Ο Ιππότης της Ασφάλτου (Knight Rider)

Βλεπω τωρα ξανα την 4η season και παντα θα ειναι μια απο της ποιο ωραιες σειρες. :D

Knight_Rider_season_4_DVD.jpgΚριμα που η σειρα σταματησε στην 4

2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευτυχως την εχω και ανα πασα στιγμη τα ξαναβλεπω... :)

57705.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nice,πραγματικος φαν.
 
Βρε Σταύρο, με έχουν πιάσει [sapfo Notara mode] τα λουμπάγκα μου [/sapfo Notara mode] από τις υποκλίσεις! :worship:

WOW!!!
 
Aardvark είπε:
Nice,πραγματικος φαν.
Σε ευχαριστω Αrdy! ;)

Lord_Makro είπε:
Αυτά είναι, Σταύρο!! :D
Να 'σαι καλα Λορδε μου... :thumbup:

DINO είπε:
Βρε Σταύρο, με έχουν πιάσει [sapfo Notara mode] τα λουμπάγκα μου [/sapfo Notara mode] από τις υποκλίσεις! :worship: WOW!!!
Γεια σου Ντινο με τα λουμπαγκα σου!!!!! :D :D

Σε ευχαριστω φιλε! :thumbup:
 
stayros είπε:
Ευτυχως την εχω και ανα πασα στιγμη τα ξαναβλεπω... :)

57705.jpg
Ωραίος!!! Να υποθέσω χωρίς ελληνικούς υπότιτλους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Ωραίος!!! Να υποθέσω χωρίς ελληνικούς υπότιτλους...
Season 1 & 2 με Αγλικους Υποτιτλους

Season 3 & 4 με Αγλλικο ηχο μονο.

Να θυμηθω καποια στιγμη να κανω μια παρουσιαση του εν λογω..."Knight Box". :D

Και οχι δεν το ξεχασα!!! :D

Λοιπον εχουμε με τη σειρα....

Το κουτι...

58069.jpg

Το περιεχομενο...

58070.jpg

Λεπτομερεια απο το καπακι του κουτιου...

58071.jpg

4 Seasons 4 διαφορετικα οπισθοφυλλα DVDs...

58072.jpg

Κοινο εξωφυλλο σε ολα τα DVDs...

58073.jpg

Λεπτομερεια απο τη βαση του κουτιου...

58074.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα σας πω το μυστικο πως μαθαινει ενα παιδι πολλαπλασιασμο

Οποτε ειχε ΚΙΤΤ και τρεχαμε να το δουμε...μας εβαζε ο πατερας μου σε ενα σκαμνακι πισω απο τον τοιχο να μην βλεπουμε την τηλεοραση

Μας ρωτουσε τρεις πραξεις...και συνηθως τα δυσκολα...7x9, 4x7 Κλπ κλπ, οχι τα 2x3 και 3x4...

Αν απαντουσαμε σωστα και στα τρια βλεπαμε Μάϊκολ Νάϊτ...Ενα λαθος και στο δωματιο για διαβασμα...

Για ποτε μαθαμε δε λεγεται!!! 9x9x=81 να 'ουμ.... :cool:
 
Χαχα εξυπνο...
 
Πώς και δεν κυκλοφόρησε στην Ελλάδα αυτό το ποδηλατάκι; Ή ακόμα, πώς και δεν το σκέφτηκε κανένας "πατεντάς"
 
Τα αγόρασες από Ελλάδα αυτά ή από εξωτερικό, ιντερνετ κτλ?
 
Θυμάμαι όταν ξεκίνησε να παίζεται στην Ελλάδα γύρω στο 1984 αν θυμάμαι καλά παιζόταν σχετικά αργά πχ κατά τις 10 με 11 το βράδυ και μεις τότε 5 χρονών που να τα δούμε?

Μόνο ο αδερφός μου ξεγλυστρούσε σαν το ποντίκι για να το δει κρυφά αν οι γονείς μου κοιμόταν νωρίς.

Ίδια ώρα νομίζω τότε προβάλλονταν και το Miami Vice αλλά τα σαββατόβραδα όμως.
 
denim13 είπε:
Θυμάμαι όταν ξεκίνησε να παίζεται στην Ελλάδα γύρω στο 1984 αν θυμάμαι καλά παιζόταν σχετικά αργά πχ κατά τις 10 με 11 το βράδυ και μεις τότε 5 χρονών που να τα δούμε? Μόνο ο αδερφός μου ξεγλυστρούσε σαν το ποντίκι για να το δει κρυφά αν οι γονείς μου κοιμόταν νωρίς.

Ίδια ώρα νομίζω τότε προβάλλονταν και το Miami Vice αλλά τα σαββατόβραδα όμως.
Εγω θυμαμαι 7 το απογευμα...η ιστορια που εγραψα συνεβαινε 18:50 :biglaugh:
 
Εγώ πάλι το θυμάμαι να προβάλλεται την Κυριακή κατά της 20:30 μετά από ένα άλλο παιδικό με ένα δράκο ή κάτι παρόμοιο. Αυτά γύρω στο 1988 περίπου.
 
denim13 είπε:
Θυμάμαι όταν ξεκίνησε να παίζεται στην Ελλάδα γύρω στο 1984 αν θυμάμαι καλά παιζόταν σχετικά αργά πχ κατά τις 10 με 11 το βράδυ και μεις τότε 5 χρονών που να τα δούμε? Μόνο ο αδερφός μου ξεγλυστρούσε σαν το ποντίκι για να το δει κρυφά αν οι γονείς μου κοιμόταν νωρίς.

Ίδια ώρα νομίζω τότε προβάλλονταν και το Miami Vice αλλά τα σαββατόβραδα όμως.
Nαι,ετσι θυμαμαι και εγω..κατα τις 9 ή 10 το βραδυ και μαλιστα καθημερινη (ισως Τριτη).
 
Μαγκες σαυτο το θεμα που ανοιξε ο Pardalotzatziki εχει προγραμμα τηλεορασης του 1985 και η ωρα και μερα που παιζοταν ο ιπποτης της ασφαλτου ειναι 7 το απογευμα το σαββατο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metalcandyman είπε:
Μαγκες σαυτο το θεμα που ανοιξε ο Pardalotzatziki εχει προγραμμα τηλεορασης του 1985 και η ωρα και μερα που παιζοταν ο ιπποτης της ασφαλτου ειναι 7 το απογευμα το σαββατο.


https://www.retromaniax.gr/vb/index.php?/topic/22349-πρόγραμμα-παιδικών-εκπομπών-13-2161985-απο-ποπαϋ/


Και ειπα να το βαλω και εδω αλλα το αφησα...thnx candyman(metal) :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metalcandyman είπε:
Μαγκες σαυτο το θεμα που ανοιξε ο Pardalotzatziki εχει προγραμμα τηλεορασης του 1985 και η ωρα και μερα που παιζοταν ο ιπποτης της ασφαλτου ειναι 7 το απογευμα το σαββατο.
https://www.retromaniax.gr/vb/index.php?/topic/22349-πρόγραμμα-παιδικών-εκπομπών-13-2161985-απο-ποπαϋ/


Nαι,το ειδα αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι μια περιοδο το εβαζαν βραδυ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα