Πως καταφέρατε να κόψετε το WoW

Εδω δεν μπορούμε να κόψουμε το retromaniax.gr, το WoW θα κόψουμε;
 
Εμένα ήταν απλό.

Δεν το ξεκίνησα.

Ήταν και μετά την ΕΣΣΟ μου εξάλλου.

Δεν επρόκειτο να ξεκινήσω κάτι που να θέλει μπικικίνια κάθε τόσο και να με κάνει ουσιαστικά εξαρτημένο στο να πληρώνω ή έχασα ότι είχα κάνει.

Αν έμπαινα σε τέτοια διαδικασία θα ήταν μόνο για κάνα EVE ή/και για κάτι free-to-play, δηλαδή κάτι που ναι μεν να θέλει λεφτά να "αναπτυχθώ" αλλά όχι να ζητάει και για να συνεχίσω να παίζω.

Amstrad CPC 6128 - Good! :)


Amiga 1200 - Better!! #)


Atari 1040 ST - The Best!!! :D

 


...kidding right?


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
NLS είπε:
Εμένα ήταν απλό.Δεν το ξεκίνησα.

Ήταν και μετά την ΕΣΣΟ μου εξάλλου.

Δεν επρόκειτο να ξεκινήσω κάτι που να θέλει μπικικίνια κάθε τόσο και να με κάνει ουσιαστικά εξαρτημένο στο να πληρώνω ή έχασα ότι είχα κάνει.

Αν έμπαινα σε τέτοια διαδικασία θα ήταν μόνο για κάνα EVE ή/και για κάτι free-to-play, δηλαδή κάτι που ναι μεν να θέλει λεφτά να "αναπτυχθώ" αλλά όχι να ζητάει και για να συνεχίσω να παίζω.

Amstrad CPC 6128 - Good! :)


Amiga 1200 - Better!! #)


Atari 1040 ST - The Best!!! :D

 


...kidding right?


Μια απο τα ιδια και γω.
 
Εγω δεν επαιζα WoW αλλα επαιζα Lineage2 για αρκετο καιρο , το παρατησα σιγα σιγα οταν αρχισα να μην εχω χρονο για να μπαινω πολυ , οπου καποια στιγμη δεν ξαναπηκα ποτε :p .
 
Και για να μην ξεχνιόμαστε, εχτές στην Blizzocon (η οποία επανήλθε μετά απο 2 χρόνια) ανακοινώθηκε το νέο expansion.

http://eu.battle.net/wow/en/warlords-of-draenor/

Απο ότι καταλαβαίνω θα έχει retrospective lore, η οποία θα εστιάζει στην καταγωγή των Orcs. Προσπαθήστε να το κόψετε τώρα.
 
Εύκολα πράγματα και απλά. Δεν είχα λεφτά να πληρώνω κάθε μήνα. Αντίο WOW
 
Πίσω
Μπλουζα