Παιδικές μας φωτογραφίες

BETTY BOOP είπε:
στη μια φωτογραφία είσαι γελαστή, στην αλλη ποζάρεις με σοβαρό υφος στο φακό...όσο για τη μανία των μεγάλων να μας βγάζουν γυμνά φωτογραφίες (εξαιρούνται οι φωτογραφίες της βάφτισής μας!)...τι να πω, είχα κι εγώ τέτοιες φωτό αλλά τις κατέστρεψα!!!
Στη μία φωτογραφία μου έλεγαν τα τους δείξω τα δόντια μου ενώ στην άλλη έχω κάνει κάποια διαολιά-παγίδα την οποία δεν έχουν ανακαλύψει ακόμα οπότε έχω σοβαροφανές ύφος. Deception is key όταν θες να κάνεις πλάκα. Βέβαια η μάνα μου το καταλάβαινε και το καταλαβαίνει ακόμα αυτό το ύφος αλλά για τον υπόλοιπο κόσμο πιάνει.
 
Ολοι ειστε υπεροχα παιδακια ας προσθεσω μερικες δικες μου

Στην πρωτη φωτο ειμαι στα γενεθλια μου στις 7-7-1984 σε ηλικια 2 ετων με τη μητερα και τη γιαγια μου και την αδερφη μου που ειναι μωρο στην αγκαλια της μητερας μου.

egw1.jpg

Εδω σε ηλικια τριων ετων στο μπαλκονι του διαμερισματος μας.

egw2.jpg

Εγω παλι στα 2 με ενα αυτοκινητακι μου

egw3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
misha είπε:
Ειστε όλοι υπέροχοι/ες βρήκα το χρόνο και σκανάρισα μερικές φωτό και τις έβαλα σε άλμπουμ στο πρόφίλ μου παρουσιάζω δυο ενδεικτικές
Καθαρή Δευτέρα 1990 εγώ η αδερφή μου ο πατέρας μας και ένα αρνάκι στο κτήμα μας που είναι κοντά στον Υμμητο λίγο έξω απο την πόλη που μένουμε στα Μεσόγεια.Εγω και η αδερφή μου είμαστε ντυμένοι αρκουδάκια με στολές που μας έραψε η μάνα μας.

attachment.php


Ενα καλοκαιριάτικο μεσημέρι στο διαμέρισμα μας.

attachment.php

misha είπε:
Ολοι ειστε υπεροχα παιδακια ας προσθεσω μερικες δικες μου
Στην πρωτη φωτο ειμαι στα γενεθλια μου στις 7-7-1984 σε ηλικια 2 ετων με τη μητερα και τη γιαγια μου και την αδερφη μου που ειναι μωρο στην αγκαλια της μητερας μου.

Προβολή συνημμένου 143943

Εδω σε ηλικια τριων ετων στο μπαλκονι του διαμερισματος μας.

Προβολή συνημμένου 143944

Εγω παλι στα 2 με ενα αυτοκινητακι μου

Προβολή συνημμένου 143945
πολυ όμορφες φωτογραφίες!!!
 
Ευχαριστω να εισαι καλα. :wave: Εχω και καμια δυο αλλες να ανεβασω οποτε μπορω.
 
misha είπε:
Ευχαριστω να εισαι καλα. :wave: Εχω και καμια δυο αλλες να ανεβασω οποτε μπορω.
πάντως σε αυτη τη φωτογραφια

image_48428.jpg

εχεις πιασει από το λαιμο το αρνακι, το λυπηθηκα! :sealed:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το 80' ! Παλιά καραβανα ! 40αριζω οσονουπω
 
Ας βάλω και γώ.
b0fcfd0c-24cc-45d0-b7d8-0df47e8b9faf.jpg
Η πρώτη μου μέρα στο σχολείο μαζί με τον Ryu και τον δάσκαλο Gouken...
ae62e371-fcb0-4261-b341-a63afb51f02f.jpg
Εδώ παίζω παρέα με τον Ryu και το δάσκαλο Gouken την ώρα του διαλείματος.
Score_1_for_Ken_by_PuppetmasterHyde.jpg
Εγώ τη στιγμή που νικάω τον Ryu.
693ed8a8-1ff0-4778-8f83-49a4f5beb0f4.jpg
Μετά απο σκληρή προπόνηση τα σουβλάκια είναι must.
dd29fe8d-4a9e-43e5-8425-ef9de0c7225d.jpg
Μετά απο μια δύσκολη μέρα χρειάζεσαι ξεκούραση.
f4a250bc-8242-47ae-acdd-21ff463d3261.jpg
Απο την πενθήμερη στη Σαντορίνη...

Συγγνώμη δε μπορούσα να κρατηθώ.
Πάρτε τώρα και κάποιες πραγματικά δικιές μου.

2007-05-03-2049-41.jpg
Με τον παππού μου.
2007-05-03-2148-34.jpg
Με τους τρείς θείους μου και με τις τρείς θείες μου.6988601964 (1).jpg
Στη βάφτιση του αδερφού μου.
 
Το ηξερα οτι κατι τετοιο θα συμβει στο μελλον απο οταν ανοιξα το θρεντ πριν 14 χρονια οσο scifi και να φαινοταν, ισως να εφταιγε και το οτι παροτι τις εκατονταδες (ισως και χιλιαδες) φωτογραφιες απο την παιδικη μου ηλικια δεν υπηρχε βιντεοκαμερα για κατι πιο "ζωντανο" .
Πλεον οι φωτογραφιες αποκτουν ζωη ,εστω τα προσωπα.
Δοκιμαστε τα αποτελεσματα ειναι μοναδικα.

Link

Διαλεξετε φωτογραφιες που να φαινονται καθαρα τα προσωπα .
Αμα ειναι παραπανω απο ενα προσωπα στις φωτογραφιες σου δινει επιλογη να διαλεξεις ποιο θες.
Θελει εγγραφη που σου δινει το δικαιωμα δωρεαν εως 5 φωτο ,μετα μπορεις να ξανακανεις εγγραφη με αλλο email. :fafoutis:
 
Το ηξερα οτι κατι τετοιο θα συμβει στο μελλον απο οταν ανοιξα το θρεντ πριν 14 χρονια οσο scifi και να φαινοταν, ισως να εφταιγε και το οτι παροτι τις εκατονταδες (ισως και χιλιαδες) φωτογραφιες απο την παιδικη μου ηλικια δεν υπηρχε βιντεοκαμερα για κατι πιο "ζωντανο" .
Πλεον οι φωτογραφιες αποκτουν ζωη ,εστω τα προσωπα.
Δοκιμαστε τα αποτελεσματα ειναι μοναδικα.

Link

Διαλεξετε φωτογραφιες που να φαινονται καθαρα τα προσωπα .
Αμα ειναι παραπανω απο ενα προσωπα στις φωτογραφιες σου δινει επιλογη να διαλεξεις ποιο θες.
Θελει εγγραφη που σου δινει το δικαιωμα δωρεαν εως 5 φωτο ,μετα μπορεις να ξανακανεις εγγραφη με αλλο email. :fafoutis:

Εντυπωσιακό! Πολύ προσοχή όμως με αυτές τις ιστοσελίδες.. δεν είναι τόσο αθώες.. Κάντε μια καλή περιήγηση και δειτε τι αλλο κάνουν.. διαβάστε και τους ορούς της υπηρεσίας όπως και την πολίτικη μυστικότητας πριν βάλετε καποια φωτογραφια και τα στοιχειά σας.
 
Temporary email και στοιχεία βάζεις ότι θες.
Φωτογραφίες όταν κάνεις την δουλεια σου διαγραφή.
 
Τώρα μόλις ανακάλυψα αυτό το ωραίο thread (τόσα χρόνια στο retromaniax και τώρα το είδα). Οπότε βάζω και γω μια δική μου η οποία αν δεν κάνω λάθος είναι τραβηγμένη κανένα χρόνο πριν πάω νηπιαγωγείο (περίπου απόκριες 1982):1670859076409.jpg
 
Το ηξερα οτι κατι τετοιο θα συμβει στο μελλον απο οταν ανοιξα το θρεντ πριν 14 χρονια οσο scifi και να φαινοταν, ισως να εφταιγε και το οτι παροτι τις εκατονταδες (ισως και χιλιαδες) φωτογραφιες απο την παιδικη μου ηλικια δεν υπηρχε βιντεοκαμερα για κατι πιο "ζωντανο" .
Πλεον οι φωτογραφιες αποκτουν ζωη ,εστω τα προσωπα.
Δοκιμαστε τα αποτελεσματα ειναι μοναδικα.

Link

Διαλεξετε φωτογραφιες που να φαινονται καθαρα τα προσωπα .
Αμα ειναι παραπανω απο ενα προσωπα στις φωτογραφιες σου δινει επιλογη να διαλεξεις ποιο θες.
Θελει εγγραφη που σου δινει το δικαιωμα δωρεαν εως 5 φωτο ,μετα μπορεις να ξανακανεις εγγραφη με αλλο email. :fafoutis:
Σαν ζωντανοί πίνακες απο το κόσμο του Harry Potter δεν είναι...;
Ποιός να το φανταζόταν...;
 
Πίσω
Μπλουζα