Προτάσεις ταινιών για αγορά (εφημερίδες και όχι μόνο)

telonio είπε:
Ωπα ιδέα για quiz Κωνσταντίνε! Πως λέγεται η ταινία που υπάρχει στο soundtrack το τραγούδι bring your daughter to the slaughter των iron maiden; Έλα εύκολο είναι. :D
Γαμώτο, δεν το ξέρω ! :wait2:

Εσύ μήπως θυμάσαι σε ποιά ταινία τρόμου ακούγεται το "Ιστορία μου, αμαρτία μου", της Ρίτας Σακελαρίου ;

Μη γελάς, σοβαρολογώ !
 
exetlaios είπε:
Εσύ μήπως θυμάσαι σε ποιά ταινία τρόμου ακούγεται το "Ιστορία μου, αμαρτία μου", της Ρίτας Σακελαρίου ;Μη γελάς, σοβαρολογώ !

Eξορκιστής..... :D :D
 
manos426f είπε:

ακούγεται από το ραδιόφωνο στο σπίτι της μητέρας του έλληνα παππά. Είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός των Ελλήνων μεταναστών εκεί πέρα. Ακούγονται και διαφημίσεις στα ελληνικά κάποια στιγμή. Νομίζω πως αναφέρει την Αστόρια.

Τρομαχτική η στιγμή στον νοσοκομείο που η μάννα γυρίζει και του λέει:

"Να φύγεις! Δεν είσαι γυιός μου!"

Επίσης πολύ φοβερό το όνειρο, μετά τον θάνατό της, που την βλέπει απλά να στέκει και να του γνέφει από μακριά.

Από τις πιο αγαπημένες μου ταινίες!
 
Παιδιά πάμε για ένα ξεχωριστό thread για κουίζ με ερωτήσεις σχετικά με ταινίες τρόμου;

3-4 άτομα θα είμαστε αλλά θα έχει χαβαλέ. :D
 
telonio είπε:
Παιδιά πάμε για ένα ξεχωριστό thread για κουίζ με ερωτήσεις σχετικά με ταινίες τρόμου;
3-4 άτομα θα είμαστε αλλά θα έχει χαβαλέ. :D
Μέσα !

Αλλά να αφορούν οι ερωτήσεις, μόνο ρετρό έργα.
 
Εγώ πάντως την τσίμπησα την εφημεριδούλα με τα έργα του Argento....
 
manos426f είπε:
Εγώ πάντως την τσίμπησα την εφημεριδούλα με τα έργα του Argento....
πραγματικά προσπάθησα να αντισταθώ και να μην την πάρω μα... δεν τα κατάφερα...
 
Ούτ' εγώ τα κατάφερα... Είμαστε πολλοί τελικά ;)
 
Ήμουν πολύ κοντά στο να τα καταφέρω και να μην τα πάρω!!!
 
Ούτε εμείς αντέξαμε...:burn:

Αλλά νομίζω ήταν η πρώτη εβδομάδα μετά από πολύυυυυυυ καιρό που θα στείλουμε μόνο μία εφημερίδα στην ανακύκλωση... :angry:

(κοινώς... τις Κυριακές με καφέ και εφημερίδες το χάνουμε το 30€ )
 
Ωραία η χάρτινη κασετινούλα με το ένθετο πάντως, ε; :cheers:
 
Ψηλέ,τρομερή δουλειά/προσφορά για 4 ευρώ ειδικά...!
 
Καλά υπάρχει κανείς που να μην το πήρε; :D
 
Mπαααα...!!!!!!

"Έγραψε" η εφημερίδα με αυτήν την προσφορά !!!
 
Juanita είπε:
Ούτε εμείς αντέξαμε...:burn:
Αλλά νομίζω ήταν η πρώτη εβδομάδα μετά από πολύυυυυυυ καιρό που θα στείλουμε μόνο μία εφημερίδα στην ανακύκλωση... :angry:

(κοινώς... τις Κυριακές με καφέ και εφημερίδες το χάνουμε το 30? )
η αλήθεια είναι πως δεν διαβάζω καθόλου τις εφημερίδες και τις παίρνω μόνο για τα dvd ή τα cd. Μου έχει συμβεί να ανοίξω μια τρύπα στο περιτύλιγμα πλαστικοποιημένης εφημερίδας μόνο και μόνο για να πάρω από μέσα το cd και να την πετάξω ανέγγιχτη στα σκουπίδια... βρισκόμουν έξω απ' τον σταθμό του ΟΣΕ στην Θεσσαλονίκη.

Σκέπτομαι λοιπόν, αφού υπάρχει και έκδοση της εφημερίδας δίχως προσφορές, μήπως είναι καιρός να σκεφτούν να διαθέτουν τις προσφορές δίχως την εφημερίδα;
 
Starbuck είπε:
μήπως είναι καιρός να σκεφτούν να διαθέτουν τις προσφορές δίχως την εφημερίδα;

Έλα ντε,σωστός !!!

Εγώ κι αν έχω πετάξει κατά το παρελθόν αυτούσιες εφημερίδες μέσα στο σακούλι,έχοντας αφαιρέσει πρώτερα μόνο το/τα DVD ! :D
 
Απο την επομενη κυριακη και για τις επομενες 5,απο το "Εθνος"

διδονται και οι 5 ταινιες του......... του.........

ΡΟΚΥ.

rocky-iv.jpg
 
Αν δεν είχα Tia-Sitting αυτό το Σάββατο, θα είχα ήδη κατέβει στο κέντρο να αγοράσω τον Ελεύθερο Τύπο (και μάλλον πρέπει να συμβαίνει για πρώτη φορά στα χρονικά... :nervous: ) για να (ξανα)δώ το "Λαβύρινθο του Πάνα".

 


-[Άσχετο]... Το πόσο απεχθάνομαι όταν αυτός από τον οποίο "υποκλεβεις" τη σύνδεση κλείνει το ρούτερ και σε αφήνει ξεκρέμαστο... δε λέγεται...


Άστο ρε φίλε ανοιχτό... Μπορεί να κόβεις τον ειρμό του άλλου... :angry: [/ασχετο]

 

Η ταινία είναι εκπληκτική, από τις καλύτερες που έχω δει τα τελευταία χρόνια...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα