Οι φίλοι μας...τα ζώα!

Kate συγγνώμη αλλά προτιμώ τα αιλουροειδή κανονικού μεγέθους και κατά προτίμηση κεραμιδόγατα
 
Ναι αλλά όπως βλέπεις είναι προετοιμασμένη. Το κουτί με τις πρώτες βοήθειες είναι δίπλα της. Βέβαια αν προσπαθήσει να κουνηθεί για να το πιάσει θα πάθει διάστρεμμα στο δεξί πόδι έτσι όπως είναι στριμμένο με την τακούνα πάνω στην πολυθρόνα, αλλά το κουτί θα έχει σίγουρα και ice pack για την περίσταση.
 
Η Tippi Hendren δεν μπορούσε να παίξει με κάποιο λιγότερο επικίνδυνο ζώο? Μ' ένα σμάρι πουλιά, ας πούμε :diablotin:
 
Το ξέρω ότι θα βρω μπροστά μου τους γατόφιλους του φόρουμ (που απ' όσο υποψιάζομαι είναι πλειοψηφία σε σχέση με εμάς τους κυνόφιλους) αλλά η καρδούλα πήγαινε για το καημένο το κουταβάκι που το έχουν στριμώξει σε μια γωνιά κι αυτές έχουν πιάσει όλη την άπλα των ραφιών. :mad: Φτωχό μου πλάσμα!
 
Το ξέρω ότι θα βρω μπροστά μου τους γατόφιλους του φόρουμ (που απ' όσο υποψιάζομαι είναι πλειοψηφία σε σχέση με εμάς τους κυνόφιλους) αλλά η καρδούλα πήγαινε για το καημένο το κουταβάκι που το έχουν στριμώξει σε μια γωνιά κι αυτές έχουν πιάσει όλη την άπλα των ραφιών. :mad: Φτωχό μου πλάσμα!

Έλα καλέ! Είναι μικρούλι, δε πιάνει χώρο, γι'αυτό το έχουν στριμώξει στη γωνία! :D
 
Πίσω
Μπλουζα