Πρόβλημα με ΧΒΟΧ 360 falcon board

Τα παιξε και το δικό σου? Ποιο μοντέλο έχεις αν επιτρέπεται?
 
Καλησπερα φιλε μου εχω το παλιο το FAT χωρις HD
 
Μήπως ξέρεις και ποιο μοντέλο/motherboard? Κόκκινα φωτάκια σου βγάζει αν το ανοίξεις τώρα?
 
Kokkina φωτακια δεν βγαζει, ολα πρασινα για τη motherboard δεν γνωριζω
 
Αφου δε σου εβγαλε rrod μαλλον πρεπει ή να εχουνε γεμισει σκονη οι τρυπες εξαερισμου ή καποιο προβλημα με τα ανεμιστηρακια.
 
Ετοιμάσου για κοκκινα λαμπάκια...
 
Μακαρι να την γλιτωσει!! :xm: Τι πατε και μπλεκετε με τετοια μηχανηματα;;
 
Δεν το πιστευω! Launch fat και να βαρεσει λαμπακια???

Μουαχαχαχαχα
 
Εχω ενα Datsun του 1970τοσο για να κουβαλαω διαφορα και εχω να προτεινω το εξης.Το περνω οποτε γουσταρετε κατεβαινω αθηνα και εχετε μαζευτει σε ενα μερος με οτι xbox και xbox 360 εχετε τα φορτωνω ολα πανω και σεις ακολουθητε με δεικα σας οχηματα και παμε σε καποια ερημηκη τοποθεσια που θα με υποδηξετε.Αναβουμε λοιπον μια μεγαλη φωτια τα πεταμε ολα μεσα και παραδιπλα ψηνουμε μπριζολες,λουκανικα,κοντοπλευρα κλπ και απολαμβανουμε το θεαμα.Να ησυχασετε με ολες αυτες της σαβουρες βρε αδερφε :p
 
metalcandyman είπε:
Εχω ενα Datsun του 1970τοσο για να κουβαλαω διαφορα και εχω να προτεινω το εξης.Το περνω οποτε γουσταρετε κατεβαινω αθηνα και εχετε μαζευτει σε ενα μερος με οτι xbox και xbox 360 εχετε τα φορτωνω ολα πανω και σεις ακολουθητε με δεικα σας οχηματα και παμε σε καποια ερημηκη τοποθεσια που θα με υποδηξετε.Αναβουμε λοιπον μια μεγαλη φωτια τα πεταμε ολα μεσα και παραδιπλα ψηνουμε μπριζολες,λουκανικα,κοντοπλευρα κλπ και απολαμβανουμε το θεαμα.Να ησυχασετε με ολες αυτες της σαβουρες βρε αδερφε :p
:rofl: :rofl: :rofl:

Ενταξει ρε συ Μπιλυ ειπαμε....οχι και με το Ντατσουνι....:biglaugh:
 
Με κανατε τη καρδια περιβολι!!!Μαλλον καρτα γραφικων ειναι.
 
Βρε αμα το μασινι δεν εχει υπογραφη SEGA σην ουγια...δεν ειναι καλο...:biglaugh:
 
metalcandyman είπε:
Εχω ενα Datsun του 1970τοσο για να κουβαλαω διαφορα και εχω να προτεινω το εξης.Το περνω οποτε γουσταρετε κατεβαινω αθηνα και εχετε μαζευτει σε ενα μερος με οτι xbox και xbox 360 εχετε τα φορτωνω ολα πανω και σεις ακολουθητε με δεικα σας οχηματα και παμε σε καποια ερημηκη τοποθεσια που θα με υποδηξετε.Αναβουμε λοιπον μια μεγαλη φωτια τα πεταμε ολα μεσα και παραδιπλα ψηνουμε μπριζολες,λουκανικα,κοντοπλευρα κλπ και απολαμβανουμε το θεαμα.Να ησυχασετε με ολες αυτες της σαβουρες βρε αδερφε :p
Περνα και απο Δραμα, γιατι εχουμε πολυ σαβουρα απο Nintendo φιλε! :p Ο Danis και ο Sephirothson θα σε βοηθησουν σε αυτο! :p
 
Τι θα λέγατε να γυρίσουμε στο θέμα?

Tα off topic θα καθαριστούν :)
 
Τελικά, αφού δεν μπόρεσα να μαζέψω αρκετά χρήματα για καινούριο PC, αποφάσισα να αγοράσω το 360 slim ώστε τουλάχιστον να μπορώ να παίξω όλα τα παιχνίδια που ήδη έχω (αφού το phat ψόφησε) και να μπορώ να παίξω κάποια μελλοντικά games όπως τα Εvil Within και GTA5. Ναι, θα ξαναδώσω λεφτά στην Microsoft... ελπίζω να είναι και η τελευταία φορά. Τουλάχιστον το slim με 250άρη δίσκο και 3 παιχνίδια δώρο (Tomb Raider, Arkam City, Darksiders 2) στα 199 ευρώ είναι καλή προσφορά.

Το θέμα είναι ότι έχω ακούσει πως η memory card δεν μπαίνει στο slim. Όμως εγώ έχω το profile μου και όλα τα saves εκεί. Οπότε τι γίνεται στην περίπτωσή μου? Εντάξει, πες τα XBLA games τα ξανακατεβάζω αλλά δεν μπορώ να ξεκινήσω όλα τα games μου από την αρχή...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το πρωτο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι να πας σε καποιο αλλο 360,του κοτσαρεις την MU και ανεβαζεις το profile και τα saves σου στο cloud. Μετα τα κατεβαζεις στο Slim σου. Αλλα πρεπει να εχεις Gold.
 
Δυστυχώς δεν έχω gold... Και ούτε πρόκειται να δώσω και άλλα λεφτά για να αποκτήσω μόνο και μόνο για να μεταφέρω τα saves και το profile μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι μπλεκεις παλι με αυτα τα μηχανηματα; :p .
 
Πίσω
Μπλουζα