Οι φίλοι μας...τα ζώα!

Uskoke

RetroAdept
Αντιδράσεις
2.358
Kate συγγνώμη αλλά προτιμώ τα αιλουροειδή κανονικού μεγέθους και κατά προτίμηση κεραμιδόγατα

elephadas

Immense Cult RetroFigure
Αντιδράσεις
4.937
Ναι αλλά όπως βλέπεις είναι προετοιμασμένη. Το κουτί με τις πρώτες βοήθειες είναι δίπλα της. Βέβαια αν προσπαθήσει να κουνηθεί για να το πιάσει θα πάθει διάστρεμμα στο δεξί πόδι έτσι όπως είναι στριμμένο με την τακούνα πάνω στην πολυθρόνα, αλλά το κουτί θα έχει σίγουρα και ice pack για την περίσταση.

elephadas

Immense Cult RetroFigure
Αντιδράσεις
4.937
Η Tippi Hendren δεν μπορούσε να παίξει με κάποιο λιγότερο επικίνδυνο ζώο? Μ' ένα σμάρι πουλιά, ας πούμε :diablotin:

Bajar

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
2.755
Το ξέρω ότι θα βρω μπροστά μου τους γατόφιλους του φόρουμ (που απ' όσο υποψιάζομαι είναι πλειοψηφία σε σχέση με εμάς τους κυνόφιλους) αλλά η καρδούλα πήγαινε για το καημένο το κουταβάκι που το έχουν στριμώξει σε μια γωνιά κι αυτές έχουν πιάσει όλη την άπλα των ραφιών. :mad: Φτωχό μου πλάσμα!

TZELASO

Retro Member
Αντιδράσεις
1.763
Το ξέρω ότι θα βρω μπροστά μου τους γατόφιλους του φόρουμ (που απ' όσο υποψιάζομαι είναι πλειοψηφία σε σχέση με εμάς τους κυνόφιλους) αλλά η καρδούλα πήγαινε για το καημένο το κουταβάκι που το έχουν στριμώξει σε μια γωνιά κι αυτές έχουν πιάσει όλη την άπλα των ραφιών. :mad: Φτωχό μου πλάσμα!

Έλα καλέ! Είναι μικρούλι, δε πιάνει χώρο, γι'αυτό το έχουν στριμώξει στη γωνία! :D

Μπλουζα