Παιδικές μας φωτογραφίες

Να'μαι κι εγώ...

[edit] dead photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραιος ο Σουπερ Μαν :D
 
Και έτοιμος και για απογείωση κιολας :Ρ
 
@ Gryzor, απιστευτη η φωτογραφια :bow:

Τα συγχαρητηρια στην κοπελα σου :cheers:

Μαλλον τα αγορακια ειχαν ενα κολλημα με τους σουπερ-ηρωες :D
 
domniki είπε:
@ Gryzor, απιστευτη η φωτογραφια :bow: Τα συγχαρητηρια στην κοπελα σου :cheers:

Μαλλον τα αγορακια ειχαν ενα κολλημα με τους σουπερ-ηρωες :D

ναι τα γλυκά μου... :hurrah:
 
Ξεθαματος φωτογραφιων συνεχεια...

[edit] dead photo [edit]

Και για να παρουμε τα πραγματα απο την αρχη, πρεπει να εχουμε και σωστη προετοιμασια.. για να δουμε: ρετιρε βερανταρα την εχουμε, κοκκινο χαλι το εχουμε ηδη στρωμενο, κοκκινο τηλεφωνο μην τυχει και μας ζητησει κανεις, κοκκινο φορμακι με τον πορκυ το εχουμε και αυτο γιατι γεννηθηκαμε πασσαλιμανι και ετσι μας αρεσει (!), τον κοκκινο θρονο μας τον εξοπλιζουμε με τα απαραιτητα λαγο/μπαλα/μπουζουκι (απο νινι η τρελα με τα εγχορδα!).. ολα μια χαρα τα φορτωσαμε. Αντε να δω πως στα κομματια θα μπω μεσα τωρα!! :)

[edit] dead photo [edit]

Ετοιμος ο μικρος αυτοκρατορας! Μπουζουκι και μπαλα εφαγαν σουτ, ο λαγος παραμενει, και ποιος να με ζηταει τετοια ωρα ρε σεις? Ουτε στον θρονο του δεν μπορει να αναπαυθει κανενας χωρις ενοχληση!

P.S. Το τι παιχνιδια και εξαρτηματα ειχαν φυγει κατα καιρους απο τα κενα στα καγκελα 6 οροφους προς τα κατω απο τα χερια μου, δεν λεγεται!! Αν δεν κανω λαθος αντι για καλημερα η μητερα μου επρεπε να της ειχε κολησει το "Συγνωμμη.. το παιδι!" :)

[edi] dead photo [edit]

Επισης απο μικρος ειχα εφεση στα customised πραγματα, οπως το παραλαγη βαμενο ποδηλατακι μου! Καπου στο 79 πρεπει να τραβηχτηκε αυτη. Το υφακι μαλλον λογω μετακομισης και αποχωρισης φιλων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Phil ησουν μουτρακλα :rofl:
 
Φοβερές.... :) :) :)

Domniki, είχα χάσει το σχόλιό σου. Σ'ευχαριστώ =)
 
Phil φωτογραφιες και σχολια ειναι απαικτα !!!
 
στην 1η φωτό έχεις κατεβασμένο το ακουστικό επειδή ήσουν busy??? :)

πολύ άκρη ο θρόνος σου στα κάγκελα και με πιάνει η ψυχή μου (αλλά ήθελες και τη θέα ε??)

υπέροχες φωτό, αν έχεις βάλε κι άλλες.

:)
 
Φοβερές όλες Phil!!! :wave:

Το ποδηλατάκι εκτός από ρετρό είναι όλα τα λεφτά....

Το δε υφάκι σου το σοβαρό - στενοχωρημένο άπαιχτο... :D

Να μη σχολιάσω το χρώμα...

Στην κυριολεξία από τα γεννοφάσκια σου θρυλάρα βαμμένη !!! :cheers:
 
Nα ειστε καλα παιδια.. απο τις λιγες που εχω εδω μαζι μου ειναι αυτες.. οπως και η επομενη:

Κοτλε παντελονι, πουλοβερ που ο σχεδιαστης του μαλλον ειχε πιει δεκα κασες μπυρες οταν το εφτιαχνε(!!), ασορτι ζιβαγκο μπλουζα και παπουτσακι σενιο! Αχ ρε μανα τι αλλο θα ειχα φορεσει ο κακομοιρης και δεν το θυμαμαι πλεον!!

Μαλλον 25η μαρτιου, αρχες του 80..

[edit] dead photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φωτιά στα... ερυθρόλευκα... :D (καλά... μπεζ-γκρενά... το ίδιο κάνει)
 
"Γκρενά": ακόμα ένα γυναικείο χρώμα που μάθαμε σήμερα.

Γλύκα σκέτη =D
 
Eγω(αριστερα) με τον αδερφο μου στην αυλη του σπιτιου μας...

[edit] dead imageshack photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι γλυκιές φωτογραφίες...Περιμένουμε και από τα υπόλοιπα μέλη!!! #)
 
Παιδια ουτε κ'εγω ξερω ποιο ειναι το γκρενα :cry:

Τι εχει το πουλοβερ Phil? Μια χαρα το βλεπω :)

Oταν βλεπω τετοιες φωτογραφιες σαν του dim, αναρωτιεμαι, πώς μεγαλωσαν τοσο πολυ αυτα τα μικρα παιδακια :rofl: dim ειμαι σιγουρη οτι και οι γονεις σου θα αναρωτιουνται :)
 
Γκρενά από τη Γρανάδα

(Granaaaaaaaaaaadaaa,

tierra sonada por mi,


mi cantar se vuelve gitano



cuando es para ti...
:D )

ή Μπορντώ από τη Μπορντώ

είναι ονομασίες του χρώματος που έχει το κατακόκκινο κρασί και οι δύο αυτές πόλεις της Ισπανίας και της Γαλλίας αντίστοιχα φημίζονται για το κόκκινο κρασί τους...

@ Dim πόσο όμορφα και χαμογελαστά παιδάκια ήσαστε!!!
 
Εδω ο καλος σεριφης! Απο μικρος επισης εφερα και ενα ζευγος εξασφαιρων! Αυτο που μου λειπει περισσοτερο απο τις αποκριες ειναι τα φανταστικα πιστολια που ειχα που επαιρναν εκεινες τις ροδελες με τις κοκκινες "σφαιρες". Οταν ξεμενα απο τις ροδελες, καθομουν και εβαζα μια μια επο εκεινα τα τετραγωνα "τσαμπια" που κοβαμε μια μια τις σφαιρες και τις βαζαμε στα συνηθως μιας γεμισης πιστολια. Ε ρε πιστολιδι που επεφτε στους δρομους και στις γειτονιες τοτε!!

phil_vr cowboy.jpg

Turrican είπε:
...ρε φίλε αληθινά ζηλεύω....πάντα ήθελα να ντυθώ G-Force!!!!!!! :angry:
Αν σου πω οτι ειχα το διλημα μεταξυ στολης Superman και G-Force θα παθεις εμφραγμα?! :) Η παιδικη σειρα που αγαπησα στα 80's, εδω φορεμενη (και παλι με πιστολι φυσικα, και αυτη την φορα νικελ αστροπιστολο!) O zorro απο πισω μαλλον αναρωτιοταν γιατι η δικια μου μπερτα ειχε μυτες στο κατω μερος ενω η δικια του ηταν σαν τραπεζομαντηλο!! G-Force Dude!! ;)

phil_vr G force.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εισαι απιστευτος Phil :clap:

Τις θυμαμαι αυτες τις ροδελες/σφαιρες...τις λεγαμε καψουλες και οταν εσκαγαν ειχαν μια εντονη μυρωδια. Θυμαμαι οτι τα αγορια ειναι τρελλη πορωση μ'αυτες :)
 
Πίσω
Μπλουζα