Οι υπέρτατες Δημοπρασίες!!!!!!

Και περιμένει με 0 feedback να τα πάρει... Καλά...
 
Πραγματικά αυτό πρέπει να μεταφερθεί στο section με τα funny posts :D
 
Ο μεγαλύτερος συλλέκτης Snes στην Ευρώπη πουλάει τη συλλογή του με τα σφραγισμένα (Sealed) snes παιχνίδια. Έχει κάποια κομμάτια που είναι τα μοναδικά sealed που υπάρχουν όπως Megaman X, Secret of Evermore κτλ.... Εγώ πήρα κάποια αλλά έχει πολλά ακόμη να πουλήσει και έλεγα μήπως ενδιαφέρεται κάποιος από δω για αγορά. Προσοχή.....δεν ξεπουλάει, αλλά πουλάει και είναι δύσκολος τύπος στις συναλλαγές του.

http://shop.ebay.co.uk/snesbits/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p4340
 
pitsunami είπε:
Η μοναδική ΜΟΝΑΔΙΚΗ επαναλαμβάνω ευκαιρια να αποκτήσει κάποιος το μοναδικό xbox360 με την υπογραφή της sarah palin μελλοντικής υποψηφίας προέδρου της usa!!
Όλα αυτα με μόνο 1,100,000.00usd!!!!!!!! ΜΟΝΟ!!

http://cgi.ebay.com/Sarah-Palin-Signed-Autograph-XBOX-360-/160450572367?cmd=ViewItem&pt=Video_Games&hash=item255b99704f

Βρε ουστ...................

Ο τύπος το είχε βάλει και πέρυσι, και μάλιστα κάποιος είχε κάνει και bid, προφανώς ψέυτικο. Διαβάστε εδώ:
 
geo2004z είπε:
Ο μεγαλύτερος συλλέκτης Snes στην Ευρώπη πουλάει τη συλλογή του με τα σφραγισμένα (Sealed) snes παιχνίδια. Έχει κάποια κομμάτια που είναι τα μοναδικά sealed που υπάρχουν όπως Megaman X, Secret of Evermore κτλ.... Εγώ πήρα κάποια αλλά έχει πολλά ακόμη να πουλήσει και έλεγα μήπως ενδιαφέρεται κάποιος από δω για αγορά. Προσοχή.....δεν ξεπουλάει, αλλά πουλάει και είναι δύσκολος τύπος στις συναλλαγές του.
http://shop.ebay.co.uk/snesbits/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p4340
Στη δευτερη φωτογραφια του Donkey Kong Country 2 σε εχει μεσα! :D
 
I have been collecting sealed games for 15 years and have amassed quite a selection
Time has come to let the games go....I don't know what they are worth nowadays so I have listed them with stupidly high buy it now with best offers and will accept offers which I feel happy with. Which is a normal procedure for most eBayers.
Ναι, 15 χρόνια συλλέκτης και δεν ξέρει την αξία των κομματιών της συλλογής του. Και τα τρία αρκουδάκια...

Όσο για τα υπόλοιπα, η κανονική μετάφραση είναι "μπορεί και να βρεθεί κανάς χαζός να πατήσει Buy it Now". Που είναι "normal procedure" για τα λαμόγια του Ebay, όχι για κανονικούς πωλητές.

Just my 2 cents...
 
Maddog είπε:
Ναι, 15 χρόνια συλλέκτης και δεν ξέρει την αξία των κομματιών της συλλογής του. Και τα τρία αρκουδάκια...Όσο για τα υπόλοιπα, η κανονική μετάφραση είναι "μπορεί και να βρεθεί κανάς χαζός να πατήσει Buy it Now". Που είναι "normal procedure" για τα λαμόγια του Ebay, όχι για κανονικούς πωλητές.

Just my 2 cents...
Αν δεν ξέρει αυτός την αξία των sealed παιχνιδιών, τότε δεν την ξέρει κανείς άλλος. Έχει την πιο ολοκληρωμένη συλλογή από Snes στην Αγγλία και είναι ειδήμων σε ότι αφορά την κονσόλα. Αλλά είναι λιγάκι ψεύτης και υπερβολικός. Από κει και πέρα, έχει κάποια μοναδικά κομμάτια και μπορεί να τα πουλήσει σε όποια τιμή θέλει. Για παράδειγμα, το MegaMan X πουλήθηκε για 5,500 δολάρια σε έναν Αμερικανό. Έχεις επίσης το μοναδικό a link to the past σφραγισμένο με την υπογραφή του Miyamoto από το 2003 που επισκέφθηκε την Αγγλία. Εκείνη την ημέρα υπάγραψε σε σχεδόν 50 κουτακια του παιχνιδιού ο Miyamoto αλλά μόνο δύο επιβεβαιωμένα γνωρίζω, το ένα είναι αυτό.

kajwbtfe είπε:
Στη δευτερη φωτογραφια του Donkey Kong Country 2 σε εχει μεσα! :D
lol!!!! Πως τυχαίνει σε όλες τις φωτό να είμαι μουτρωμένος και να μη χαμογελάω ποτέ..... :cool:
 
Plink είπε:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270599709143&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_502wt_981
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί οι καλύτερες vectrex δημοπρασίες μπαίνουν πάντα σε περιόδους που δεν μου περισσεύουν λεφτά για τέτοιες αγορές;;;;;;;

ποιο καλό παιδάκι θέλει να μου το κάνει δώροοοοοο???????


:)

Μου φαίνεται θα ξέφυγει απο λογικά πλαίσια η τιμή του...
 
asemnos είπε:
Μου φαίνεται θα ξέφυγει απο λογικά πλαίσια η τιμή του...
ε μα γιαυτό κλαίγομαι....αν ήταν να μείνει εκεί κοντά που είναι τώρα θα το χτυπούσα αλύπητα....

γνωρίζοντας όμως καλά την τρέλα που κουβαλούν όλοι οι συλλέκτες vectrex προβλέπω να ξεπεράσει χαλαρότατα το χιλιάρικο....

είναι πραγματικά μοναδικό κομμάτι.....το θέλω γαμώωωωωωωτο
 
ένα χιλιάρικο το εμπόρευμα και κανα 600άρι να έρθει από Καναδά... κρυφό κόστος FTW!
 
Σε καποια απ τις κουτες εχω για το Snes τα: Battle clash, Sim City, Batman Forever ολα sealed με την (σπανια :D ) ταινια της Nortec. Αραγε αξιζει να τα βγαλω στο EBay ή δεν ειναι και τοσο σπανια;;; θα κανω μια βολτα στο EBay μετα τς 12 να δω..
 
Απ' τις ομορφότερες συλλογές για PSX που έχω δει, όχι τόσο λόγω σπανιότητας, όσο ποσότητας. Δείτε:
 
Δεν είμαστε καλα... Δισκοι βινυλιου με προγραμματα για BBC, Spectrum, VIC20, Dragon...

bw1e9nbwkkgrhqvi8ev10f1.jpg


http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230493936293
 
Φανταστικό ! Δέν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοια !!!
 
@asemnos : ειναι σπανιο το mario party για Ν64?

πιο ειναι πιο σπανιο, το 1, το 2 ή το 3 ?

Συμφωνα με το rarity guide, ειναι ολα στα "60%",

αρα ειναι τι ιδιο σπανιο με το "3" που εχω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mike είπε:
@asemnos : ειναι σπανιο το mario party για Ν64?πιο ειναι πιο σπανιο, το 1, το 2 ή το 3 ?

Συμφωνα με το rarity guide, ειναι ολα στα "60%",

αρα ειναι τι ιδιο σπανιο με το "3" που εχω.
Πάνω κάτω κι εγώ αυτό ξέρω οτι ισχύει, οτι είναι εξίσου σπάνια. Ανοιχτά μπορείς να τα βρεις και με λιγότερα απο 30 euro. Αυτο που κάνει το συγκεκριμένο ιδιαίτερο, είναι το factory sealed. Είναι το μόνο που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στον Ιμπέη.
 
Λοιπον πρεπει να ανανεωσω το προφιλ μου και συγκεκριμενα τις φωτο

με τα sealed N64 staff. Να δεις και το mario party μου...

Αραγε ειναι καλο παιχνιδι? θα το ανοιξω οταν αποφασισω να το παιξω.
 
Ρε τρελέ το έχεις sealed? Και θα το ανοίξεις να το δοκιμάσεις?! Εγώ δε θα το 'κανα! Πάρε μια κασετούλα στερνή με λίγα ευρώ!
 
Πίσω
Μπλουζα