Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας tonytony
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Βρείτε ποιος έχει πιο απαίσιο μαλλί και κερδίστε εκείνο το τρομακτικα αποκρουστικό λούτρινο. (σκυλί είναι; πρόβατο είναι; χίμαιρα είναι; )
 
Τι ελαφριά σαν πούπουλο? Αυτές οι μπότες μόνο θα πρέπει να ήταν κάμποσα κιλά εκάστη. Έτσι είναι τα πούπουλα?

Αυτό το απαγχονισμένο πράμα πάνω αριστερά δίπλα στο φωτιστικό τι να είναι άραγε?
 
"Λείπει και το δουλικό και θα μου βγει το όνομα να κάνω δουλειές ο άντρας. Τι θα πει η γειτονιά; Θα με πούνε ντιγκιντάνγκα"
 
Θεούλης ο Τζωνουλης! :D Το δε μαλλί του (και ειδικά στην 90s εκδοχή του) μέχρι και ο Χαβιε Μπαρδεμ το "αντέγραψε" στο "Καμία πατρίδα για τους μελλοθανατους" των αδερφών Κοέν:D
 

Συνημμένα

  • No-Country-for-Old-Men-5.jpg
    No-Country-for-Old-Men-5.jpg
    21,6 KB · Προβολές: 0
  • αρχείο λήψης.jpeg
    αρχείο λήψης.jpeg
    5,4 KB · Προβολές: 0
Τελευταία επεξεργασία:
Όχι και ντιγκιντάγκα ο γκρηκ λόβερ με τρίχα για πουλόβερ. Τι την αποκαλύπτει μέχρις ομφαλού?
Συγγνώμη γυμνό στήθος είναι αυτό;(!!!) Δεν το κατάλαβα. Νόμιζα ότι φορούσε μπλούζα. Απορώ που είναι το ωραίο να επιδεικνύεις τόση τρίχα. Ποιός είναι αλήθεια; Ο Τζων Τίκης απ' ότι κατάλαβα;
 
Δεν το κάνουμε διότι είμαστε ωραίοι, μαντάμ. Το κάνουμε για να δείξουμε ότι είμαστε αρσενικοί Ελληνάρες.

Τιμή μας και καμάρι μας
η τρίχα στο τομάρι μας
μη μας πούν και ντιγκιντάγκες
μεσ' στη γειτονιά οι μάγκες.

(Αν το μελοποιήσει κανείς αυτό θέλω ποσοστά)
 
Γενικώς influencer ο Τζωνης
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpeg
    αρχείο λήψης.jpeg
    5,4 KB · Προβολές: 0
  • sfinos-a.jpg
    sfinos-a.jpg
    80,7 KB · Προβολές: 0
Τραγικά μίζερο δωμάτιο, από την θλιβερή κουρτίνα μέχρι τo ηλίθιο κάδρο, για να μην αναφερθώ στο άθλιο μαλλί.
Άμα είναι αυτά τα αναπαυτικά καθίσματα... Μου φαίνεται αγορίνα μου δεν γνώρισες τις δερμάτινες ανακλινόμενες πολυθρόνες με αυτιά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Aφου μονη του φροντιδα ειναι τα "αναπαυτικα" καθισματα, αρα ουτε σκουπιζει, ουτε ξεσκονιζει, ουτε σφουγγαριζει, οποτε ας βαλει τουλαχιστον καμια φακα για τα ποντικια.
 
Μου φαίνεται αγορίνα μου δεν γνώρισες τις δερμάτινες ανακλινόμενες πολυθρόνες με αυτιά.
Lazy boy πολυθρόνα για Αμερικανούς συνταξιούχους, που όμως ζαχαρώνω μία απλά δε μου αρέσει στο σαλόνι μου. Είναι και ακριβή μια γνήσια.
 
Τώρα που έχουν και USB hubs και σίγουρα και bluetooth και WiFi μία Lazyboy είναι πλήρες οικοσύστημα. Αλλά αν και μέλλων συνταξιούχος δεν σκοπεύω να αποκτήσω. Θέλω να περπατάω και λίγο.
 
Πίσω
Μπλουζα