Πρωτοσέλιδοι έρωτες!

Άλλος ένας έρωτας που απασχόλησε τον Τύπο αυτός του παρουσιαστή Ανδρέα Μικρούτσικου και της Φωτεινής Γεωργαντά

0309.jpg
 
Άλλος ένας έρωτας (στοιχεία και ημερομηνίες δεν γνωρίζω) είναι αυτός των τραγουδιστών μας Μπέσσυ Αργυράκη και Ρόμπερτ Ουίλιαμς

313.jpg
 
Ένας έρωτας , ένας γάμος που διαρκεί ως σήμερα! Η ηθοποιός Ελένη Ράντου και ο τραγουδιστής Βασίλης Παπακωνσταντίνου παντρεύτηκαν το 1994 και απέκτησαν μια κόρη το 1996

349.jpg
 
Ένα ακόμη ζευγάρι ηθοποιών μας  , η Μαίρη Βιδάλη και ο Κώστας Σιμενός. Δε βρήκα πληροφορίες για το πότε και αν παντρεύτηκαν τελικά

0483.jpg
 
Ένα ακόμη ζευγάρι ηθοποιών μας  , η Μαίρη Βιδάλη και ο Κώστας Σιμενός. Δε βρήκα πληροφορίες για το πότε και αν παντρεύτηκαν τελικά

Προβολή συνημμένου 193694
Δεν παντρεύτηκαν ποτέ η Βιδάλη έκανε μόνο 2 γάμους με τον Καστανά και τον Καραχάλιο και χώρισε και με τους 2!  Ηταν και αρραβωνιασμένη για 5 χρόνια με τον Τάκη Βουγιουκλάκη αλλά δεν παντρεύτηκαν ποτέ! Ξέρω οτι τότε έπαιζε με τον Σιμενό στο θέατρο όχι οτι είχαν δεσμό πάντως!
 
Δεν παντρεύτηκαν ποτέ η Βιδάλη έκανε μόνο 2 γάμους με τον Καστανά και τον Καραχάλιο και χώρισε και με τους 2!  Ηταν και αρραβωνιασμένη για 5 χρόνια με τον Τάκη Βουγιουκλάκη αλλά δεν παντρεύτηκαν ποτέ! Ξέρω οτι τότε έπαιζε με τον Σιμενό στο θέατρο όχι οτι είχαν δεσμό πάντως!
είχα την εντύπωση πως είχαν και σχέση κάποια στιγμή...τώρα αν τους "ένωσα" εγώ , περασμένα ξεχασμένα! :)
 
είχα την εντύπωση πως είχαν και σχέση κάποια στιγμή...τώρα αν τους "ένωσα" εγώ , περασμένα ξεχασμένα! :)
Παντως την επομενη χρονια το 1987  γεννησε το δευτερο γιο της αρα τοτε ηταν ηδη παντρεμενη με τον δευτερο συζυγο.Με τον Σιμενο επαιζαν στο θεατρο τοτε γιαυτο μαλλον ηταν μαζι στο εξωφυλλο ως θεατρικο ζευγαρι,επισης εκεινη τη χρονια εκαναν και μια βιντεοταινια μαζι με τιτλο "Νυχτερινος επισκεπτης".
 
είχα την εντύπωση πως είχαν και σχέση κάποια στιγμή...τώρα αν τους "ένωσα" εγώ , περασμένα ξεχασμένα! :)
Μα ειχαν σχεση και το ηξερα κι εγω αυτο. Παρεμειναν μαλιστα καμποσα χρονια μαζι.
 
ωραία φωτογραφική μηχανή ο Σιμενός, αν και την κρατάει λάθος!
 
Άλλο ένα ειδύλλιο που δεν κατέληξε σε γάμο όμως ήταν και αυτό του παρουσιαστή Νίκου Μαστοράκη και της ηθοποιού Μπέττυ Λιβανού

0358.JPG
 
Μα ειχαν σχεση και το ηξερα κι εγω αυτο. Παρεμειναν μαλιστα καμποσα χρονια μαζι.
Πως γινεται να ηταν καμποσα χρονια μαζι οταν χρονολογικα δεν βγαινει? Απο το 1976 μεχρι το 1981 ηταν παντρεμενη, μετα ηταν με τον Τακη 5 χρονια, και μετα παντρευτηκε παλι και εκανε τα παιδια της.Πως γινεται να ηταν καμποσα χρονια αφου δεν βγαινει? 
 
Πως γινεται να ηταν καμποσα χρονια μαζι οταν χρονολογικα δεν βγαινει? Απο το 1976 μεχρι το 1981 ηταν παντρεμενη, μετα ηταν με τον Τακη 5 χρονια, και μετα παντρευτηκε παλι και εκανε τα παιδια της.Πως γινεται να ηταν καμποσα χρονια αφου δεν βγαινει? 
Τα περιοδικα της εποχης εγραφαν συνεχως για τη σχεση τους και απο ενα σημειο και μετα την ειχαν παραδεχτει και οι ιδιοι. Και δεν το λεω μονον εγω αυτο, αλλα και ο tony. Oσον αφορα το χρονολογικο ζητημα της υποθεσης, υπαρχουν καποια θεματα στη ζωη που δεν εμπιπτουν στην απλη αριθμητικη.
 
Ο ηθοποιός Κώστας Βουτσάς και η ηθοποιός - τραγουδίστρια Έρρικα Μπρόγερ παντρεύτηκαν το 1965 και απέκτησαν και την κόρη τους τη Σάντρα. Δε ξέρω πότε χώρισαν...

0484.JPG
 
Γνωριστηκαν το 1964 στην πρεμιερα της ταινιας Τα 201 καναρινια.
 
Τα περιοδικα της εποχης εγραφαν συνεχως για τη σχεση τους και απο ενα σημειο και μετα την ειχαν παραδεχτει και οι ιδιοι. Και δεν το λεω μονον εγω αυτο, αλλα και ο tony. Oσον αφορα το χρονολογικο ζητημα της υποθεσης, υπαρχουν καποια θεματα στη ζωη που δεν εμπιπτουν στην απλη αριθμητικη.
Φυσικα και παιζουν ρολο τα χρονια γιατι οταν η ιδια σε συνεντευξεις της εχει πει ποτε εκανε τους γαμους και τα παιδια της και ο Σιμενος δεν χωραει πουθενα στις περιγραφες της γιατι σου λεει οτι απο το 1976-1981 ηταν παντρεμενη,μετα 1981-1986 ηταν αρραβωνιασμενη και το 1987 εκανε το δευτερο γαμο της τοτε που χωραει? Σιγουαρα δεν ειχαν χρονια δεσμο γιατι δεν βγαινει το να τα ειχαν για λιγους μηνες δεν το αποκλειω παντως με τιποτα για χρονια.
 
Κι η Βουγιουκλάκη χώρισε το 75 αλλά το 72 ο Δημήτρης ήταν αρραβωνιασμένος με την Κάτια.

Το πότε βγαίνει ένα διαζύγιο δε συμπίπτει υποχρεωτικά και με το πότε χωρίζεις.

Ο Μαστοράκης ζευγάρι με τη Λιβανού;;;

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!!!!!! 
 
Ο Μαστοράκης ζευγάρι με τη Λιβανού;;;  Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!!!!!! 
Α, βεβαια! Αρχες δεκαετιας '70 παρουσιαζαν μαζι κατι τηλεπαιχνιδια και εκει επλεχθη το ειδυλλιο. Μαλιστα, στα καλλιστεια του '92 επειδη ο Νικος θεωρησε πως η Μαρινα Τσιντικιδου εμοιαζε με την παλια του αγαπη, τη Μπετυ, ειπε κι αυτος την καλη του την κουβεντα για την εκλογη της ως Σταρ Ελλας.
 
Εντάξει, κακία ίσως αλλά τη Μπέτυ την είχα για καλύτερα... 

Επίσης με Τσιντικίδου καμία σχέση. Η Μπέτυ ήταν πολύ θηλυκό...
 
Το θέμα θα μπορούσε να ονομαστεί "Ο Τόλης και οι γυναίκες του". Άλλος ένας έρωτας (νομίζω δεν παντρεύτηκαν όμως ποτέ) ήταν και αυτός του Τόλη Βοσκόπουλου και της Δούκισσας...

0491.jpg
 
Πραγματι. Μονο στις ταινιες τους παντρευτηκαν.
 
Πίσω
Μπλουζα