Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Άνοιξε κι η Μαρία Αντουανέτα την πόρτα των Βερσαλλιών χωρίς να ρωτήσει ποιος ήταν ο επισκέπτης?
 
Στο περιοδικό του θα είχε και στήλη "Πώς να διαλέγετε πουκάμισα". (Ο Λειβαδίτης θα ήταν ειδικός συνεργάτης, ξέρουμε για ποιο θέμα).

Πρόσεχε παιδί μου το δάχτυλό σου, αμάν με τα μαθήματα ηλεκτρομαγνητισμού κι αυτός!
 
Θυμάμαι είχαμε σχολιάσει τη βαλίτσα και το μηχανισμό της συρόμενης πόρτας. Τώρα έρχομαι να σχολιάσω το καλωδιομάνι: απόλυτη συνταγή καταστροφής τα καλώδια στο πάτωμα. Πάντα κάποιος τρώει τα μούτρα του, συσκευή θα'ναι; Άνθρωπος θα'ναι;
 
Η παστιτσιολάτρις Μπέθθυ Αργυράκη.
Λατρεύω Μπέσσυ Αργυράκη!!!!
Προσφατα είδα στο youtube βίντεο που είχε ανεβάσει η κόρη της με την Μπέσσυ! Είναι θεά! Την λατρεύω!
Μεγάλη στιγμή!!!!!
 
Ναι, καλά, νομίζεις. Θα περάσουν μια βόλτα από εδώ οι διάνοιες του πού γυρίστηκαν οι ταινίες ή άλλοι Κυψελογνώστες και θα μας πουν ποια γράμματα είναι οι τελίτσες.
 
Ε, νομίζω Εκάτης. Λίγο πάνω από την πλατεία Κυψέλης.
Μμμμ νομίζω ότι έχω δίκιο αλλά δεν ξέρω να φωτογραφίζω από το γκουγκλ μαπ. Η άλλη εναλλακτική είναι η Ελικώνος. Αλλά στο 8 η 9 που καθρεφτίζεται στο τζάμι δε βλέπω κάτι που να μοιάζει. Είμαι υπέρ του Εκάτης 9.
 
Koμψοτατο το παντελονακι του Ρομπερτ. Μπραβο.
Οπως και καθετι στη δεκαετια του '70 αλλωστε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Koμψοτατο το παντελονακι του Ρομπερτ. Μπραβο.
Οπως και καθετι στη δεκαετια του '70 αλλωστε.
Γι αυτό είναι κατασπρα τα μάρμαρα στην είσοδο της πολυκατοικίας του. Πέρναγε ο Ρόμπερτ με την καμπάνα του και σκούπισε. Μέσα έξω, μέσα έξω δεν έμενε ψιχουλάκι και χαρτάκι.
 
Συμφωνώ και επαυξανω για Αλίκη με καρέ, της πήγαινε πολύ άλλος αερας
 
Το σπίτι το βρήκαν εύκολα, αλλά πού να γνωρίσουν τον ξασπρισμένο ένοικο για να καταλάβουν ότι ήταν το σωστό? Εγώ που τον βλέπω από κοντά, όχι από τον δρόμο, δεν τον γνώρισα.
 
Πίσω
Μπλουζα