Προβλήματα μετά την αναβάθμιση?

Η Θεά έρχεται, τα arcades...φεύγουν...

ΟΚ θα δείξει...
 
Ποια διαφορα, αν πατησω πανω στο ονομα μου και ποια αν πατησω στο προφιλ?

Γιατι ιδια μου φαινονται..
 
Πολύ ωραίο το νέο look. Αλλά οι πραγματικά χρήσιμες αλλαγές είναι στην ενσωμάτωση του blog και τη δυνατότητα να μετατρέπονται χρήσιμα Posts σε άρθρα.

Συγχαρητήρια στην ομάδα που ασχολήθηκε!!

Στο Home παλιά, έβγαιναν τα τελευταία thread τα οποία κινήθηκαν. Αυτό δεν θα υπάρχει με το νέο vbulletin;;;
 
divined είπε:
Στο Home παλιά, έβγαιναν τα τελευταία thread τα οποία κινήθηκαν. Αυτό δεν θα υπάρχει με το νέο vbulletin;;;
Αυτό είναι και εμένα η απορία μου.

Βλέπω ότι υπάρχει περιοχή με τις "Τελευταίες Δημοσιεύσεις" αλλά νομίζω είναι πιο λογικό να φαίνονται τα τελευταία threads που υπήρξε κίνηση (όπως ήταν παλιά δλδ), ώστε να μη γεμίζει το box στα δεξιά με 10 εγγραφές που αφορούν posts στο ίδιο thread...
 
Όταν χρησιμοποιούσαμε το μπλαμπλα το μπλαμπλά έβγαινε με έντονο χρώμα και ξεχώριζε ανάμεσα στις υπόλοιπες λέξεις. Τώρα αν δεν πάς με το ποντίκι από πάνω περνάει στο ντούκου :)
 
Αυτο ειναι το ιδιο με αυτο που ειπε η Λορενα οτι τα links ειναι με μαυρο χρωμα και χωρις καποια υπογραμμιση, οποτε δεν ξεχωριζουν αν δεν πας πανω τους το δεικτη του ποντικιου. Το εχει λαβει υποψη του ο Τακης - οποτε κατι θα δουμε συντομα.
 
Μια Φωτο που ειχα ποσταρει σε ενα Θεμα εχει σβηστει... Αυτο συμβαινει γιατι δεν την εχω στο Album μου; 'Η λογω της Αναβαθμισης γενικα υπαρχει προβλημα με τις Φωτογραφιες;
 
Αυτο συμβαινει γιατι δεν την εχω στο Album μου;
Την εχεις ? Γιατι αν την εσβησες λογικα δεν θα υπαρχει στο ποστ.

Δως μου το url του post να το κοιταξω επι τοπου.
 
Καταρχάς ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους εργάστηκαν για την αναβάθμιση.

Δεν έχω πρόβλημα αν δεν επιστρέψουν τα thanks αλλά αν υπάρχει ακόμα κάπου η πληροφορία, και μπορεί να εξαχθεί ανά μέλος, θα παρακαλούσα κάποιον admin να μου τη στείλει γιατί την χρειάζομαι για κάτι που ετοιμάζω.
 
Όταν είμαι συνδεδεμένος, δε μπορώ να δω το Portal... (Μου βγάζει μήνυμα λάθους με το που συνδέομαι)... :)
 
:)

Τι εννοεις? Portal ειναι πλεον το Home. Συνδεσου και πατα τα tabs Home και Forum να δεις τι παιζει
 
Σαν guest, υπάρχει το Home σαν επιλογή... Όταν συνδέομαι βλέπω μόνο τις επιλογές Forum, Blogs και What's new. Το Home, έχει εξαφανιστεί! Επίσης, με τη σύνδεση μου πετάει μήνυμα λάθους οτι δεν έχω priviledges να δω το Home...
 
Αυτο ειναι θεμα cookies Dino - καθαρισε τα ;)
 
Done, αλλά και πάλι τα ίδια... Νομίζω κάτι τρέχει με το "Honoured"... Είχε συμβεί και στο παρελθόν...

Anyway... Μη τρέχετε για μένα... Όποτε είναι ρίξτε του μια ματιά... :)
 
Dino - βγες , μπες, ξαναδοκιμασε και πες μου
 
Γάτος!!!!!!!!!!!!!!!! Many thanx!!!!!!!!! :)
 
Πολυ απογοητευτικο που εξαφανιστηκαν τα thanks απο καθε thread,αλλα και απο καθε χρηστη :( :( Κριμα

 


Επισης δεν ειναι αρκετο εντονο το χρωμα των καινουριων απαντησεων στα διαφορα Τhreads,και πρεπει καθα φορα να παρατηρω προσεκτικα που δεν εχω μπει ακομα για να μπω
 
Η δευτερη παρατηρηση σου johnny εχει ληφθει υποψη απο τον Keeper και θα γινει η αλλαγη συντομα.
 
Πίσω
Μπλουζα