Προτείνω συνάντηση των "μελών" της GRM-TV

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Να καταλήξουμε στο "Κηφισίας και Ξηρομέρου";;;
 
Απ ότι βλέπω μάλλον η συνάντηση των ChristosM, bernardc, stam1370, wally και nasos kolias (αν ξέχασα καποιον ζητώ συγνώμη) θα γίνει αύριο στο παραπάνω σημείο που είναι κοντά στο μετρό και βολεύει, όπου θα συνδεθούν και μαζί μου στην Βέροια (να ναι καλά ο Bernard) για να συζητήσουμε τα περί της GRM-TV.

Aν είναι δυνατό επιβαιβεώστε παιδιά την παρουσία σας εκεί.

Τρίτη 23 Δεκεμβρίου στις 8 μμ στο starbucks Κηφησίας 84 και ξηρομερου

Ενοείται ότι η συνάντηση είναι ανοικτή σε όλους, όσους θα ήθελαν να παρεβρεθούν
 
...μόνο που θα βρεθούμε ΜΕΘαύριο ΤΕΤΑΡΤΗ! Απλά, για να μην μπερδευτεούμε από το πουθενά!!! :)
 
Stam απο οτι διαβασα για Τριτη εχει κανονιστει...:nervous:
 
Και εγω για αυριο Τριτη ξερω.
 
Γεια σας παιδιά,

Γύρισα Αθήνα κι εγώ.

Σταμάτη, κι εγώ για Τρίτη (αύριο) ξέρω (??).

Μας κάνεις πλάκα, έτσι? ;)
 
Επιβεβαιώνω και εγώ για ΑΥΡΙΟ Τρίτη
 
stam1370 είπε:
...μόνο που θα βρεθούμε ΜΕΘαύριο ΤΕΤΑΡΤΗ! Απλά, για να μην μπερδευτεούμε από το πουθενά!!! :)
Κύριε stam1370, σταματήστε σας παρακαλώ να μας μπερδεύετε εσκεμμένα! ;) (Εδώ είδαμε και πάθαμε να το κανονίσουμε!)

Λοιπόν, για να κανονίσουμε όλοι τα προγράμματά μας και τις δουλειές μας για αύριο, επιβεβαιώνουμε:

Συναντιόμαστε αύριο, Τρίτη 23 Δεκεμβρίου 2008, στο Starbucks Κηφησίας 84 και Ξηρομέρου (δίπλα στο μετρό "Αμπελόκηποι") στις 8μμ. Όσοι μπορούν και θέλουν, μπορούν να έρθουν νωρίτερα (από τις 7.30μμ) για να πιάσουμε τραπέζι.

Χρήστο, θα χαρώ να σε δω στις 7.30 αν τα καταφέρεις.

Εννοείται ότι η συνάντηση είναι ανοικτή σε όλους όσους θα ήθελαν να παρεβρεθούν!

Και μην αργήσετε γιατί μας περιμένουν στο κυλικείο της ΕΡΤ για απεριτίφ στις 9.30μμ (αυτό το τελευταίο είναι πλάκα - για να μην γίνει καμία παρανόηση).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bernard.c είπε:
Κύριε stam1370, σταματήστε σας παρακαλώ να μας μπερδεύετε εσκεμμένα! ;) (Εδώ είδαμε και πάθαμε να το κανονίσουμε!)
Λοιπόν, για να κανονίσουμε όλοι τα προγράμματά μας και τις δουλειές μας για αύριο, επιβεβαιώνουμε:

Συναντιόμαστε αύριο, Τρίτη 23 Δεκεμβρίου 2008, στο Starbucks Κηφησίας 84 και Ξηρομέρου (δίπλα στο μετρό "Αμπελόκηποι") στις 8μμ. Όσοι μπορούν και θέλουν, μπορούν να έρθουν νωρίτερα (από τις 7.30μμ) για να πιάσουμε τραπέζι.

Χρήστο, θα χαρώ να σε δω στις 7.30 αν τα καταφέρεις.

Εννοείται ότι η συνάντηση είναι ανοικτή σε όλους όσους θα ήθελαν να παρεβρεθούν!

Και μην αργήσετε γιατί μας περιμένουν στο κυλικείο της ΕΡΤ για απεριτίφ στις 9.30μμ (αυτό το τελευταίο είναι πλάκα - για να μην γίνει καμία παρανόηση).

Καλως ηρθες.

Ναι στις 7.30 θα ειμαι εκει.

Το Starbucks δεν ειναι διπλα στο μετρο αλλα πολυ κοντα. Βρισκεται στην αρχη της Κηφισιας στο αριστερο χερι διπλα στα Fridays.

Οποιος ερθει με το μετρο βγαινοντας θα ανεβει την Αλεξανδρας και θα κανει αριστερα στη Κηφισιας και θα το δει στο αριστερο του χερι (ειναι περιπου 5 λεπτα απο το μετρο).

Αντε με το καλο να βρεθουμε αυριο....
 
Παιδια σορυ αλλα το Starbacks στη Ξηρομερου,ουδεμια σχεση εχει με Αλεξανδρας.

Ειναι διπλα στην Αγια Τριαδα Αμπελοκηπων επι της Κηφησιας.

Το Starbacks που βρισκεται Κηφησιας και Αλεξανδρας ειναι ΑΛΛΟ Starbacks!!

Εμεις θα βρεθουμε στη Ξηρομερου
 
Wellcome to Greece bernard

Πως το μιλάω το εγγλέζικο ο κερατάς
 
Wally είπε:
Παιδια σορυ αλλα το Starbacks στη Ξηρομερου,ουδεμια σχεση εχει με Αλεξανδρας.Ειναι διπλα στην Αγια Τριαδα Αμπελοκηπων επι της Κηφησιας.

Το Starbacks που βρισκεται Κηφησιας και Αλεξανδρας ειναι ΑΛΛΟ Starbacks!!

Εμεις θα βρεθουμε στη Ξηρομερου
Τωρα μπερδευτηκα και εγω.... Ας το ξεκαθαρισει καποιος. Παντως η ιδεα ειναι να βρεθουμε σε οποιο ειναι πιο κοντα στο μετρο που βολευει ολους, σωστα?
 
Οπου θελετε.Ειμαι με μηχανακι οποτε μου ειναι το ιδιο ευκολο.

Τα 2 μαγαζια απεχουν μεταξυ τους 1 χιλιομετρο (και πολυ λεω)
 
Tουλάχιστον από το google earth κατάβαλα εγώ ότι το starbucks Νο5 είναι επί της Κηφισίας σχεδόν γωνία με αλεξάνδρας και βολεύει η στάση του μετρό αμπελοκήπων. (Άλλωστε κανά δυο φορές που το επισκεύτηκα με βόλευε το μετρό τον αμπελοκήπων) κάπου εκεί είναι και το carrefour αν δεν απατόμαι.

Τέλος πάντων καλό είναι να ανταλάξεται και κανά τηλέφωνο με p.m. για να μην χαθήτε.
 
Καλησπέρα (καλημέρα) παιδιά,

εγώ λέω να βρεθούμε στο starbucks Νο5 (Κηφισίας και Ξηρομερου) όπως είχαμε πει για να μη μπερδευτούμε. Συμφωνείτε ή διαφωνείτε? ;)
 
Κηφησιας και Ξηρομερου τοτε για να μην υπαρχει παρεξηγηση.Διπλα στην Αγια Τριαδα (κοντα στον Ερυθρο Σταυρο και τη Πανορμου)
 
Wally είπε:
Stam απο οτι διαβασα για Τριτη εχει κανονιστει...:nervous:

ChristosM είπε:
Και εγω για αυριο Τριτη ξερω.

bernard.c είπε:
Γεια σας παιδιά,Γύρισα Αθήνα κι εγώ.

Σταμάτη, κι εγώ για Τρίτη (αύριο) ξέρω (??).

Μας κάνεις πλάκα, έτσι? ;)

nasos kolias είπε:
Επιβεβαιώνω και εγώ για ΑΥΡΙΟ Τρίτη

bernard.c είπε:
Κύριε stam1370, σταματήστε σας παρακαλώ να μας μπερδεύετε εσκεμμένα! ;) (Εδώ είδαμε και πάθαμε να το κανονίσουμε!)
Λοιπόν, για να κανονίσουμε όλοι τα προγράμματά μας και τις δουλειές μας για αύριο, επιβεβαιώνουμε:

Συναντιόμαστε αύριο, Τρίτη 23 Δεκεμβρίου 2008, στο Starbucks Κηφησίας 84 και Ξηρομέρου (δίπλα στο μετρό "Αμπελόκηποι") στις 8μμ. Όσοι μπορούν και θέλουν, μπορούν να έρθουν νωρίτερα (από τις 7.30μμ) για να πιάσουμε τραπέζι.

Χρήστο, θα χαρώ να σε δω στις 7.30 αν τα καταφέρεις.

Εννοείται ότι η συνάντηση είναι ανοικτή σε όλους όσους θα ήθελαν να παρεβρεθούν!

Και μην αργήσετε γιατί μας περιμένουν στο κυλικείο της ΕΡΤ για απεριτίφ στις 9.30μμ (αυτό το τελευταίο είναι πλάκα - για να μην γίνει καμία παρανόηση).
Μη βαράτε όλοι μαζί... Επιβεβαιώνω για απόψε!!! :) )) Θα προσπαθήσω κι εγώ για 7.30, αν και πολύ δύσκολο...
 
Καλημέρα σέ όλους,

Κατέβηκα σήμερα στο Κέντρο και πήγα και στα δύο μαγαζιά να κάνω κατόπτευση - έχω να δηλώσω τα εξής:

1. Το Starbucks Λεωφ. Κηφισίας & Ξηρομέρου είναι όντως δίπλα στην Αγία Τριάδα (στην κατεύθυνση προς Κηφισιά). Τα "προβλήματα" είναι 2: 1). δεν είναι πολύ κοντά στο σταθμό (πρέπει να είναι 5 λεπτά περπάτημα) και 2). το κυριότερο: είναι πολύ μικρό, τουτέστιν 3-4 τραπέζια όλα και όλα.

2. Το Starbucks Λεωφ. Κηφισίας & Λεωφ. Αλεξάνδρας (κολλητά δίπλα στο TGI Fridays, στην κατεύθυνση προς Αθήνα) είναι πολύ πιο κοντά στο σταθμό Αμπελόκηποι και το κυριότερο είναι αρκετά μεγάλο και δε θα δυσκολευτούμε να βρούμε τραπέζι.

Ρώτησα και μου είπαν ότι και τα 2 μαγαζιά έχουν wi-fi.

Ζητώ συγγνώμη που επανέρχομαι στο θέμα, αλλά μήπως το Starbucks Λεωφ. Κηφισίας & Λεωφ. Αλεξάνδρας είναι τελικά προτιμότερο?
 
Wally είπε:
Κηφησιας και Ξηρομερου τοτε για να μην υπαρχει παρεξηγηση.Διπλα στην Αγια Τριαδα (κοντα στον Ερυθρο Σταυρο και τη Πανορμου)
ΟΚ, δεν ξερω που ειναι αυτο το starbucks (αλλο ηταν αυτο που ελεγα εγω) αλλα θα το βρω. Λιγο μετα τις 8 θα ερθω.
 
bernard.c είπε:
Καλημέρα σέ όλους,Κατέβηκα σήμερα στο Κέντρο και πήγα και στα δύο μαγαζιά να κάνω κατόπτευση - έχω να δηλώσω τα εξής:

1. Το Starbucks Λεωφ. Κηφισίας & Ξηρομέρου είναι όντως δίπλα στην Αγία Τριάδα (στην κατεύθυνση προς Κηφισιά). Τα "προβλήματα" είναι 2: 1. δεν είναι πολύ κοντά στο σταθμό (πρέπει να είναι 5 λεπτά περπάτημα) και το κυριότερο: είναι πολύ μικρό, τουτέστιν 3-4 τραπέζια όλα και όλα.

2. Το Starbucks Λεωφ. Κηφισίας & Λεωφ. Αλεξάνδρας (κολλητά δίπλα στο TGI Fridays, στην κατεύθυνση προς Αθήνα) είναι πολύ πιο κοντά στο σταθμό Αμπελόκηποι και το κυριότερο είναι αρκετά μεγάλο και δε θα δυσκολευτούμε να βρούμε τραπέζι.

Ρώτησα και μου είπαν ότι και τα 2 μαγαζιά έχουν wi-fi.

Ζητώ συγγνώμη που επανέρχομαι στο θέμα, αλλά μήπως το Starbucks Λεωφ. Κηφισίας & Λεωφ. Αλεξάνδρας είναι τελικά προτιμότερο?
Bernard αυτο ειναι που προτεινα και εγω απο την αρχη. Το αλλο στην Ξηρομερου δεν το γνωριζω αλλα αν η πλειοψηφια το θελει τοτε θα το βρω!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα