Πρώτες επαφές με το Φόρουμ

johnny19818 είπε:
Βασικά η Betty το ξεκίνησε ως επέτειο για τα 5 της χρόνια (δείτε ημ/νία του ποστ της και ημ/νία εγγραφής της). Στην πορεία βέβαια άλλαξε χαρακτήρα (το θέμα όχι η Betty)...

Για αυτο ανεφερα την 10ετια... ;)
 
BETTY BOOP είπε:
Μια μέρα βρισκόμουν μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή και έψαχνα στοιχεία για μια παλιά τηλεοπτική σειρά. Είδα ότι η σειρά αυτή αναφερόταν στο Retromaniax.gr. Ως περίεργο και φιλομαθές ον μπήκα στη σελίδα του Retromaniax και μπροστά μου ξεδιπλώθηκαν...μαγικά...οι αναμνήσεις από το παρελθόν, κάποιες από αυτές είχαν ξεχαστεί και τις θυμήθηκα. Αρχικά ήμουν επισκέπτης στο χώρο, δηλαδή χωρίς να έχω ψευδώνυμο για να μπορώ να γράφω μηνύματα. Βρήκα το όμορφο ψευδώνυμο αργότερα και πολύ αργότερα έβαλα avatar (το οποίο αλλάζω ανάλογα με τη διάθεση). Ετσι είμαι μέλος της όμορφης και μεγάλης παρέας του φόρουμ και συμμετέχω ενεργά σε αυτό. Το Retromaniax έγινε λατρεία...Με εξαίρεση τα διαστήματα των διακοπών μου που είμαι εκτός (αλλά όταν υπάρχει δυνατότητα πρόσβασης σε υπολογιστή στις διακοπές δεν παραλείπω να διαβάσω τα νέα μηνύματα στο φόρουμ), φροντίζω να ενημερώνω το σύστημα με τις αναμνήσεις μου...
Μου αρέσει πολύ που ανακάλυψα πολλά πράγματα που είχα ξεχάσει...


 


Ευχαριστώ όλη την παρέα!!!


 


Προβολή συνημμένου 132044Προβολή συνημμένου 132045
το μήνυμα δημιουργήθηκε για την επέτειο της γνωριμίας μου με το retromaniax

johnny19818 είπε:
Βασικά η Betty το ξεκίνησε ως επέτειο για τα 5 της χρόνια (δείτε ημ/νία του ποστ της και ημ/νία εγγραφής της). Στην πορεία βέβαια άλλαξε χαρακτήρα (το θέμα όχι η Betty)...
...και είδα ότι μεταφέρθηκε στο παρόν θέμα...
 
εχω και γω καμποσα χρονια στην ρετρο και να πω τον πονο μου, με ποναει πολύ η δεξια ωμοπλάτη λογω της χρονιας χρησης του ποντικιου :cry: τωρα γραφω με το αριστερο και ζητω συνταξη από την ρετρο :D εχω τα ενσημα να βγω σε προωρη
 
Πίσω
Μπλουζα