Ο μεγάλος έρωτας

Juanita είπε:
Bi-bi καλή μου που έχεις χαθεί;;;;;


(Βέβαια... υπάρχουν και χειρότερα... Στον Άντονυ έχουν βγει αράχνες...
:zip: )
Ε, τι να κανουμε, ολοι εχουμε τις αδυναμιες μας #) Αχ, Τερρυ :wub:

Αν δεν ποσταρει η Death2Eliza και ο Turrican στα αντονυκα θεματα, που ειναι ειδικοι, εμεις οι λοιποι τι να γραψουμε :precry:
 
Juanita είπε:

Αν όμως δεν σχολιάσουμε και λιγάκι (έως πολύ
:D ) ποιός τι που πόσο και γιατί στο αγαπημένο μας anime, πώς θα περάσει η μέρα μας (και η νύχτα μας ενίοτε) στο γραφείο;;;; (Και μη μου γράψεις : δουλεύοντας, γιατί θα είσαι πάρα μα πάρα πολύ σκληρή... :rofl: :rofl: :rofl: )

 

 


Αυτό το νόημα δεν έχουνε τα fora;;;;
Μα δεν είπα να μη σχολιάζουμε! Φυσικά και τα φόρα είναι για χαβαλέ! Απλά στο θέμα του Τέρρυ από ένα σημείο και πέρα εμένα προσωπικά μου φαίνεται ότι οι κουβέντες φτάνουνε σε σημείο μοιρολατρίας και υπερβολικού θρήνου! "Αχ και βαχ ο Τέρρυ". Κι εγώ τον λυπάμαι, αλλά έλεος, μια γκόμενα στα νιάτα του έχασε, και τι έγινε;; Θα έρθουνε κι άλλες, σιγά να μη μείνει στη Σουζάνα! Κολλάμε σε ένα σημείο, στο χωρισμό και κλάααααααααααααααααααμα. Το μέλλον με τις άπειρες προοπτικές δε το σκεφτόμαστε, μόνο θρηνούμε το παρελθόν και το παρόν. Moving on, people! (ναι, domniki, έχω κάτι με τα αγγλικά, :p )

Juanita είπε:

Όταν ποστάρω κάτι για τον Άλμπερτ και την Κάντυ, κανείς δε μου δίνει σημασία...
:cry: :cry: :cry:


Στον Τέρρυ όμως όλη η Καντοοικογένεια εκεί..
:eviltongue: . :eviltongue: :eviltongue:
Τι είναι καλύτερο, να σου τη λένε οι Τερρυκιές συνεχώς και αδιαλλείπτως για τις αιρετικές απόψεις σου ή να μη σου δίνουνε σημασία; Διότι κατά τα σερφαρίσματα μου στο Διαδίκτυο, έχω δει αλμπερτικιές να καίγονται στην πυρά από οργανωμένες και αδιάλλακτες τερρυκιές. Να θεωρείς λοιπόν και τιμώμενο και τυχερό τον εαυτό σου, καλή μου, που μπορείς ελεύθερα να υμνείς τον αγαπημένο σου Άλμπερτ! Για παρηγοριά σου λέω ότι κι εγώ μετά το πατατράκ με τον Τέρρυ, είδα με άλλο μάτι τον ψηλό, ξανθό, σωστό και πιστό Άλμπερτ! ;)
 
Juanita είπε:

(Βέβαια... υπάρχουν και χειρότερα... Στον Άντονυ έχουν βγει αράχνες...
:zip: )
εχετε χαρη που δεν εχω τοσο χρονο!

αλλα γενικα εμεις οι αντονικοι δεν εχουμε να πουμε κ πολλα.

ο αγαπημενος μας χαρακτηρας τα λεει ολα μονος του με την παρουσια του!

ψεματα?
 
nina421 είπε:
Μα δεν είπα να μη σχολιάζουμε! Φυσικά και τα φόρα είναι για χαβαλέ! Απλά στο θέμα του Τέρρυ από ένα σημείο και πέρα εμένα προσωπικά μου φαίνεται ότι οι κουβέντες φτάνουνε σε σημείο μοιρολατρίας και υπερβολικού θρήνου! "Αχ και βαχ ο Τέρρυ". Κι εγώ τον λυπάμαι, αλλά έλεος, μια γκόμενα στα νιάτα του έχασε, και τι έγινε;; Θα έρθουνε κι άλλες, σιγά να μη μείνει στη Σουζάνα! Κολλάμε σε ένα σημείο, στο χωρισμό και κλάααααααααααααααααααμα. Το μέλλον με τις άπειρες προοπτικές δε το σκεφτόμαστε, μόνο θρηνούμε το παρελθόν και το παρόν. Moving on, people! (ναι, domniki, έχω κάτι με τα αγγλικά, :p )
Τρόπος του γράφειν το "κλαίμε..." :D Μιά συγκινησιακή κατάσταση τη βγάζει η Μιζούκι -αναμφίβολα-... όμως με μιά ματιά γύρω σου επανέρχεσαι στη σκληρή πραγματικότητα και τα ουσιαστικά προβλήματα της ζωής...

Τι είναι καλύτερο, να σου τη λένε οι Τερρυκιές συνεχώς και αδιαλλείπτως για τις αιρετικές απόψεις σου ή να μη σου δίνουνε σημασία; Διότι κατά τα σερφαρίσματα μου στο Διαδίκτυο, έχω δει αλμπερτικιές να καίγονται στην πυρά από οργανωμένες και αδιάλλακτες τερρυκιές. Να θεωρείς λοιπόν και τιμώμενο και τυχερό τον εαυτό σου, καλή μου, που μπορείς ελεύθερα να υμνείς τον αγαπημένο σου Άλμπερτ! Για παρηγοριά σου λέω ότι κι εγώ μετά το πατατράκ με τον Τέρρυ, είδα με άλλο μάτι τον ψηλό, ξανθό, σωστό και πιστό Άλμπερτ! ;)

Πως πως... νιώθω τυχερή :clap: γενικώς που είμαι σ΄αυτό το forum, :2beers: ειδικά που με ανέχονται στο subforum...

Αλλά μωρέ Νίνα μου νιώθω σαν τον "Ακροβάτη" των Χαϊνηδων...

"... Με τον καιρό να 'ναι κόντρα

Έχει τιμή σαν πετάς

Να μένεις μόνος... "

@Bi-biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:mad:
 
Αγαπητη φιλη και φιλες, ειμαι τρελλη με τον τερρυ επισης, πολυ ομορφο αφιερωμα...εχω φαει κολλημα και με ενα βιντεακι στο u-tube candy terry romeo y julietta...ειναι σαν δυο αγγελουδια... αν ξερετε αλλα καλα βιντεακια candy-terry please πειτε μου, γιατι τα ψαχνω αλλα ειναι παρα πολλα. thanks
 
angelicaz είπε:
Αγαπητη φιλη και φιλες, ειμαι τρελλη με τον τερρυ επισης, πολυ ομορφο αφιερωμα...εχω φαει κολλημα και με ενα βιντεακι στο u-tube candy terry romeo y julietta...ειναι σαν δυο αγγελουδια... αν ξερετε αλλα καλα βιντεακια candy-terry please πειτε μου, γιατι τα ψαχνω αλλα ειναι παρα πολλα. thanks

http://candy-terry.page.tl/%26%23904%3B%26%23957%3B%26%23945%3B-%26%23963%3B%26%23973%3B%26%23957%3B%26%23957%3B%26%23949%3B%26%23966%3B%26%23959%3B-.--.--.-.htm
 
Angelicaz, υπάρχουν πάρα πολλά amv με Κάντυ και Τέρρυ.

Έχω αρκετά "ισπανόφωνα" αλλά ψάχνοντας νομίζω θα βρεις από μόνη σου ποιά σου αρέσουν περισσότερο. Ένα για το οποίο δε χορταίνω να βλέπω -ίσως επειδή μου αρέσει πολύ το τραγούδι - είναι το παρακάτω.







[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5OTy6mRLbAc&feature]YouTube - Candy Terry Total Eclipse of the Heart



Στενόχωρο λίγο αλλά υπέροχο...
 
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_FIDWxNUrwM&feature]YouTube - Historia de Amor y Dolor

Και άλλο ένα καινούριο από μια αγαπημένη (αν και Τερρυκιά :D ) φίλη!!!
 
Σ'ευχαριστω...ο καθενας με τις αδυναμιες του...τερρυκια και τα εχω και προσφατα...δικαιολογησε με please,αλλα πανω απο ολα την candy αγαπαμε! Να μην αρχισω και για τον Αρχοντα...αλλη αγαπη αυτη! Το εχω δει σιγουρα καμμια δεκαρια φορες! Και παλι thanks
 
Terry grandchester-Requiem



[ame=
[/FONT]

]http://www.youtube.com/watch?v=i0cx5gU3GBQ
 
Terry grandchester-Requiem



[ame=
[/FONT]

]http://www.youtube.com/watch?v=i0cx5gU3GBQ
 
angelicaz είπε:
δικαιολογησε με please,αλλα πανω απο ολα την candy αγαπαμε!
Μα φυσικα...με την καντυ εχουμε ταυτιστει...γι'αυτο και εχουμε χτυποκαρδι για τον Τερρυ :heartcloud:
 
Πίσω
Μπλουζα