Πού γυρίστηκαν οι ελληνικές ταινίες ; (1ο Μέρος)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ξέρουμε σε ποιο νησι ειναι γυρισμενο το Ελα ν'αγαπηθυμε ντάρλινγκ; Το επαιζε πριν λιγο, αλλα δεν ακουστηκε πουθενα καποιο ονμα.
 
BAG1968 είπε:
βρε παιδιά τη μονη σίγουρη απάντηση την εχει η ΜΑΡΩ ΚΟΝΤΟΥ-αν κάποιος μπορεί να τη βρει....


σε ποιο ποστ αναφερεσαι;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rakeesh είπε:
Ξέρουμε σε ποιο νησι ειναι γυρισμενο το Ελα ν'αγαπηθυμε ντάρλινγκ; Το επαιζε πριν λιγο, αλλα δεν ακουστηκε πουθενα καποιο ονμα.
Eιναι στην Υδρα. Στο ιδιο σημειο που ειναι η ταβερνα του Καλογήρου,πατερα του Ψαλτη εχει γυρισθει και το "Γοργονες και μαγκες" .

Ηταν το λιμανακι οπου ο Γεωργιτσης εριχνε στην θαλασσα τον Εξαρχάκο.

@katerinak


Katerinak....σχετικά με την ενημέρωση της λίστας...επειδή καταλαβαίνω τι μπελάς είναι, ειδικά ετσι οπως εχει "απλώσει" το thread θα ήθελα πολύ να βοηθήσω οταν χρειάζεται ενημέρωση αλλα ειλικρινά επειδή δεν εχω ασχοληθεί δεν ξέρω πως γίνεται αυτό το πράγμα.Γενικότερα επειδή η πρωτη σελίδα που περιέχεται αυτό το index του thread είναι ενα δικό σου post σε ενα δημιουργημένο απο εσένα thread δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί ενας τριτος να επεμβαίνει και να κάνει ενημερωσεις.


Αν θές ενημέρωσε με κάποιο pm για τον τρόπο και απο εκεί και πέρα είμαι διαθεσιμος για οποιαδήποτε βοηθεια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
hannele είπε:
Το νησί στο οποίο πηγαίνει διακοπές ο Δημήτρης Χορν στην ταινία "Μια του κλέφτη" είναι η Πάρος. Προβολή συνημμένου 92073

(καμία σχέση οπως ήταν τότε με σήμερα..η διαφορά εμφανής ;) )

Το ξενοδοχείο στο οποίο έμεινε η Φλωρέτα Ζάννα στην ταινία "Αρχόντισσα και αλήτης" είναι η Φρόντζου Πολιτεία στα Ιωάννινα.

Προβολή συνημμένου 92074

Στο Λούνα Πάρκ <> που ήταν στη λεωφόρο Συγγρού (στο ύψος που είναι σήμερα το νοσοκομείο Ωνάσειο) γυρίστηκαν σκηνές απο τις ταινίες "Το κορίτσι του λούνα παρκ" και "Αρχόντισσα και αλήτης".

Ειδικά για την τελευταία ταινία, ουτέ καν πήγαινε το μυαλό μου μέχρι που πρόσεξα τα σκοπευτήρια του <> στη σκηνή οπου ο Ρίζος, η Βουγιουκλακη και ο Παπαμιχαήλ ειναι πλανόδιοι έμποροι σε πανηγύρι υποτίθεται καπου στα Ιωάννινα. Νόμιζα οτι όντως τα γυρίσματα είχαν γίνει σε καποιο υπαίθριο πανηγύρι επαρχίας :p

Προβολή συνημμένου 92075


Καλημερα.Λογω μεγαλου μεγεθους ογκου δεδομενων(206 σελιδες),σημερα προσεξα ενα λαθος σε αυτο το θεμα απο την φιλη Hanele....

Πρωτον,το λουνα-παρκ Rodeo δεν βρισκοταν στην λεωφορο συγγρου στο υψος του Ωνασειου....Σε αυτο το σημειο δεν υπηρχε ποτε λουνα-παρκ διοτι ειναι η πισω μερια του πρωην Ιπποδρομου και σε αυτο το σημει ηταν οι σταυλοι των αλογων,απο την παραλιακη Πωσειδωνος μεχρι και την Συγγρου.

Αυτα σημερα εχουν κατεδαφιστει και ειναι ο προαυλιος χωρος του μεγαρου που θα στεγασει την Εθνικη Βιβλιοθηκη(Νιαρχου)....

Δευτερον,το Rodeo δεν υπηρχε την εποχη που γυριστηκαν αυτες οι ταινιες,κατασκευαστηκε την δεκαετια του 80 και εκλεισε την δεκαετια του 90..Οι ομοιοτητες των στοχων ειναι γιατι σε ολα τα λουνα-παρκ της εποχης ηταν τα ιδια πλατω με τους ιδιους στοχους...

Τριτον,το Rodeo βρισκοταν επι της παραλιακης Λεωφορου Πωσειδωνως,στο σημειο που τελειωνει η Λεωφορος Αμφιθεας στην παραλιακη Πωσειδωνος,μεσα στα ορια του δημου Αλιμου,εκει που σημερα ειναι τεραστιο παρκο με εστιατορια-καφετριες και παρκο με φουσκωτα παιδικα παιχνιδια...

Σημερα το πρωην Rodeo ειναι ετσι:

https://www.instantstreetview.com/@37.911789,23.710183,185.2h,-4.42p,1z
 
Δεν ξέρω για το πλάνο, αλλά σαφώς υπήρχε στη Συγγρού Λούνα Παρκ RODEO, ακριβώς στην περιοχή του Ωνασείου, νομίζω δίπλα στο κτίριο της Ιντεραμέρικαν, που υπήρχε από τότε. Από εκεί το RODEO έφυγε και πήγε στη Γλυφάδα, πίσω από τα Νέα Δειλινά, και μετά κάπου τη Μέση Ανατολή νομίζω...
 
katerinak είπε:
στην ταινια "ο αδεξιος εραστης" φαινεται το τζακι και αλλες γωνιες του σπιτιου αυτου που βρισκεται στην ΚηφισιαΠροβολή συνημμένου 136244 αυτο ειναι το "σπιτι" της Καιτης Πανου και του Ντινου Ηλιοπουλου

ενω βλεπουμε κι ενα αλλο γνωστο-απ τις βιντεοταινιες κυριως-σπιτι

Προβολή συνημμένου 136245
Σχετικά με αυτό το περιβόητο σπίτι στην Κηφισιά....για το οποιο υπαρχει μεγάλο ενδιαφέρον......είχα την εντυπωση οτι είχε βρεθεί....αλλα απο οτι κατάλαβα τελικά το ψάχνουμε και αυτό.

Λοιπον το σπιτι είναι η "βιλλα LINA" Κορυτσας 4 στην Κηφισια κοντα στο ΚΑΤ στο 38°04'09.41" B 23°48'25.99" E και εξωτερικά είναι ακόμα ετσι οπως φαινεται σε τόσες ταινίες που εχετε αναφέρει εδώκορυτσας 4.jpg


@fatboyaudio






Αγαπητέ συγγνώμη αλλα δεν τα ξερετε καλά.


Καταρχήν το συγκεκριμένο λουνα παρκ ηταν εκει στο τελείωμα της Λεωφόρου Συγγρου διπλα στην Ελφινκο που σημερα ειναι τα γραφεία της ΝΔ και ηταν στο οικοπεδο που σήμερα εχει γίνει ο ανισοπεδος κομβος της λεωφόρου Αμφιθεας τοτε ηταν η συνεχεια της Αμφιθεας προς καλλιθεα.Μαλιστα σε καποιες σκηνές ειδικά στο κοριτσι του Λουνα Παρκ φαινεται η Ελφινκο αντιπροσωπεία της opel τότε,



οσο για το
Rodeo σας παραθετω ενα αποσπασμα απο το alimosonline για να δειτε οτι πριν το Kαλαμακι ηταν εκεί που πολύ σωστά αναφέρει η hannele.


"
Το Ροντέο ήταν ένα θρυλικό λούνα παρκ της πόλης μας. Είχε ξεκινήσει τη λειτουργία του στο Λεωφόρο Συγγρού, στο ύψος του Ωνάσειου, στα μέσα της δεκαετίας του 1960.


Σχεδόν μία δεκαετία μετά, μετακόμισε στο σημείο της παραλίας μας που είναι σήμερα η Όστρια και ο Μπακαλόγατος. Το Ροντέο έγινε αμέσως γνωστό σε όλη την Αθήνα και κάθε Σαββατόβραδο ήταν γεμάτο απο Αθηναίους που ερχόντουσαν με τις οικογένειες τους.".



h
ttp://www.alimosonline.gr

 


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στο retromaniax υπάρχει thread αφιερωμενο στο Rodeo.

Ο spiros mpo αναφερει το ιστορικο του Rodeo στο post 11 και αναφερει ακριβως τα ιδια που βρηκε και ο φιλος antonovar στο link του alimosline.

"Το κορίτσι του Λουνα παρκ" καθώς και σκηνες απο τις ταινίες "Η αρχόντισσα και ο αλήτης", "Σ'αγαπώ" γυριστηκαν στο Rodeo της Λεωφορου Συγγρου.

Ταινίες και βιντεοκασσετες της δεκαετίας του '80, οπως π.χ. "Κλεφτρόνι και Τζεντλεμαν", "Εξοδος κινδυνου", "Πανικος στα σχολεια" κλπ, γυριστηκαν στο Rodeo στο Καλαμάκι, το οποιο μεταφερθηκε εκει απο την Λεωφορο Συγγρου στα μεσα της δεκαετίας της '70.
 
antonovar είπε:
Σχετικά με αυτό το περιβόητο σπίτι στην Κηφισιά....για το οποιο υπαρχει μεγάλο ενδιαφέρον......είχα την εντυπωση οτι είχε βρεθεί....αλλα απο οτι κατάλαβα τελικά το ψάχνουμε και αυτό.Λοιπον το σπιτι είναι η "βιλλα LINA" Κορυτσας 4 στην Κηφισια κοντα στο ΚΑΤ στο 38°04'09.41" B 23°48'25.99" E και εξωτερικά είναι ακόμα ετσι οπως φαινεται σε τόσες ταινίες που εχετε αναφέρει εδώΠροβολή συνημμένου 136541
ευχαριστουμε antonovar!! δε φανταζομουν οτι ειναι βιλα

το καλο ειναι οτι υπαρχει ακομα και δεν ειχε την "τυχη" του σπιτιου με τα "πιατα" ..
 
Παιδια (επειδη ειμαι εκτος Αθηνων και δεν εχω Η/Υ μαζί μου, μας διαβαζω απο κινητο) χθες η τηλεοραση ειχε την ταινία "Ο τρελός τα έχει 400". Η κλινική που νοσηλευοταν ο Λαμπρος Κωσταντάρας έχω την αισθηση οτι πρεπει να ήταν το σπιτι του Δημήτρη Παπαμιχαήλ και του πεθερού του Λυκούργου Καλλέργη στην ταινία "Το κορίτσι του Λούνα παρκ". Αναγνωρισα τις σκαλες εξωπορτας....Αν μπορει καποιος να το ταυτοποιησει με φωτογραφίες... :please:
 
hannele είπε:
Παιδια (επειδη ειμαι εκτος Αθηνων και δεν εχω Η/Υ μαζί μου, μας διαβαζω απο κινητο) χθες η τηλεοραση ειχε την ταινία "Ο τρελός τα έχει 400". Η κλινική που νοσηλευοταν ο Λαμπρος Κωσταντάρας έχω την αισθηση οτι πρεπει να ήταν το σπιτι του Δημήτρη Παπαμιχαήλ και του πεθερού του Λυκούργου Καλλέργη στην ταινία "Το κορίτσι του Λούνα παρκ". Αναγνωρισα τις σκαλες εξωπορτας....Αν μπορει καποιος να το ταυτοποιησει με φωτογραφίες... :please:

Το αγρυπνο μάτι της παρατητηρήτριας .....δεν ξεκουράζεται ποτέ........... :D

Λοιπον σου ανεβάζω τις φωτογραφίες για να τα δεις αλλα νομιζω οτι δεν ειναι τα ιδια σπιτια......Στον τρελλο η πορτα εχει ημικύκλιο και δεν υπαρχει περιστύλιο ενω στο κορίτσι του λουνα παρκ η πορτα ειναι τετραγωνη και νομίζω οτι υπαρχει περιστύλιο αλλα μην το δενεις κιολας δεν ειμαι σιγουρος μπορεί να ειμαι και λάθος δες τα οποτε μπορεσεις και εσύ και βγαζεις με σιγουριά τα συμπεράσματα σου.New Movie (3).Movie_Snapshot.jpg

και κατι ασχετο με το παραπάνω αλλα σχετικό με αυτό που ανοιξαμε με τα RODEO να κάνω μια μικρη διορθωσούλα με κάτι που ανακαλυψα μετά απο ψάξιμο. Το RODEO μετα την Συγγρου ειχε μετακομίσει εκει που εκβάλει το ρέμα της Πικροδάφνης και σήμερα ειναι εκει που ειναι η εισοδος της Μαρίνας Αλίμου και ενα βεζιναδικο shell.Εκει εχουν γυρισθεί οι σκηνές του Σ'ΑΓΑΠΩ.Μετα απο εκει μεσα δεκαετίας 70 μετακόμισε απεναντι απο την Διασταυρωση Λ.Αμφιθέας και Ποσειδώνος.

New Movie (6).Movie_Snapshot.jpg

New Movie (7).Movie_Snapshot.jpg

New Movie (9).Movie_Snapshot.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
antonovar είπε:
Το αγρυπνο μάτι της παρατητηρήτριας .....δεν ξεκουράζεται ποτέ........... :D Λοιπον σου ανεβάζω τις φωτογραφίες για να τα δεις αλλα νομιζω οτι δεν ειναι τα ιδια σπιτια......Στον τρελλο η πορτα εχει ημικύκλιο και δεν υπαρχει περιστύλιο ενω στο κορίτσι του λουνα παρκ η πορτα ειναι τετραγωνη και νομίζω οτι υπαρχει περιστύλιο αλλα μην το δενεις κιολας δεν ειμαι σιγουρος μπορεί να ειμαι και λάθος δες τα οποτε μπορεσεις και εσύ και βγαζεις με σιγουριά τα συμπεράσματα σου.Προβολή συνημμένου 136557Προβολή συνημμένου 136556Προβολή συνημμένου 136555Προβολή συνημμένου 136558
:thanx2: :thanx2: antonovar

Καπου το εχουμε δει το σπιτι αυτο oμως, ειμαι σιγουρη!!! Ειχα την αισθηση οτι ειναι αυτο στο Κοριτσι του Λουνα παρκ...ομως οι σκαλες κατι μου θυμιζουν!!! καπου το εχουμε ξαναδει!!!

:banghead: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 
ΕΠΑΥΛΗΣ ΚΟΥΒΕΛΟΥ

Διονύσου και Σολωνος

https://athens.indymedia.org/post/1152150/

Στην ταινια αγάπησα μια πολυθρόνα φαίνεται 29:36 ειναι το σπίτι του Παπαμιχαήλ. Στην ταινια έχω και φωτο

το τρελάδικο και το σπίτι του τρελού που τάχει 400 αν γνωρίζει κάποιος

hannele είπε:
:thanx2: :thanx2: antonovarΚαπου το εχουμε δει το σπιτι αυτο oμως, ειμαι σιγουρη!!! Ειχα την αισθηση οτι ειναι αυτο στο Κοριτσι του Λουνα παρκ...ομως οι σκαλες κατι μου θυμιζουν!!! καπου το εχουμε ξαναδει!!!

:banghead: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είναι το πρώτο μου post, οπότε με συγχωρείτε αν έχω κάνει κάποιο λάθος.

Η ταινία "Ο Παπατρέχας" όπως πολύ σωστά έχουν πει τα άλλα παιδιά είναι στην Υμηττού 151. Μία μικρή λεπτομέρεια θέλω να τονίσω, εκεί που κρέμεται ο Βέγγος και έρχεται η πυροσβεστική να τον σώσει. Ενώ στην ταράτσα πέφτει στην πλευρά της Υμηττού, μετά κρέμεται στην πλευρά της Αρύββου. Που είναι η πλευρά που είναι η εκκλησία.

Δύο φωτογραφίες:

Αρύββου_2.jpg

Στο "Βασικά καλησπέρα σας" είχα δει αρκετές περιοχές του Πειραιά. Καθώς επίσης και τον Πύργο του Πειραιά όταν ήταν ακόμη σε διαδικασία χτισίματος.. Δύο περιοχές που έχω καταλάβει είναι η καφετέρια όπου η Κούλα εξομολογείται τον ψεύτικο έρωτά της για τον Στάθη. Βρισκόταν στην Πλατεία Αλεξάνδρας: βασικά1.jpg

Επίσης φαίνεται και η πλαζ "Βοτσαλάκια" :

βασικά3.jpg

παπατρέχας.jpg

βασικά.jpg

βασικά2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπερα σε ολους.

Αργησα λιγο να απαντησω γιατι ελειπα εκτος Αθηνων...

Συμφωνω με το φιλο Antonovar,σχετικα με τις 2 τελευταιες τοποθεσιες του Rodeo.....

Πρωτα στην εξοδο της μαρινας αλιμου,διπλα στο ΕΔΕΜ και μετα στην Ποσειδωνως και Αμφιθεας.....

Τωρα οσο για το λουνα παρκ στην Συγγρου,το ηξερα οτι υπηρχε εκει ενα λουνα παρκ(δεν το προλαβα) αλλα δεν ηξερα οτι ηταν το Rodeo πριν μετακομισει στην παραλια,οποτε ζηταω ενα μεγαλο συγνωμη απο την Hannele για την ασκοπη διορθωση που της εκανα.....

Παντως με μια μικρη αναζητηση που εκανα,οταν γυριστηκε η ταινια Le casse με τον Ομαρ Σαριφ και τον Μπελμοντο το 1970 στην Αθηνα(παιχτηκε το 71),το Rodeo ηταν ηδη στην παραλια και οχι στην Συγγρου,αρα οποια αλλη τανια γυριστηκε μετα το 1970,αποκλειεται να ηταν γυρισμενη στο λουνα-παρκ της λεωφορου Συγγρου,εκτος και αν γυριστηκε εκει αλλα δεν λεγοταν Rodeo....

Φιλικα..

Μακης...

Ps: και ενα βιντεακι με πολλες σκηνες απο το Rodeo(και τις σκηνες με τον Σαριφ και τον Μπελμοντο του 70).....

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίο videaki ...αυτό που ανέβασες φίλε Μάκη.........Και αν προσέξες ....οι σκηνές με τον Μπελμοντό ειναι γυρισμένες διπλα στο Εδεμ εκεί που τώρα ειναι η shell του Μηγίακη....ενω οι αλλες σκηνες απο τις υπολοιπες ταινίες ,οσες είδα στο fastforward , είναι εκει που το γνωρίσαμε οι περισσοτεροι, απεναντι απο την Αμφιθέας κ Ποσειδώνος....

Με γυρισε πολλα χρόνια πίσω......
 
Κλεφτρόνι και Τζέντλεμαν

 


Να ξεκινήσω με το μαγαζί της Μαρίνας (Έφη Πίκουλα). Στην αρχή της ταινίας λέει για Ελ. Βενιζέλου 79, Ν.Σμύρνη :

Κλεφτρόνι_.jpg

Οπότε μέσω google το έψαξα και είναι αυτό εδώ:

Κλεφτρόνι1.jpg

Το σπίτι της Μαρίνας είναι σε ένα τρίγωνο παρκάκι στην οδό Ιωνίας (Παπάγου):

Ιωνίας_Παπάγου.jpg

Πίνδου και Αυλώνος (Παπάγου):

Πίνδου_κ_Αναστάσεως.jpg

Το αστυνομικό τμήμα είναι στην οδό Πίνδου (Παπάγου), όπου κάνει σούζες και ο Στάθης:

αστ_τμ_παπάγου_πίνδου1.jpg

Το μαγαζί απέναντι από το μαγαζί του Φρέσκου στην Λ. Αμφιθέας:

αμφιθέας89_1.jpg

Η εκκλησία αγία σκέπη παπάγου1.jpg είναι η Αγία Σκέπη (Παπάγου).

Δύο απορίες.. Αν κάποιος γνωρίζει ποια είναι αυτή η πλατεία: πλατεία.jpg και πού βρίσκεται το σπίτι του Στάθη.

Κλεφτρόνι.jpg

θα_πρασινίσει1.jpg

θα_πρασινίσει.jpg

ιωνίας.jpg

Ιωνίας_κ_Παπάγου.jpg

Ιωνίας_κ_Παπάγου1.jpg

ιωνίας1.jpg

Πίνδου.jpg

Πίνδου1.jpg

Πίνδου-.jpg

αστ_τμ_παπάγου_πίνδου.jpg

αμφιθέας89.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μπραβο κυριε Μακη εμενα προσωπικα με συγκινησες !!!
 
Κλεφτρόνι και Τζέντλεμαν-Πλατεία

ωραία δουλειά Gligorios

Η πλατεία είναι εκεί που μετά τα μαθήματα για δίπλωμα οδήγησης (και εγώ) κάνουν το διάλειμμα για καφέ στην οδό Εθ. Αμύνης και Πάφου (μάλλον Πλ. Ελευθερίας) παπάγου.

Screenshot 2015-08-08 10.32.26.jpg

Στο σπίτι έχει γίνει υπερπαραγωγή και αξίζει να το βρούμε.

Gligorios είπε:
Κλεφτρόνι και Τζέντλεμαν
 




Screenshot 2015-08-08 10.13.17.jpg

Screenshot 2015-08-08 10.23.24.jpg

Screenshot 2015-08-08 10.24.08.jpg

Screenshot 2015-08-08 10.24.26.jpg

Screenshot 2015-08-08 10.25.37.jpg

Screenshot 2015-08-08 10.25.29.jpg

Screenshot 2015-08-08 10.26.54.jpg

Screenshot 2015-08-08 10.29.48.jpg

Screenshot 2015-08-08 10.30.22.jpg

Screenshot 2015-08-08 10.30.36.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το μαγαζι του Φρεσκου στην Αμφιθεας ειναι το μαγαζι του Φωτη Λεκκα με τις μοτοσυκλετες και υπαρχει μεχρι και σημερα,με το ιδιο αντικειμενο,αρκετα αλλαγμενο,στην διασταυρωση Αμφιθεας και Πανδροσου,απενατι απο την ΔΕΗ....

https://www.instantstreetview.com/@37.93171,23.702056,116.7h,-8.64p,0z

Φιλε georgeafe:

Και εγω συγκινουμαι γιατι εκει ειναι περασμενα τα παιδικα μου χρονια οπως και πολλων απο εδω μεσα νομιζω.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
makism είπε:
Κλεφτρόνι και Τζέντλεμαν-Πλατείαωραία δουλειά Gligorios

Η πλατεία είναι εκεί που μετά τα μαθήματα για δίπλωμα οδήγησης (και εγώ) κάνουν το διάλειμμα για καφέ στην οδό Εθ. Αμύνης και Πάφου (μάλλον Πλ. Ελευθερίας) Παπάγου.

Στο σπίτι έχει γίνει υπερπαραγωγή και αξίζει να το βρούμε.
Σε ευχαριστώ που βρήκες την Πλατεία makism. Όπως πάντα είσαι φοβερός! Όσο για το σπίτι του Στάθη είναι το ίδιο με το σπίτι στο οποίο τραυματίστηκε ο Τσάκωνας στην "Κλασσική Περίπτωση Βλάβης"..

fatboyaudio είπε:
Το μαγαζι του Φρεσκου στην Αμφιθεας ειναι το μαγαζι του Φωτη Λεκκα με τις μοτοσυκλετες και υπαρχει μεχρι και σημερα,με το ιδιο αντικειμενο,αρκετα αλλαγμενο,στην διασταυρωση Αμφιθεας και Πανδροσου,απενατι απο την ΔΕΗ....
https://www.instantstreetview.com/@37.93171,23.702056,116.7h,-8.64p,0z
Έχεις δίκιο για το μαγαζί του Φρέσκου fatboyaudio. Λάθος μου η φωτογραφία που έχω. Δε ξέρω πώς μπερδεύτηκα.. Να με συγχωρεί η ομάδα.. Αν χρειάζεται να διαγραφεί από κάποιον admin, ας διαγραφεί..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα