Ο παράξενος επισκέπτης: Σχολια αναγνωστων

μηπως να μου εδινες καμια ιδεα;;;; :tongue:
 
metsgr είπε:
μηπως να μου εδινες καμια ιδεα;;;; :tongue:

Άσ' τα καλοπιάσματα... Δε με πείθεις...



Τριήμερο έρχεται, αντί να τρέχεις με χαρταετούς να κάτσεις σπίτι και να γράψεις τη συνέχεια...

 
κχμ, κχμ( βηχαλάκι)

αγαπητή μου mets. βρίσκομαι στην δυσσάρεστη θέση να σε πληροφορίσω, οτι αν δεν γράψεις συνέχεια, θα απεργήσω( θα κάνεις να δεις συνέχεια...............)

Τι;;;;; σε εκβιάζω;;;; τσ, τσ, είναι δυνατόν να σκέφτηκες κάτι τέτοιο για μένα;;;

(γκαντεμια, στη δουλειά δεν βλέπω τα smiles που θέλω)

άντε βρε φιλενάδα, μην μας κρατάς σε αγωνία. παρακάλια θες;
 
Φαγωθήκατε για τη συνέχεια! Να, λοιπόν, μια μικρή συνέχεια της ιστορίας. ;)

Ε, νομίζω τώρα φαίνεται πού πάει το πράγμα! :cool:

Αυτά και ...όνειρα γλυκά!!
 
:heartcloud: αχχ!!!!! Άλμπερτ, και έγώ γράφω ιστορία για σένα. Δεν κάνεις πιο μετά και καμια βόλτα προς Κυψέλη μερια;:biglaugh:

Μετς, μας αποζημίωσες κορίτσι μου
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
:heartcloud: αχχ!!!!! Άλμπερτ, και έγώ γράφω ιστορία για σένα. Δεν κάνεις πιο μετά και καμια βόλτα προς Κυψέλη μερια;:biglaugh:

Μετς, μας αποζημίωσες κορίτσι μου

Kυψέλη Πατήσια μιά πόρτα είναι... :p Κρίστι, απόψε θα βγούμε εμείς με τον Άλμπερτ γιατί απ΄ό,τι κατάλαβα η Μετς τον θέλει για πάρτη της... :(
 
(Μη γελάσετε πολύ σήμερα... Κρατήστε κάτι και για το επόμενο :p )

Αχ, δεν ξερουν να εκτιμουν την τυχη τους μερικές-μερικές...

Οποτε κοριτσια, δε θα εχει κινηση τις επομενες μερες η περιοχη του Καλλιμαρμαρου απο ό,τι φαινεται... Και φυσικα ευνοουνται οι υπολοιπες περιοχες!! :rofl:

Το παλικάρι το αμίλητο στη γωνιά, που λέει και το άσμα, πρέπει να το παρηγορήσει κανεις... Κρίμα, είναι! :cool:

(Μόνη μου τα γράφω, μόνη μου τα διαβάζω, μόνη μου γελάω... Μου τελείωσαν τα χάπια μου, γιατρέ!! Πάνε και τα κόκκινα, πάνε και τα ροζ!!)
 
Ενίσταμαι!!!!!!!, ενίσταμαι εντόνως!!!! Πως του φέρθηκε έτσι του παλικαριού η κακούργα;;;;;;;; Μωρέ, καλά λέω εγώ οτι πρέπει να κάνει καμια βόλτα απο Κυψέλη μεριά.:dribble: Χρειάζεται παρηγοριά ο παιδί:biglaugh:
 
Τι τιμωρία θα της επιβάλλουμε, κριστι;; Για να ακουω ιδέες! Πώς να την περιποιηθώ στο επόμενο;;

(Να το κάνουμε στο στυλ, Εσύ αποφασίζεις;; )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
να της μπαστακωθεί ο Νήλ στο σπίτι και να μην την αφήσει σε χλωρό κλαρί :diablotin:

Αλλά αν γίνει αυτό, δεν θα ξαναδούμε τον Αλμπερτάκο, έτσι δεν είναι;;;;

:( αχ, πέσαμε στην ανάγκη της :rant:
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
να της μπαστακωθεί ο Νήλ στο σπίτι και να μην την αφήσει σε χλωρό κλαρί :diablotin:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Καλα που δεν ξυπνησα τους γειτονες απο τα γελια!!! Κοντεψα να πεσω απο την καρεκλα!!!
 
Λοιπόν πρώτον να ξεκαθαρίσουμε το θέμα με τα χαπάκια και ποιά παίρνεις,γιατί εγώ έχω σαπίσει στο ύπνο και Άντονυ δεν είδα!!!(Τον Άλμπερτ τον έχετε καπαρώσει βλέπεις, που έχει και μια άνεση μεταξύ των δύο κόσμων!)

Δευτερόν πες στην Άννουλα να πάει ξωπίσω στο παιδί γιατί :shake: :bash: :rant: ...Τι πάει να πει πως είναι καρτούν ο Άλμπερτ και τι μέλλον έχουν μαζί;;; :brick: ...(Τελικα ποιά χαπάκια...η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά στην περίπτωσή μου...και τα ηλεκροσόκ θα ρίξουν την ασφάλεια,στην ένταση που τα χρειάζομαι εγώ :p )
 
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Καλά βαλτές είστε απόψε;;; Σε καλό να μου βγουν τα γελια, μονο ευχομαι.

Με έστειλες!! Ακου, εχω σαπισει στον υπνο και Αντονυ δε βλεπω;; :rofl:

Κανενα αλλο εμοτικον που να χτυπιεται πιο πολυ δεν εχουμε;;

Γκχμ... να σοβαρευτω τωρα... (εμ, ευκολο ειναι;;; )

Νομιζω πως αν θελουμε να εχουμε ολοι κερδος απο την ιστορια πρεπει να ακολουθησουμε τη γνωμη της ΜιςΠεπερ. Να την τσακισω και να τη στειλω;;

Αλλα πού να παει κι αυτη αποψε;; Στην Κυψελη;; Πώς να ξερει πού να σεργιανιζει ο αλλος;;
 
Λοιπόν, η Άννα μας σα να παραπήρε θάρρος και την είδε πως μπορεί να σιγοβράζει αθώα παλικάρια στο ζουμί τους. :eek:

Αίσχος! :mad:

Κρίστι μου ετοιμάσου... (για να δείτε τί καλή κοπέλα είμαι θα παρακαλώ να περάσει πρώτα από Κυψέλη και μετά να κατηφορίσει προς Πατήσια :boss: )

Oπότε θα διαπιστώσει πως και εκεί υπάρχουν πολλές υποχρεώσεις (σύζυγοι παιδιά δουλειές κλπ) και θα πέσει πανευτυχής στη δική μου αγκαλιά... :diablotin:


 
Juanita είπε:
Λοιπόν, η Άννα μας σα να παραπήρε θάρρος και την είδε πως μπορεί να σιγοβράζει αθώα παλικάρια στο ζουμί τους. :eek: Αίσχος! :mad:

Κρίστι μου ετοιμάσου... (για να δείτε τί καλή κοπέλα είμαι θα παρακαλώ να περάσει πρώτα από Κυψέλη και μετά να κατηφορίσει προς Πατήσια :boss: )

Oπότε θα διαπιστώσει πως και εκεί υπάρχουν πολλές υποχρεώσεις (σύζυγοι παιδιά δουλειές κλπ) και θα πέσει πανευτυχής στη δική μου αγκαλιά... :diablotin:



Χουανιτάκι μου :bow: στο σπόιλερ σου. Θεικό.
 
Τελικά θα μου πείτε πώς τη θέλετε τη συνέχεια;; Να τη στείλω την Αννούλα στο Λέηκγουντ ή να φέρω το παιδί στα Πατήσια;; Αποφασίστε επιτέλους!

(Ή μάλλον θα σας αφήσω να τρώγεστε και θα ακούω μόνο τη ΜιςΠεπερ από δω και στο εξής!)
 
metsgr είπε:
Τελικά θα μου πείτε πώς τη θέλετε τη συνέχεια;; Να τη στείλω την Αννούλα στο Λέηκγουντ ή να φέρω το παιδί στα Πατήσια;; Αποφασίστε επιτέλους!
(Ή μάλλον θα σας αφήσω να τρώγεστε και θα ακούω μόνο τη ΜιςΠεπερ από δω και στο εξής!)
Πρόσεχε μην σου στείλουμε εμείς τον Νηλ πεσκέσι Πασχαλιάτικα και όχι τίποτε άλλο, άντε να σου ξανάρθει έμπνευση, μετά απο αυτό.
 
Πίσω
Μπλουζα