Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Μάρω Κοντού

31.jpg
 
Θάνος Λειβαδίτης

63.jpg
 
Μας διωχνει ευγενικά από το σπίτι ο Θανος Λειβαδίτης ή ιδεα μου ειναι;
 
Αυτή η πλαστική ψωμιέρα, ίδια είχε η μάνα...
 
Νομίζω μεταλλική είναι η ψωμιέρα, και σαν σουλούπι επιβιώνει μέχρι σήμερα. Σήμερα βεβαίως είναι πλαστική ή ξύλινη...

Η δε κουζίνα πρέπει να είναι αθάνατη ελληνική ELCO, από την εποχή που φτιάχναμε σχεδόν τα πάντα...
 
Γιάννης Πάριος

109.jpg
 
προσπαθεί να το μπουκώσει ο μπαμπάς το παιδί...να βρει λίγο ησυχία...και αυτός ο ταλαίπωρος!

:flower:
 
BETTY BOOP είπε:
προσπαθεί να το μπουκώσει ο μπαμπάς το παιδί...να βρει λίγο ησυχία...και αυτός ο ταλαίπωρος!:flower:

Τίποτα δεν έχει αλλάξει.. και εγώ το ίδιο κάνω :animlaugh:
 
Χρήστος Πολίτης

127.jpg
 
Όλοι παλιατζήδες βγήκαν !
 
tonytony είπε:
Απ'όσα σπίτια έχω δει στο παρόν θέμα, ο Ρίζος έχει αυτό με την ωραιότερη θέα, μέσα στο πράσινο! Ξέρει κανείς πού βρισκόταν αυτό το διαμέρισμα?
 
Έλα Ισμήνη, πες ότι δε θες να δούμε ακριβώς το κάδρο του γάμου... Νιόπαντρη κοπέλα, Σόδομα και Γόμορα !

Κι αυτό το "άρχισε να προβάλλει την ιδιωτική της ζωή στο βωμό της δημοσιότητας", τι ωραία και σικάτη διατυπωση για να μην πεις τον άλλον .... !

domniki είπε:
Απ'όσα σπίτια έχω δει στο παρόν θέμα, ο Ρίζος έχει αυτό με την ωραιότερη θέα, μέσα στο πράσινο! Ξέρει κανείς πού βρισκόταν αυτό το διαμέρισμα?
Μπορεί να γειτονεύει με το Άλσος Παγκρατίου, έτσι που το κόβω...Ή το άλλο άλσος, παραπάνω στα Ιλίσια. Κάπου εκεί έμενε και η Ξένια Καλογεροπούλου .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ξένια Καλογεροπούλου

240.jpg
 
  • Like
Reactions: PT8
Να και η Καλογεροπούλου που τη μελετάγαμε...

"Δεν είναι ντροπή ο άντρας να βοηθάη στο νοικοκυριό"... Και μετά, πάρ'τα κάτω όλα αυτά τα πιάτα ! :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα