Ο παράξενος επισκέπτης: Σχολια αναγνωστων

metsgr είπε:
Τελικά θα μου πείτε πώς τη θέλετε τη συνέχεια;; Να τη στείλω την Αννούλα στο Λέηκγουντ ή να φέρω το παιδί στα Πατήσια;; Αποφασίστε επιτέλους!
(Ή μάλλον θα σας αφήσω να τρώγεστε και θα ακούω μόνο τη ΜιςΠεπερ από δω και στο εξής!)
Α... μη μου βάζεις δύσκολα εμένα... είμαι Ζυγός και θέλω μιά ζωή να αποφασίσω για τα απλά πράγματα... σκέψου για τα πιό σημαντικά τί ζόρια τραβάω...
 
Το θέμα έκλεισε! Αποφάσισα να ακολουθήσω τη συμβουλή της Μις, και να τη στείλω την Αννούλα πίσω.

Αλλά δε θα της περάσει έτσι απλά! Θα την ταλαιπωρήσω λίγο για να μάθει άλλη φορά να μου πληγώνει το παιδί!! *πού είναι εκείνο το ωραίο εμοτικον :sure: ?? *
 
Άννουλααααααααααααα!!!!!!Περίμενε μαρή!!!!Πάρε και μένα μαζίιιιιιιιιι!!!!!Φτού! :banghead:

ΥΓ Θέλω μερίδιο επί των πνευματικών δικαιωμάτων χεχεχε :p

Μπράβο κορίτσι μου πάντως έκανες το όνειρό μας πραγματικότητα.Ποιός δεν θα ήθελε να συναντήσει τον Άντονυ στην χώρα των θαύματων :flower: :flower:!(Το ξέρω πως μιλάς για τον Άλμπερτ,αλλά το διαβάζω με μια μικρή παραλλαγή...Στ αλήθεια είμαι τρελή τελικά8)....ε; ,χμμμ μην απαντήσετε σε αυτό,θα με υποχρεώσετε... :xm: )

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!Που πόσταρα;;;;;!!!!Ηρακλήηηηηηη.....εχμ μια μικρή βοήθεια....;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το ότι ο Ηρακλής θα διαβάσει αυτά που γράφεις εσύ ή εγώ πιο πάνω (δε θα έχει το κουράγιο, ευτυχώς είναι πολλά!) το σκέφτηκες χρυσή μου;;;

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Αντε παλικάρι μου, κάνε έναν κόπο γιατί η Μις έχει ξεμείνει από χάπια και μέχρι αύριο που ανοίγουν τα φαρμακεία, ποιος ξέρει τι άλλο θα κάνει!!!

Να σου διακτινίσω κούκλα μου μερικά; Εγώ εχω προμήθειες για κανένα μήνα ακόμα... Έχω βύσμα στην Bayer ;)
 
Καλή μου Μετς

Είδες πόσταρα σωστά τώρα :p ,μου αρέσει πολυ η ιστορία σου γιατί ακριβώς έχει να κάνει και με τους δύο κόσμους,αλλά...μου έχει σπάσει και τα νεύρα!!!!Δεν μπορεί να σκέφτεται η Άννα το Λέικγουντ και τσουπ να πηγαινοέρχεται με τόση ευκολία!!!! :cry:

Α ρε άδικε ντουνιά...Μέχρι και στο Θιβετ (να μου μάθουν να κάνω διαλογισμό) θα πήγαινα για να έχω μια ελπίδα να ταξιδέψω νοερώς εκεί...:animeek:Και η φιλενάδα σου κάθεται και αναρωτιέται πως θα τα συνδυάσει;;;;;; :rant: Ε, μα!!!!!

ΥΓ Σε ευχαριστώ καλή μου για την προσφορά σου...όπως είδες άρχισαν οι παρενέργειες.... :eeek: ...Βρε πουλάκι μου και συ...Τόσα χρόνια ψυχανάλυσης στράφι θα πάνε...Τι έμπνευση είχες και συ... :cry:
 
Στο επόμενο θα σε ...αποτελειωσω καλη μου, χεχε!! :diablotin:

(μετς προς το συζυγο: Ερχομαι αγαπη μου! Τωρα μολις αποτελειωνω εκεινη την παλαβη που σε ζαλιζε τοσα χρονια με τις εμμονες τις για τα καρτουν και εχανες τα ρομαντικα δειπνα που ετοιμαζα για τους δυο μας... Παιρνω την εκδικηση μου τωρα! Ας παει να βρει κανεναν εργενη ψυχαναλυτη να παιδευει!! )
 
Χμμμ, αλλού γι αλλού τα σχόλια... 8)

Eδώ κολλάει το λαϊκόν άσμα για τη Μiss και την Μets : πές μας τι πίνεις και δε μας δίνεις... :p

Εγώ ευτυχώς έχω σώας τας φρένας και δεν παρασύρομαι εύκολα...:super:

"... Γιατί είμ' αγέραααααας που περνάααααααα

Μεσα στης πόλης τα στενάααααααα... "

Τέλεια η επιλογή άσματος Μετς!!! :cool:
 
Αααχχ!!! Τέλεια ήταν, το ξέρω... :heartcloud:

(ειμαι ψωνιο, το ξερω, δε χρειαζεται να μου το πειτε...)
 
τώρα μπερδέυτικα. ΄γιατί βρέθηκε στον λόφο;;;; μήπως η Κάντυ, την βοηθήσει να τα ξαναβρούν;;;; mets, για κάντα μας φραγκοδίφραγκα
 
Χα!!Κυρία Χουανίτα...με την απορία θα μείνετε! :p (γι αυτό δεν θα δείτε ποτέ και τον πολυαγαπημένο σας!!!)Ενώ εγώ που είμαι εντελώς γειά σου...ξέρεις πόσες ελπίδες έχω;!χεχεχεχε

ΥΓ (Μην μας βάζεις στο ίδιο σακούλι με την καλή μου Μετς,γιατί εκείνη γράφει φαν φικ η κοπέλα,δεν έχει την τρέλα την δική μου...μου αχαχαχα!!!)Χμμμ...τελικά πρέπει να κοιταχτώ :( .... :sealed: !!
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
τώρα μπερδέυτικα. ΄γιατί βρέθηκε στον λόφο;;;; μήπως η Κάντυ, την βοηθήσει να τα ξαναβρούν;;;; mets, για κάντα μας φραγκοδίφραγκα
Αχ, καλη μου... στο λοφο εχει και ο Αλμπερτ αναμνησεις οπως ελεγε και η ελληνικη μεταγλωττιση!!

Εξαρταται πως τη θελετε τη συνεχεια: θετε να την παιδεψω πολυ ή λιγο; θετε να βγει δακρυβρεχτη ή οχι; θετε την καντυ ή οχι; αμα δε τη θετε τη βαζω τη μικραν να κανει μια αναστροφη και να φυγει, τι ειναι το λεηκγουντ μηπως; μια κατηφορα δρομος και κανα δυο λοφοι ειναι! να τσακιστει και να περπατησει και λιγο η αναισθητη! ή θετε να βρει τον Αλμπερτ και την Καντυ στο ορφανοτροφειο να κανονιζουν τα του γαμου τους και να της ερθει ταμπλας;; ε;;; τι θετε;;;

Πειτε μου τι θελετε τωρα που γυριζει, να δω τι θα κανω μια που δεν το εχω καν ξεκινησει ακομα και ειναι νωρις. Τωρα βεβαια απο αυτα που θα ζητησετε τι θα γινει, θα σας το κρατησω κρυφο για να εχει και σασπενς.

Το μονο που εχω γραψει και δεν αλλαζω με τιποτα ειναι ο επιλογος!!! Εκει δε χωραει συζητηση!!

misspepper77 είπε:
Χα!!Κυρία Χουανίτα...με την απορία θα μείνετε! :p (γι αυτό δεν θα δείτε ποτέ και τον πολυαγαπημένο σας!!!)Ενώ εγώ που είμαι εντελώς γειά σου...ξέρεις πόσες ελπίδες έχω;!χεχεχεχε
χαχα!!! αστη να λεει μις!!! εμεις παρεα θα τα πινουμε και θα γλενταμε!!! ασε που δε θα εχουμε προβλημα στη μοιρασια!!! χαχαχα!!!! :D εσυ τον ανιψιο, εγω το θειο.

Μας φανταζεσαι με τη χουανιτα;;; θα μαλλιοτραβιομαστε και εχω και μακρύ μαλλί και ειμαι και ευκολος στοχος!!! Ασε που τη βλεπω και πιο δυναμικη και θα με εβαζε κατω, απαπαπα δε συμφερει με τιποτα!!!
 
προτιμώ να μείνω με την αγωνία, παρά να είναι προβλέψιμο, χάνει την νοστιμάδα του βρε παιδί μου....

mets, το αφήνω πάνω σου.
 
metsgr είπε:
....χαχα!!! αστη να λεει μις!!! εμεις παρεα θα τα πινουμε και θα γλενταμε!!! ασε που δε θα εχουμε προβλημα στη μοιρασια!!! χαχαχα!!!! :D εσυ τον ανιψιο, εγω το θειο.
Μας φανταζεσαι με τη χουανιτα;;; θα μαλλιοτραβιομαστε και εχω και μακρύ μαλλί και ειμαι και ευκολος στοχος!!! Ασε που τη βλεπω και πιο δυναμικη και θα με εβαζε κατω, απαπαπα δε συμφερει με τιποτα!!!

Δεν θα το σχολιάσω περαιτέρω... :angry:

Μονάχα αυτό: Άννα από το Ιωάννα...
cancan.gif
 
Juanita είπε:
Μονάχα αυτό: Άννα από το Ιωάννα...
cancan.gif
Ενα EDIT και μια αντικατασταση στο WORD ειναι μονο Ιωαννα μου... Μη με προκαλεις!! :diablotin:

Και εξαλλου ένα παρηγορο σχολιο σου εκανα καποτε για να μην κλαις, δε σημαινει και οτι το εννοουσα κιολας!!! :tease:
 
metsgr είπε:
Ενα EDIT και μια αντικατασταση στο WORD ειναι μονο Ιωαννα μου... Μη με προκαλεις!! :diablotin:
Και εξαλλου ένα παρηγορο σχολιο σου εκανα καποτε για να μην κλαις, δε σημαινει και οτι το εννοουσα κιολας!!! :tease:

ΕΓΩ σε προκαλώ;;;
121fs725372.gif


Πως σου 'ρθε;;;
4chsmu1.gif
 
Ναι, ειναι γεγονος, η συνεχεια ειναι ετοιμη! :)

Αν και αμφιβαλλω οτι θα ικανοποιησει την αχαλινωτη φαντασια μερικων μερικων... Προβλεπω πολλες ντοματες... :D
 
Φοβάμαι πως θα επαναληφθώ και θα γίνω κουραστική... :p

Ασχολίαστο... :zip:

Άννα από το Ιωάννα
cancan.gif
















Πολύ ωραία η εξέλιξη... :clap: :clap: :clap: Μακάρι να μπορούσε να συμβεί στ΄αλήθεια... ::)

Και όχι, μη νομίζεις, δεν καίγομαι για τον Άλμπερτ... Ααχχχ Τζεϊσονάκο μου... :heartcloud: :heartcloud: :heartcloud:
 
Καλή μου Μετς...σε όλες τις άλλες συνηστάς υπογλώσσια,κάτι τέλος πάντων να πορεύονται όταν είναι να διαβάσουν την συνέχεια...Εμένα την λολή γιατί δεν με προειδοποίησες;;;; :( ...Μαζί με την Άννα κινδύνεψα να βρεθώ και γω στα πατώματα με την εμφάνιση του Άντονυ :flower: ...

Σε ευχαριστώ πολύ η Αντονικιά!!!Πάρε και ένα φιλάκι :sweet_kiss:

Λοιπόν πρώτον!Αν ξαναπάει μόνη της η Άννα (απο το Ιωάννα χεχεχε) στο Λέικγουντ να της πεις πως θα την ξεμαλλιάσω και άντε να δω, χμμμ αυτο η αλήθεια μου κίνησε μια κάποια περιέργεια, πως θα κάνει αυτά που κάνει τέλος πάντων με τον Αλμπερτούκο!

Δευτερον να της πεις να μην γυρίσει αν δεν πάρει και τον Άντονυ μαζί!Αν τον βάλει μάλιστα και στο αεροπλάνο και μου τον στείλει,θα ήμουν βαθύτατα ευγνώμων...

Και τώρα με συγχωρήτε είναι η ώρα για το ηλεκτροσοκ μου...Α και τι άλλο μου είπε ο γιατρός...α ναι....ο Άντονυ είναι καρτούν...ο Άντονυ είναι καρτούν...!!!

Αχ βρε γιατρέ το ξέρω η δόλια...τούτη η Άννα με έβαλε πάλι στις σκέψεις :banghead: :banghead:!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η αλήθεια είναι πως και εγώ θα ήθελα να μάθω πως λαμβάνουν χώρα οι ανατριχιαστικές λεπτομέριες που ΔΕΝ μας περιέγραψες με ένα καρτουν (μα, με παρεξήγησες καλή μου, τι όφελος θα είχα αν μάθαινα το μυστικό;;; )

όσο για αυτα που αφησες να εννοηθουν........, το μαιλ μου το ξέρεις, έτσι δεν είναι;;;;;; (χαχαχαχαχαχα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλή μου Μετς...και το δικό μου..και το δικό μου να σου στείλω!!!Διέυθυνση,τηλέφωνα ότι σε βολεύει τελός πάντων...Ε...τι; :p ...εγώ τουλάχιστον είμαι δηλωμένη τρελή. :flower:
 
Πίσω
Μπλουζα