Οι σταρ μας ανοίγουν το σπίτι τους

Τί κούκλα, τί θεά, τί στυλ!!!!! Τη λατρεύω!!!

tonytony είπε:

Έλενα Ναθαναήλ


 


134.jpg
Προβολή συνημμένου 145618
 
Όσον αφορά για το σκυλάκι της Αλίκης. Παιδιά δεν είναι το ίδιο. Ο Παντελής Παλιεράκης που ήταν φροντιστής στην "Αλίκη δικτάτωρ" και έγινε το γνωστό επεισόδιο (με το τσιγάρο...) είχε πει πως το είχανε πάρει από κάποιον άνθρωπο τότε! Δεν ήταν δικό της. Τώρα , αλήθεια , ψέμματα , δε ξέρω...

 


Εν συνεχεία , ας δούμε και την Άννα Βίσση...


 


248.jpg
248.jpg
 
Υποκλίνομαι στη μπαμπού πολυθρόνα...Σαν ξαπλωμένο παλιό καροτσάκι μωρού...
 

Γιάννης Γκιωνάκης


 


283.jpg
283.jpg
 
Στην οικία Βουτσά βλέπουμε αξιόλογους, μοντέρνους για την εποχή πίνακες, όπως ο Γαϊτης που κρατάει ο οικοδεσπότης και ο άγγελος στον τοίχο, που πρέπει να είναι του Γιώργου Σικελιώτη.

ΓΑΙΤΗΣ.JPG

Στην οικία Γκιωνάκη, βλέπουμε πιο παραδοσιακή διακόσμηση τοίχου, με κεντημένο στο χέρι πίνακα, από εκείνους που ήθελαν κυριολεκτικά χρόνια για να ολοκληρωθούν!
 
Στην οικία Βουτσά βλέπουμε αξιόλογους, μοντέρνους για την εποχή πίνακες, όπως ο Γαϊτης που κρατάει ο οικοδεσπότης και ο άγγελος με τη γυναικεία μορφή στον τοίχο, που πρέπει να είναι του Γιώργου Σικελιώτη.

Προβολή συνημμένου 146378

Στην οικία Γκιωνάκη, βλέπουμε πιο παραδοσιακή διακόσμηση τοίχου, με κεντημένο στο χέρι πίνακα, από εκείνους που ήθελαν κυριολεκτικά χρόνια για να ολοκληρωθούν!
 
Στην οικία Βουτσά βλέπουμε αξιόλογους, μοντέρνους για την εποχή πίνακες, όπως ο Γαϊτης που κρατάει ο οικοδεσπότης και ο άγγελος με τη γυναικεία μορφή στον τοίχο, που πρέπει να είναι του Γιώργου Σικελιώτη.

Προβολή συνημμένου 146381

Στην οικία Γκιωνάκη, βλέπουμε πιο παραδοσιακή διακόσμηση τοίχου, με κεντημένο στο χέρι πίνακα, από εκείνους που ήθελαν κυριολεκτικά χρόνια για να ολοκληρωθούν!

ΓΑΙΤΗΣ.JPG
 

Αλέξης Γκόλφης


 


303.jpg
303.jpg
 

Νίκος Δαδινόπουλος


 


321.jpg
321.jpg
 

Μαίρη Ευαγγέλου


 


366.jpg
366.jpg
 
Ολόκληρη ιστορία το να δεις το "Λούνα Παρκ"...Ευτυχώς που για να πιάσει η τηλεόραση, δε θέλει κεραία στην ταράτσα !
 
Στης Ελπίδας ήταν! Δεν ξεχνιούνται εύκολα τέτοια καλύμματα! Btw ΦΖΠ1, μήπως αναγνωρίζεις την περιοχή του σπιτιού του Δαδινόπουλου με τον ωραιότατο κήπο? Κάτι μου θυμίζει το κτήριο στο βάθος, αλλά δεν μπορώ να το προσδιορίσω...
 
Κι εμένα με προβλημάτισε, από την αρχή... Κάτι σε Φιλοθέη έξω-έξω, απέναντι από το Χαλάνδρι, με το κτίριο να είναι επί της Κηφισίας μου έρχεται...Μήπως το κτίριο στην Αγία Βαρβάρα, υπό κατασκευή, με λίγους ορόφους; (αν και δε φαίνεται εικόνα έργων...)
 
Υπάρχει περίπτωση το κτήριο να είναι αυτό στην Κόνιαρη 13, κοντά στο γήπεδο του ΠΑΟ (πριν την ενεργειακή του αναβάθμιση), το σπίτι ή η πολυκατοικία του Δαδινόπουλου να ήταν στο άδειο οικόπεδο απέναντι και το πυκνό πράσινο στο βάθος να είναι ο Λυκαβηττός?
 
Υπάρχει περίπτωση το κτήριο να είναι αυτό στην Κόνιαρη 13, κοντά στο γήπεδο του ΠΑΟ (πριν την ενεργειακή του αναβάθμιση), το σπίτι ή η πολυκατοικία του Δαδινόπουλου να ήταν στο άδειο οικόπεδο απέναντι και το πυκνό πράσινο στο βάθος να είναι ο Λυκαβηττός?

ΚΟΝΙΑΡΗ.JPG
 
Πίσω
Μπλουζα