Παιδικές μας φωτογραφίες

για την ωρα ειναι στο προφιλ μου. Δες την εκει.

περιμενω, αν μπορει να περαστεί απο δω.
 
Nατη νατη και επαγγελματικη ,βλεπω,παρα πολυ ωραια. :cheers:

3 Ποστ παραπανω ειναι. :D
 
Βαθιά επηρεασμένη από την Κάντυ :D
 
Καλά...


Απίστευτες φωτό!!!!!
:cheers:


Θα ψάξω και τις δικές μου και θα σας στείλω!!!


 


-edit-

Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι ένιωσα, χαζεύοντας άλμπουμ με παιδικές μου φωτογραφίες...


Δεν ξέρω εκείνα τα χρόνια κατά πόσον ήμασταν σε θέση να εκτιμήσουμε αυτά που ζούμε...



Θα ξεκινήσω με μια πολύ αγαπημένη μου φωτογραφία.



Φυσικά και δε θυμάμαι τίποτα από εκείνη τη μέρα.



Ξέρω όμως ότι το πρόσωπό μου, λίγη ώρα μετά από την εικόνα που βλέπετε, "τσαλακώθηκε" ελαφρώς από το κλάμα, τα μάτια μου ήταν κόκκινα και μάλλον τα έπαιξαν τα αυτιά των γύρω μου, μιας και μου δόθηκε η ευκαιρία να δώσω το πρώτο ρεσιτάλ της ζωής μου, με κάτι ωραιότατες τσιρίδες σε κόντρα ντο...


tetoin12.jpg


akaliakoukou.jpg

Δεν μπορώ να καταλάβω


γιατί βγαίνουν τόσο τεράστιες οι φωτογραφίες...
:precry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
akaliakoukou, μοιαζεις στην μαμα σου :clap:

YΓ. Φροντισε να κανεις resize τις φωτογραφιες σου σε μεγεθος περιπου 600x400. Θα βγαινουν πιο καλες ;)
 
domniki είπε:
akaliakoukou, μοιαζεις στην μαμα σου :clap:
YΓ. Φροντισε να κανεις resize τις φωτογραφιες σου σε μεγεθος περιπου 600x400. Θα βγαινουν πιο καλες ;)
:D Ναι, μοιάζουμε πολύ!!!

Θα την φτιάξω αμέσως!

Απλά, κάθε φορά που σκανάρω κάτι, ξεχνιέμαι...
 
Ακάλια είσαι σκέτη γλύκα... :cheers:

Τίποτα δεν προμηνύει το τι θα ακολουθήσει :D
 
Οι παιδικες μας φωτο ειναι πραγματικος θησαυρος τελικα. Φερνουν εικονες που δεν θα ξαναδουμε ποτε, απο μια παλιοτερη πιο ομορφη εποχη που δυστηχως περασε αλλα θα κουβαλαμε παντα με μια ομορφη αναμνηση μαζι μας.

Turrican, σουπερ η ενδυμασια του Superman αλλα θα εχουμε να δωσουμε μαχη εμεις οι δυο, καθως μικρος ειχα ντυθει με την στολη του Jason απο τους G-Force! Μολις βολταρω ελλαδα θα την βρω και θα ανεβει περιτρανη (και δεν θελω ιστοριες περι super-δυναμης κλπ καθως εχω και νικελ phaser στο χερι!)..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
phil_vr είπε:
Οι παιδικες μας φωτο ειναι πραγματικος θησαυρος τελικα. Φερνουν εικονες που δεν θα ξαναδουμε ποτε, απο μια παλιοτερη πιο ομορφη εποχη που δυστηχως περασε αλλα θα κουβαλαμε παντα με μια ομορφη αναμνηση μαζι μας.
Turrican, σουπερ η ενδυμασια του Superman αλλα θα εχουμε να δωσουμε μαχη εμεις οι δυο, καθως μικρος ειχα ντυθει με την στολη του Dirk απο τους G-Force! Μολις βολταρω ελλαδα θα την βρω και θα ανεβει περιτρανη (και δεν θελω ιστοριες περι super-δυναμης κλπ καθως εχω και νικελ phaser στο χερι!)..

Αααα!


Δεν ανοίγουμε ένα θρεντάκι με αποκριάτικες παιδικές μας φωτό???



Έχει να πέσει πολύ γέλιο!!!!
:cheers:
 
phil_vr είπε:
Turrican, σουπερ η ενδυμασια του Superman αλλα θα εχουμε να δωσουμε μαχη εμεις οι δυο, καθως μικρος ειχα ντυθει με την στολη του Jason απο τους G-Force! Μολις βολταρω ελλαδα θα την βρω και θα ανεβει περιτρανη (και δεν θελω ιστοριες περι super-δυναμης κλπ καθως εχω και νικελ phaser στο χερι!)..
...ρε φίλε αληθινά ζηλεύω....πάντα ήθελα να ντυθώ G-Force!!!!!!! :angry:
 
domniki είπε:
akaliakoukou, μοιαζεις στην μαμα σου :clap:
YΓ. Φροντισε να κανεις resize τις φωτογραφιες σου σε μεγεθος περιπου 600x400. Θα βγαινουν πιο καλες ;)
Νομίζω ότι το έφτιαξα!
 
[edit] dead photo [edit]

Εγώ στην ηλικία των τεσσάρων!

ΥΓ. Λορένα μου τώρα κατάλαβες απο που πήρε την τσαχπινιά ο υιός μου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
misspepper77 είπε:
[edit] dead photo [edit]
Εγώ στην ηλικία των τεσσάρων!

ΥΓ. Λορένα μου τώρα κατάλαβες απο που πήρε την τσαχπινιά ο υιός μου!

Δεν έχω καμιά αμφιβολία... είστε ολόιδιοι..

Τι :what: Εμμμ ναι... δεν είμαι η Λορένα :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλή μου Χουανίτα, απάντησα στην Λορένα λόγω του ότι μου είχε ποστάρει μήνυμα λέγοντάς μου πόσο πονηρόφατσα δείχνει ο γιός μου,εξού και το υστερόγραφό. Σε ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου λόγια....Αλλά ο γιός μου είναι φτυστός ο μπαμπάς τουουουου..... :cry: .
 
Να μαι και γω!!!

fetch


Αυτη πιο πολυ την εβαλα για την ρετρο τηλεοραση στα αριστερα :D

fetch


Ειχα μια μανια με τα αυτοκινητα (οχι οτι δεν την εχω ακομα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καταπληκτικη ρετρο-φωτο η πρωτη με την TV επιπλο αλλα και η 2η.

Ωραια μπεμπα. :D
 
Άχου το...Kambia είσαι πολύ φατσούλι.Αλλά όπως βλέπω είχες από μικρή αδυναμία στα παντελονάκια!!! :D
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 1976? 77?... ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ

Να μαι και εγώ

[edit] dead photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αχου!!!



Γλύκες και οι δύο :cool:

Τα χριστουγεννιάτικα δέντρα είναι όλα τα λεφτά. Ειδικά η Κάμπια στη βάση του θυμίζει κουκλίτσα που περιμένει να την πάρουν αγκαλιά...

 


Τι καλά... Έρχονται Χριστούγεννα :wave: Άσχετο ε;;; :nervous:

 
 
Δεν έχω κάποια δικιά μου αυτή τη στιγμή (τη συγγνώμη μου στις κυρίες για την απογοήτευση), αλλά ιδού μία της κοπέλας μου. Έχει περάσει βέβαια από τα χίλια κύμματα του φώτοσοπ για να επανέλθουν τα χρώματα.

Ρετρό ελληνική εξοχή (Αχαΐα πλευρά)...

[edit] dead imageshackphoto [edit]

[edit] dead imageshackphoto [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα