Ο παράξενος επισκέπτης: Σχολια αναγνωστων

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.391
Πολυ καλο και αρκετα πρωτότυπο :thumbup:

Μου θύμησες και λιγο Roger Rabbit (συνδιασμος καρτουν και ανθρωπου).

Περιμενω με αγωνια τη συνεχεια.

:wait2: Να υποθεσω οτι εισαι Αλμπερτικη? (Τουμπες θα κανει η Juanita :D )
 
Καλωσηρθες metsgr :clap:
 
Kambia είπε:
:wait2: Να υποθεσω οτι εισαι Αλμπερτικη? (Τουμπες θα κανει η Juanita :D )

χεχεχε Αυξανόμαστε και πληθαίνουμε!!!! :cheers:

Kατά τ΄άλλα, εγώ αδημονώ περισσότερο... Χώρια που επηρρεάζομαι και βλέπω διάφορα στον ύπνο μου μετά... :D
 
Ευχαριστούμε που μοιράστηκες τον παράξενο επισκέπτη μαζί μας!!!


Ανυπομονώ να δω τη συνέχεια!!!!
:cheers:
 
domniki είπε:
Καλώς σας βρήκα, domniki!!! :vbwave:

Kambia είπε:
Πολυ καλο και αρκετα πρωτότυπο :thumbup: Μου θύμησες και λιγο Roger Rabbit (συνδιασμος καρτουν και ανθρωπου).

Περιμενω με αγωνια τη συνεχεια.
Ναι, ναι, μοιάζει! Μόνο που αντί για την Τζέσικα που καίει καρδιές, εδώ έχουμε τον Άλμπερτ (και πέφτει ξερή η juanita!!!) :biglaugh:

:wait2: Να υποθεσω οτι εισαι Αλμπερτικη? (Τουμπες θα κανει η Juanita :D )
Εξαρτάται, όπως το δει κανείς...Για την Κάντυ υπήρχε ο Άντονυ (καταραμένη Μιζούκι, το έφαγες το παλικάρι :rant: ) με τον οποίο θα ταίριαζαν απόλυτα: Οι δε υπηρέτες στη βίλα τους θα έκαναν πάρτυ, η Κάντυ θα έψηνε το ψωμί και ο Άντονυ θα αναλάμβανε τον κήπο. (Και ο θείος θα ήταν σπόνσορας)

Αφού όμως η Μιζούκι μας το πήρε το παιδί, ας της έμενε ο Τέρρυ τουλάχιστο. Μια χαρά παιδί είχε γίνει, τον είχε συμμαζέψει η Καντούλα. Τόσα επεισόδια έρωτας, γιατί να πάει χαμένος; Και εδώ ξανά καταραμένη Μιζούκι, το έφαγες κι αυτό το παλικάρι :rant:

Όσο για τον Άλμπερτ, νέος ωραίοτατος και πλούσιος, ε, όλο και κάποια θα έβρισκε... Γιατί να τον δώσουμε στην Κάντυ; Δεν τον κρατάμε καλύτερα για εμάς;; :cool: juanita μη με μισήσεις!! :tease:

Άσε που όποιος μπλέκει με την Κάντυ, δεν έχει καλό τέλος. Όλο και κάτι θα του τύχαινε. Εδώ δεν έγινε τίποτα, και πάλι ένα τετ-α-τετ με ένα αυτοκίνητο και ένα λιοντάρι, το είχε. Φανταστείτε τι θα γινόταν στη συνέχεια!!

:wait2: Τώρα που το σκέφτομαι, μόνο ο Άρτσι δεν είχε ατύχημα...

Juanita είπε:
χεχεχε Αυξανόμαστε και πληθαίνουμε!!!! :cheers:
Kατά τ΄άλλα, εγώ αδημονώ περισσότερο... Χώρια που επηρρεάζομαι και βλέπω διάφορα στον ύπνο μου μετά... :D
Το στόρυ είναι κατάλληλο για ανηλίκους, εντάξει;;;

akaliakoukou είπε:
Ευχαριστούμε που μοιράστηκες τον παράξενο επισκέπτη μαζί μας!!!Ανυπομονώ να δω τη συνέχεια!!!! :cheers:
:thanx2: Τώρα είδα το σχόλιο! Τόση ώρα έγραφα το προηγούμενο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μεεε :sleep: εεεεεετς... και εγώ της ίδιας άποψης είμαι... πως ο Άντονυ θα ήταν ο καταλληλότερος... και αργότερα ο Τέρρυ...

... αλλά τελικά μόνο ο Άλμπερτ τα κατάφερε στα crash test και βγήκε σχετικά emmm :wait2: αλώβητος . Άρα και ο μόνος που θα άντεχε την κατάρα της Κάντυ... (εδώ βετεράνος του πολέμου ήταν... μια γυναίκα δεν θα άντεχε;;; ) :D
 
Juanita είπε:
Άρα και ο μόνος που θα άντεχε την κατάρα της Κάντυ... (εδώ βετεράνος του πολέμου ήταν... μια γυναίκα δεν θα άντεχε;;; ) :D
Μα πώς ειναι δυνατον? Η Καντυ μας θα εκανε τον οποιονδηποτε ευτυχισμενο :cheers: Αφου ειναι η χαρα της ζωης προσωποποιημενη ;)
 
Nαι βρε, η Κάντυ και εμάς ευτυχισμένες μας κάνει... η ατυχία της είναι παροιμιώδης.

Βέβαια, μάλλον έφταιγε που δεν ήταν ο Πρίγκηπας μόνιμα στη ζωή της, γιατί όταν ήταν δίπλα της όλα πήγαιναν μιά χαρά... :cheers:

Άρα, να ένας λόγος παραπάνω για να μείνει μόνιμα κοντά της (με στεφάνι και κουμπάρο... :D ).

Αλλά όλα αυτά θα μας τα εξηγήσει ο ίδιος ο Άλμπερτ οσονούπω.

Μετς περιμένουμε συνέχεια... :shake:
 
Ωχ, μυρίζομαι ντομάτες...

Λέω να την κάνω σιγά σιγά... :go:
 
metsgr είπε:
Λέω να την κάνω σιγά σιγά... :go:

Μπα... δεν διατρέχεις τέτοιο κίνδυνο...

Δεν έχουμε ντομάτες... μόνο τηγάνια :D

Άσε που καλύτερη παρέα δε θα βρεις... Στο εγγυώμαι :cool:
 
δεν θελω να φανω απαιτητικη, αλλα................θελωωωωωωωω συνεχειααααααααααα
 
Να΄τη και η συνέχεια!

Το δεύτερο μέρος είναι έτοιμο. Και τώρα να την κάνω :go: πριν με βρουν τα τηγάνια μερικών-μερικών!
 
Γιατί Άννα παιδί μου ξύπνησες;;;; :angry:

Χάθηκε ο κόσμος να ξυπνήσεις μετά από καμιά 20αριά κεφάλαια;;;; :rant:

Άντε τώρα να ξανάρθει το παιδί στα όνειρά σου... :cry:

Αργεί το επόμενο όνειρο;;; :what:
 
Αφού γλίτωσα τα τηγάνια...:sweat:

(juanita, δεν πιστεύω να το ξαναδιαβάσεις και να αρχίσεις μετά τις κλάψες που χαλάει ο γάμος!)

Οσο για το παιδί, μην ανυσηχείς, βαρέθηκε τα ταξίδια ανά τον κόσμο (των καρτούν) και θα τριγυρίζει συχνά στο δικό μας!!
 
Το επόμενο όνειρο, ε... χμ... κεφάλαιο θέλω να πω, άργησε λιγακι, αλλά, όπως και να το κάνουμε, ο χρόνος που μπορούμε να διαθέσουμε για κάτι επηρεάζεται από πολλούς παράγοντες...

@juanita: αφου πρωταγωνιστεί το παιδί, μην ανυσηχείς καθόλου. Εννοείται πως θα έχει μεγάλο "ρόλο"!!!
 
Emmm... Μεεεεεεετς :augenrollen: (σχεδόν παρακαλεστά... )

http://www.mysmiley.net/free-love-smileys.php [/URL]

Μήπως να μετονόμαζες την Άννα σε Ιωάννα;;;
happy0201.gif
Όχι πως δε μου αρέσει... αλλά... να...


Το "Ιωάννα" είναι πιό εύηχο, (εμ)περιέχει τη χάρη του Θεού, κάνει κάτι σε πιό αρχοντικό (να ταιριάζει και με το Λέηκγουντ :D ) και... γενικώς... νομίζω πως "πάει" περισσότερο στην ηρωϊδα μας :award: ...

 


Προς Θεού... :sure: μη φανταστείς πως έχω σκοπιμότητα :sealed: ... Το διάλεξα μετά από πολλή σκέψη ανάμεσα στα : Ζωή, Εύη, Μαρία, Δέσποινα... και τόσα άλλα :rofl:

 


Άσχετο... η ιστορία σου με ταξιδεύει πολύ! Ειδικά αυτές οι αναφορές σε θάλασσες και νησιά είναι η καλύτερή μου...

 


Και... χαίρομαι που το "Παιδί" είναι συνεπέστατο στα ραντεβού του και δε μας αφήνει με την αγωνία "θα 'ρθει, δε θα 'ρθει" .


Αγωνιώ για την παράσταση και αναμένω το επόμενο επεισόδιο!!! :cheers:
 
Juanita είπε:
Μήπως να μετονόμαζες την Άννα σε Ιωάννα;;;
Μα το Άννα είναι υποκοριστικό του Ιωάννα!! Ακόμη δεν το κατάλαβες;;






Άσχετο... η ιστορία σου με ταξιδεύει πολύ! Ειδικά αυτές οι αναφορές σε θάλασσες και νησιά είναι η καλύτερή μου...


Εμένα να δεις πώς με ταξιδεύουν, που έχει παγώσει το κοκαλάκι μου...




Αγωνιώ για την παράσταση και αναμένω το επόμενο επεισόδιο!!!
Δεν είμαι σίγουρη, αλλά κάτι για Σαίξπηρ πήρε το... αυτί μου. :D

Και μην πείτε ότι κρυφάκουγα!! Δεν κάνω τέτοια εγώ!! :boss:
 
:wait2: Η mets, δεν έβαλε ακόμη, συνέχεια. :armed: :takethat: :rant: :shake: .Δεν πιστεύω να σε πιέζω, ε;:biglaugh:
 
Η mets τωρα διαβαζει τις ιστοριες των αλλων και πρεπει να συνελθει πριν αρχισει να γραφει, γιατι αλλιως αυτο που θα βγει θα ειναι ακαταλληλο για δημοσιευση! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Οταν την (απο)τελειωσω :D , θα τη βαλω τη συνεχεια, να μην περιμενει και κανεις αδικα και πρεπει καθε φορα να τη διαβαζει απο την αρχη για να τη θυμηθει!!
 
metsgr είπε:
Η mets τωρα διαβαζει τις ιστοριες των αλλων και πρεπει να συνελθει πριν αρχισει να γραφει, γιατι αλλιως αυτο που θα βγει θα ειναι ακαταλληλο για δημοσιευση! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Οταν την (απο)τελειωσω :D , θα τη βαλω τη συνεχεια, να μην περιμενει και κανεις αδικα και πρεπει καθε φορα να τη διαβαζει απο την αρχη για να τη θυμηθει!!

Φθηνές δικαιολογίες Μετς :eek:

Έχουμε καταντήσει να δίνουμε εμείς (οι αλμπερτικιές) τη συνέχεια στο φικ σου. (στον ύπνο μας :dribble: )
 
Πίσω
Μπλουζα