Ποιά ταινία είδατε χτες το βράδυ ;

camp rock......καταπληκτικο μιουζικαλ αν και το εχω δει 10000000 φορεσ!!!! :p
 
Είδα το Knowing, με τον Nicolas Cage. Πολύ ωραίο θρίλλερ, και προτότυπο - κάτι σπάνιο στις μέρες μας. Για όσους δεν το έχουν δεί, το πρωτείνω να το δούν.
 
'Tό Παίζω και πολύ Άντρας' με τον αήμνηστο Μουστάκα! τρελό γέλιο :)
 
!!

Εγώ πάλι είπα να δω κάτι ευχάριστο, το οποίο κατέληξε σε hard-core πορνό (λέγε με Παναθηναϊκός) :(
 
Βound by Honor/Δεσμοι Αιματος/Blood In, Blood Out σε κρατικο καναλι .

Επος !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To Cobra 1987

Κλασικο - τέλειο υπερβολικά 80s ταινία να φανταστείς κάτι πιτσιρικάδες(20+) στη δουλειά δεν το είχανε δει ποτε!!!!!!!
 
Το Mystery Train στην ET1.Την ξαναείδα ευχάριστα!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nemo είπε:
Βound by Honor/Δεσμοι Αιματος/Blood In, Blood Out σε κρατικο καναλι .Επος !!!
Θενξ φορ δε ριμάϊντερ....να θυμηθώ να το πάρω από τον "Θείο"..

Είδα το Oldboy...όσες φορές κ να τι δει κανείς αυτή την ταινία τελικά δε την χορταίνει..!
 
''ο οπαδος'' με τον κωστα τσακωνα.τρελο γελιο!
 
Inglorious Basterds...μέτρια... αμερικανιά!!!
 
Let the right one in

δυνατό θριλεράκι από Σουηδία με vampire :p

φοβερή ατμόσφαιρα και ενδιαφέρον στόρι, προτείνεται ανεπιφύλακτα :)
 
Εγω ειδα αυτο:

micki_and_maude.jpg


Παρα πολυ ωραια Ρομαντικη κομεντι !!!

http://www.maktv.gr/articleDetail/0,5136,201327,00.html
 
το District 9 εναλλακτικό sci fi που ξεφεύγει τελείως από τα όρια του άνθρωποι vs εξωγήινοι. Πολύ ωραία εφέ και καλογυρισμένες σκηνές δράσης.
 
Το Burn After Reading των αδερφών Coen. Δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, αλλά ομολογώ πως δεν είμαι fan...
 
Είδα το knowing με τον Nicolas Cage... Πολύ καλό θα έλεγα.
 
Χθές το βράδυ είδα το Ghostbusters! (Έπαιξα και για λίγο το παιχνίδι στην έκδοση του Amstrad))
 
nikoladim είπε:
το District 9 εναλλακτικό sci fi που ξεφεύγει τελείως από τα όρια του άνθρωποι vs εξωγήινοι. Πολύ ωραία εφέ και καλογυρισμένες σκηνές δράσης.
Χα! Κι εγώ αυτό είδα! Δεν είχα ιδέα για την ταινία, αλλά είδα την (υπερβολικά) ψηλή βαθμολογία στο IMDB... Πολύ καλή όντως, πολύ καλά εφφέ και πολύ πρωτότυπο σενάριο με πολλές προεκτάσεις...
 
Πίσω
Μπλουζα