Ο Ελληνικός Κινηματογράφος στο παρασκήνιο!

324.jpg
324.jpg
 

Κώστας Βουτσάς και Γιάννης Δαλιανίδης στα γυρίσματα της ταινίας "Οι θαλασσιές οι χάντρες"


 


338.jpg
338.jpg
 
O Koυρκουλος σε στημενη ποζα και με ψευτικο χαμογελο. Συνηθως αυτα τα εκανε η Αλικη, αλλα εδω εχουμε την εξαιρεση.
 
Η φωτογραφία αυτή δεν έχει καμμία σχέση με την καταθλιπτική ατμόσφαιρα της ταινίας "Το ταξίδι".
 

Στα γυρίσματα της ταινίας "Η Λίζα και η άλλη"


 


739.jpg
739.jpg
 
Η Αλίκη στα γυρίσματα της ταινίας "Η αρχόντισσα και ο αλήτης". Σπάνια φωτογραφία , την βλέπουμε με το κανονικό της ντύσιμο στο φορτηγάκι του Νίκου Ρίζου. Στην ταινία , στο συγκεκριμένο φορτηγάκι τη βλέπουμε μόνο σαν Πίπη...

 


777.jpg
777.jpg
 

Γύρισμα από την ταινία "Η Λίζα και η άλλη"


 


801.jpg
801.jpg
 

"Η αρχόντισσα και ο αλήτης". Οι πρωταγωνιστές της ταινίας μαζί με τον σκηνοθέτη της Ντίνο Δημόπουλο στην υπογραφή των συμβολαίων


 


828.jpg
828.jpg
 

Διάλειμμα γυρισμάτων στο "Ξύλο βγήκε απ τον παράδεισο"


 


892.jpg
892.jpg
 
mhmerotategiatipino είπε:
Αυτή η φωτό ανέβηκε πριν 7 ώρες στο φέισμπουκ στην ομάδα Αλίκη Βουγιουκλάκη
https://www.facebook.com/%CE%91%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%B7-%CE%92%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B9%CE%BF%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CE%B7-211663842255544/?fref=ts

Εσύ έκανες το σκανάρισμα και την ανέβασες εδώ με λογότυπο; Εάν όχι, μήπως δεν έπρεπε;

Προβολή συνημμένου 148007
Δεν το είδα καν αυτό τώρα το βλέπω που μου δίνεις το link. Αλλά , συγνώμη για να καταλάβω , ενοχλούν τα λογότυπα; Κάποτε έβαζα φωτογραφίες διάφορες , δεν θυμάμαι τώρα τι και πως και μου είχε πει συγκεκριμένα η sunset "Αντώνη βάζε λογότυπα κρίμα είναι". Έχουμε δει πολύ "κλέψιμο" και από επίσημες σελίδες σωστά; Το λογότυπο που βάζω ΔΕΝ είναι το όνομά μου (κακώς το είχα βάλει σε κάποια ελάχιστα) , είναι Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ , το retromaniax. Αν κάποιος θελήσει να "χρησιμοποιήσει" κάπου κάτι , θα "διαφημιστεί" το retromaniax και ΟΧΙ εγώ! Δεν επιδιώκω κάτι τέτοιο! ΓΙΑΤΙ να βάλω κάτι που θεωρώ εγώ σπάνιο (καλώς ή κακώς) και να το δω σε μια βδομάδα από δω κι από κει με ΑΛΛΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ λογότυπο;;; ΟΧΙ! Γιατί μου "την λες" με το γάντι λοιπόν; Έχω κάπου άδικο; Ας μας πουν και οι "ανώτεροι"!


Υ.Γ. Ότι ανεβάζω είναι από ΔΙΚΟ μου αρχείο είτε φωτογραφικό είτε έντυπο...



Y.Γ. 2 Και με το link που μου έδωσες επίσης διαπίστωσα το εξής...Η φωτογραφία εκεί δημοσιεύτηκε στις 16.00 αν μετρήσεις τις ώρες πίσω και εδώ 13.06. Ένα το κρατούμενο. Δεύτερον τρέχοντας παρακάτω διαπίστωσα πως πολλές φωτογραφίες που ανέβασα εδώ πρώτα , δημοσιεύτηκαν εκεί εκ των υστέρων και ως δια μαγείας το retromaniax εξαφανίστηκε!!! Με κάποιο πρόγραμμα;;; Δεν ξέρω...Σκέψου και να μην έβαζα λοιπόν...Και στην τελική , μόνο εγώ βάζω λογότυπα εδώ μέσα; Δε νομίζω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα ήθελα κι εγώ μια επίσημη απάντηση λοιπόν από τους ανωτέρους. Και αν θες πες μου από πού είναι η φωτογραφία (περιοδικό, ημερομηνία, τεύχος, σελίδα, κάτι ή είναι αυθεντική φωτογραφία ;) . Κατ' εμέ μόνο έτσι κατοχυρώνεσαι. Αν ανέβαζα φωτό όπως εσύ και μου τη λέγαν κάποιοι θα έγραφα την απάντηση που έδωσες εσύ κι επιπλέον παιδιά τη φωτό τη βρήκα εκεί άρα είναι δικό μου το σκαν, γι' αυτό σου λέω κατά καιρούς γράφε από πού.
 
Πίσω
Μπλουζα