Παντρεμένοι με παιδιά (Married… with children)

θυμαμαι ειχε βγει και σε ελληνικη βερσιον χωρισμενοι με παιδια λεγοταν επαιζε και ο αλκαιος εκει αυτο που ξανασυναντιουνται μετα απο χρονια υπαρχει στα εξτρας στην πρωτη σεζον που κυκλοφορει στην ελαδα επισης θυμαμαι αυτη που επαιζε την μαρσυ ειχε δηλωσει οτι ειναι λεσβια
 
Θρυλική και η σειρά, που λάτρευε ο Αλ Μπάντυ το " Psycho dad":D

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
οριστε και η ελληνικη προσπαθεια αντιγραφης (σε αθλια ποιοτητα ομως)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μια σειρά όπου η βλακεία ρέει άφθονη.

Ευχαριστώ, δε θα πάρω.

Όσο για το παραπάνω ελληνικό απόσπασμα, καλύτερα να μην γράψω τη γνώμη μου...

-
 
iknowall είπε:
εχουνε βγει ολοι οι κυκλοι!!!μεχρι κ τον 6ο τους ειχα ολους σε ζωνη 1 κ μολις κυκλοφορησαν κ ελλαδα πηγα κ τους ξανααγορασα!!καψιμο!!
Με την διαφορά ότι "όλοι" οι κύκλοι είναι 11 φίλε μου! Οι 6 πρώτοι κύκλοι πάντως, όντως έχουν κυκλοφορήσει σε DVD και στην Ελλάδα, από την "Sony Pictures"!
 
σίγουρα και ο τρίτος; ρωτάω γιατί εκτός από το ότι δεν τον έχω βρει πουθενά στην "Ελληνική" έκδοση,είχα πάει και στη fnac κάμποσο καιρό μετά τη κυκλοφορία του δεύτερου και έιχαν πει ότι υπήρχε πρόβλημα με τη κυκλοφορία του τρίτου.
 
ναι υπαρχει ο 3ος κυκλος [deadlink]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Νομίζω πως ξέρω τι συνέβη. Αν θυμάμαι καλά στο site της εταιρίας, όταν υπήρχαν μόνο οι 4 πρώτοι κύκλοι, είχε τους 2 πρώτους και τον 4ο ενώ τον 3ο όχι! Σε καταστήματα πώλησης δε, έβλεπες τον 3ο κανονικά! Δεν είχαν σημειώσει τότε όμως εταιρία διανομής σε κανένα και απλά ανέφεραν τους Ελληνικούς υπότιτλους. Ίσως απο'κει βγήκε η φήμη που αναφέρεις! Είμαι σχεδόν σίγουρος πως μέχρι τον 4ο είχαν κυκλοφορήσει με την σειρά!

Υ.Σ. Άσχετο αλλά μήπως γνωρίζει κανείς αν το "Public" αποστέλει στην επαρχία;
 
χαχαχαχαχχ!!φιλε mandrake!!ναι το διατυπωσα λαθος!! ηθελα να πω οτι εχουν βγει στην ελληνικη αγορα μεχρι κ τον 6 κυκλο!! σε ζωνη 1 τους εχω ολους!!
 
ανασκαφές...

ο τρίτος κύκλος προβλήθηκε κανονικά εδώ; ρωτάω γιατί πρόσφατα παρατήρησα στο οπισθόφυλλο του κουτιού του ότι η έκδοση χωρίς ελληνικούς υπότιτλους (άλλωστε μόνο αυτή έχω βρει μέχρι τώρα) έχει εισαχθεί κανονικά από την sony hellas :eek:

οπότε,μήπως υπάρχει περίπτωση να έχει χαθεί το ελληνικό dubbing και γι'αυτό να μην κυκλοφορεί σε dvd;

(στο λινκ του public μπορεί να λέει και για ελληνικούς υπότιτλους αλλά δεν υπάρχει κάτι τέτοιο στα καταστήματα)
 
αφηστε τη βλακεια να ρευσει!!!!!!!

[yt deadlink]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαι γω εχω και τουσ 11 κυκλουσ τουσ 9 με ελληνικουσ υποτιτλουσ και τουσ 2 με αγγλικουσ.Στην ελλαδα κυκλοφορησε μεχρι και ο εκτοσ κυκλοσ αλλα δεν κυκλοφορησε ποτε ο τριτοσ κυκλοσ.Εγω τον τριτο κυκλο εχω ολα τα επεισοδια με ελληνικουσ υποτιτλουσ σε tvrip.Aυτη την στιγμη ακουω τα dream warriors,κiss of death και standing in the shadows φιλε don dokken.
 
Αγάπησα αυτή τη σειρά, ήταν ενδιαφέρον! Παρά το γεγονός αυτό μου έμεινε στη μνήμη μου και «Nanny» .. Δεν ξέρω αν είχατε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε .. άριστη ...
 
Χρόνια Πολλά από την οικογένεια Bundy: :D :D :D

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολυ ωραιο βιντεο Bernard.H αγαπημενη μου σειρα ολων των εποχων εχω δει ενα σωρο φορες ολους τους κυκλους.
 
Αξέχαστη σειρά, με το υπέροχο τραγούδι τίτλων απο Frank Sinatra!
 
metalcandyman είπε:
Πολυ ωραιο βιντεο Bernard.H αγαπημενη μου σειρα ολων των εποχων εχω δει ενα σωρο φορες ολους τους κυκλους.

prisma είπε:
Αξέχαστη σειρά, με το υπέροχο τραγούδι τίτλων απο Frank Sinatra!
Πραγματικά ξεκαρδιστική σειρά!! :D :D
 
Απο τα πολυ αγαπημενα μου επεισοδια ειναι το Married...with aliens που καποιοι εξωγηινοι περνουν της καλτσες του αλ για καυσιμο για τo διαστημοπλοιo τους.Τρελο γελιο μιλαμε. :D :D:D:D

[yt deadlink]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα, η σειρά παιζόταν από το Μακεδονία TV κατά τις 20:00 - 21:00 (αν θυμάμαι καλά! :) )

Εννοείται ότι την έβλεπα ξαναζώντας αναμνήσεις! :)
 
Πίσω
Μπλουζα