Ποιοι από εσάς έχετε Smartphone;

pooky(1) είπε:
Ένα post όλο πάθος. Γουστάρω. Έτσι.
Μήπως είσαι Samsung fangirl;;;;;;;; :D :D
Ένα πράγμα θα σου πω αγαπητέ: Εμένα η Samsung και η Canon θα έπρεπε να με πληρώνουν για την τόση διαφήμιση και αγάπη που τους έχω, πιστή οπαδός εδώ και χρόνια για οτιδήποτε σε αυτά τα δύο μεγαθήρια, υπάρχουν και άλλες μάρκες στις οποίες είμαι πιστή ανα αντικείμενο, αλλά αυτές οι δύο είναι οι μόνες που πραγματικά ποτέ δεν τις άλλαξα σε ότι προϊόν και αν βγάλουν. Δεν με έχουν απογοητεύσει ποτέ και σε τίποτα. :bow:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χμ. Σε χρειάζεται ο Wallys στην ομάδα για το 360!!!!!!!!!!! :D :D:p:p

(No offence Πάνο, αλλά δεν κρατήθηκα!!!! )
 
Μόλις έκανα παραγγελία το San Francisco Orange απο Αγγλία! (γνωστο ως ZTE Blade στην Ελλάδα)!

Για 100 λίρες νομίζω πως είναι κελεπούρι! 159 euros στοιχίζει στην ελληνική αγορά αλλά με 256ΜΒ RAM και LCD οθόνη σε αντίθεση με τα 512ΜΒ και AMOLED της αγγλικής έκδοσης!

http://www.gsmarena.com/zte_blade-3391.php
 
HTC μόνο από μένα πάντως και θα δοκιμάσω τα Win mobile 7 λίαν συντόμως!!!!!

Αυτό το gaming oriented feature με έχει κάνει να λιώνω.

Καλό το Android, δεν λέω, αλλά τα games είναι unique platform only!!!!!
 
pooky(1) είπε:
Χμ. Σε χρειάζεται ο Wallys στην ομάδα για το 360!!!!!!!!!!! :D :D:p:p
(No offence Πάνο, αλλά δεν κρατήθηκα!!!! )
Αν μετά ψάχνετε τα Samsung ή καμία καλή Canon συσκευή σας, μην κοιτάξετε εμένα, δεν θα τα έχω πάρει εγώ.
whistle-1.gif
DS_Naughty2-2.gif
pardon.gif


Η Κίσσα βουτάει τα γυαλιστερά και φτιάχνει φωλιά. Εγώ θα βουτάω Samsung και Canon, θα κάνω φωλιά στο δωμάτιο μου και θα λέω "mmyyy prreecciiiousss".

naughty.gif


Άσε που πλάκα πλάκα μέχρι να βρεθώ εγώ στην θέση να πάρω ένα Samsung με τα όλα του, ποιος ξέρει τι άλλο υπερφυσικό θα έχει βγει μέχρι τότε. Μιλάμε η τεχνολογία τρέχει με ρυθμούς που απλά δεν την προλαβαίνεις πλέον.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
apositive είπε:
Μόλις έκανα παραγγελία το San Francisco Orange απο Αγγλία! (γνωστο ως ZTE Blade στην Ελλάδα)!
Για 100 λίρες νομίζω πως είναι κελεπούρι! 159 euros στοιχίζει στην ελληνική αγορά αλλά με 256ΜΒ RAM και LCD οθόνη σε αντίθεση με τα 512ΜΒ και AMOLED της αγγλικής έκδοσης!

http://www.gsmarena.com/zte_blade-3391.php
Και εγω πηρα το BLADE και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με το συγκεκριμενο.Εχω και ενα Iphone 3g και ενα 4g.
 
Βρε θα μας διαβάσει ο Ολι Ρεν που έρχεται σήμερα και θα πει αυτοί δεν έχουν ανάγκη, βάρα τους στο κεφάλι!!!!!!

Είδα χτες το HTC Desire HD και το αντίστοιχο μοντέλο με windows 7 mobile. Το HD δεν με ενθουσίασε, βέβαια έχω το Desire to "απλό". Αντίθετα τα 7άρια μου άρεσαν πάρα πολύ!!!!!!!!
 
Έχω ένα Samsung Galaxy 3 I5800.

Μου το έδωσε ο αδερφός μου.

Ως τότε είμουνα στο παρελθόν, τα έχω παίξει με το τι μπορείς να κάνεις με αυτά τα πράγματα.

Τέσπα, ο μοναδικός μου καημός είναι πως δεν παίζει για άγνωστο λόγο ο Amstrad emulator :( ((
 
Optimus είπε:
Έχω ένα Samsung Galaxy 3 I5800.Μου το έδωσε ο αδερφός μου.

Ως τότε είμουνα στο παρελθόν, τα έχω παίξει με το τι μπορείς να κάνεις με αυτά τα πράγματα.

Τέσπα, ο μοναδικός μου καημός είναι πως δεν παίζει για άγνωστο λόγο ο Amstrad emulator :( ((
Τι rom του έχεις φορέσει?
 
Saulot είπε:
Τι rom του έχεις φορέσει?
Δεν είμαι σίγουρος. Εννοείς τι έκδοση Android έχει; Μόλις το πήρα και δεν το έχω πειράξει, ένα update μόνο πάτησα να γίνει. Το Android v2.1 πρέπει να είναι.

Επίσης αυτή τη στιγμή κάνει install τα προγράμματα στην μικρή μνήμη (256MB νομίζω) και όχι στην SD card. Ίσως να φταίει και αυτό. Δεν έχω και πολύ ιδέα πως να το πειράξω προς το παρών.
 
Optimus είπε:
Δεν είμαι σίγουρος. Εννοείς τι έκδοση Android έχει; Μόλις το πήρα και δεν το έχω πειράξει, ένα update μόνο πάτησα να γίνει. Το Android v2.1 πρέπει να είναι.Επίσης αυτή τη στιγμή κάνει install τα προγράμματα στην μικρή μνήμη (256MB νομίζω) και όχι στην SD card. Ίσως να φταίει και αυτό. Δεν έχω και πολύ ιδέα πως να το πειράξω προς το παρών.
Έχω βάλει αυτή και πραγματικά πετάει
 
Iphone 3gs 16mb αλλά πριν απ'αυτό είχα (το οποίο έχω ακόμα) Nokia 5500 Xpress Music (θεωρείται smartphone αυτό; Νομίζω πως ναι)
 
Εχω iphone 4 16gb και ειμαι απολυτα ευχαριστημενοσ.Φυσικα εκτοσ απο τα δεκαδεσ παιχνιδια που του εχω βαλει εχω βαλει επισησ και το MAME και παιζω καθε στιγμη που θα βρω ευκαιρια.
 
τωρα εχω το galaxy tab 7 το optimus 7 το οποιο εχει wp7 και ειναι πραγματικα γρηγορο λειτουργικο και τελος ενα htc desire hd με android 2.3.3.
 
Επιτέλους η SE έβγαλε και την έκδοση 2.3.3 του Android για το Χ10. Την πέρασα εχτές... μιλάμε άλλο κινητό έγινε! Είναι πλέον σχεδόν ίδιο με το ARC,μόνο που δεν έχει έξοδο HDMI και την οθόνη Bravia... Το τηλεφωνάκι τώρα πάει σφαίρα, και δεν έχει πια κανένα περιορισμό με τον όγκο των εφαρμογών, αφού μπορείς και τις αποθηκεύεις και στην SD. Το μεγαλύτερο "καλό" για εμένα μετά την αναβάθμιση, είναι ότι πλέον το Bluetooth του αυτοκινήτου μου έχει πλήρη πρόσβαση, τόσο στον τηλ.κατάλογο, όσο και στο ιστορικό των κλήσεων... έτσι μου έλυσε τα χέρια, καθώς μπορώ και το χειρίζομαι πλήρως από την κοσνόλα του αυτοκινήτου!!! :)
 
Τον τελευταιο χρονο εχω ενα htc touch pro 2 με windows 6.1 που ειναι τρισαθλια οπως ολα τα windows!!λολ

Θα ηθελα αν καποιος μπορει να μου στειλει καποιο link για το πως να περασω καποια εκδοση android.

Ευχαριστω!
 
οχι δε μπορεις να βαλεις android. για δες αν μπορεις να βρεις τουλαχιστον τα 6.5.
 
Μα το εχω δει στο youtube.Και σε αρκετα βιντεο.
 
Πίσω
Μπλουζα