Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους


ΦΖΠ1 είπε:
"Δεν είναι ντροπή ο άντρας να βοηθάη στο νοικοκυριό"... Και μετά, πάρ'τα κάτω όλα αυτά τα πιάτα ! :biglaugh:
Κλασική και αλάνθαστη μέθοδος για να μην τους αναθέτουν δουλειές: τα κάνουν μαντάρα, οπότε η γυναίκα λέει "άστα καλύτερα, θα τα κάνω εγώ"!

1@ΦΖΠ1[/USER], πραγματικά το Αλσος Παγκρατίου είναι πολύ κεντρικά! Προφανώς το σπίτι της οικογενειας Ριζου πρέπει να ήταν ακριβώς πάνω στο άλσος!!!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
261.jpg
 
με τετοιο μπαρ στο σπιτι του Γρηγορη Βαλτινου...και εγω θα πήγαινα εκεί!!!

:D
 
Αλίκη μου, όχι ότι θέλουμε να σε χαρακτηρίσουμε κάπως, αλλά ένα δείπνο κάτω από το χλωμό φως των κεριών, γίνεται και με τα κεριά μέσα σε μπουκάλια, όπως σε διακοπή ρεύματος...
 
Άσε που άμα στάξει κερί, πάει η τραπεζαρία του Σαρίδη...

sar.jpg
 
Άσε που άμα στάξει κερί, πάει και η πανάκριβη τραπεζαρία του Σαρίδη...:biglaugh:



sar.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Reactions: PT8
Μαρία Αλιφέρη

344.jpg
 
tonytony είπε:
Ακριβώς το ίδιο ΑΘΑΝΑΤΟ μπλέντερ είχε η μάνα μου, Braun. Με το χαρακτηριστικό πράσινο διακόπτη που αν τον γύριζες αντίστροφα από το ρολόι έκανε παλμική κίνηση και δαιμονισμένο θόρυβο. Μέχρι που το αθάνατο πέθανε
 
Άγγελος Αντωνόπουλος

363.jpg
 
^^



LP: Ανάμνησις (1975)

Ξεχώριζε βέβαια το πανέμορφο ομώνυμο τραγούδι, σε δεύτερη εκτέλεση μετά τους Olympians.

"Το καλοκαίρι μαζί πηγαίναμε στην αμμουδιά,

χέρι με χέρι και μ΄ένα αστέρι για συντροφιά…"

ANAMNHSIS-1.jpg

ANAMNHSIS-2.jpg
 
Νόρα Βαλσάμη

384.jpg
 
^

Μη το λες... Τελευταία υπάρχουν μερικά [node=1031434]παράξενα[/node] και στο retromaniax! :D
 
Παράξενο δεν είναι και να ποζάρεις με το σταυρόλεξο στο χέρι; Είπαμε, εγκυμοσύνη, εννιά μήνες αναμονής, αλλά όχι κι έτσι !
 
Νίκος Δαδινόπουλος

402.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα