ΡΟΜΑΝΤΣΟ

getphoto.php


1979

getphoto.php


getphoto.php


getphoto.php


getphoto.php


127.jpg

1.jpg

7.jpg

9.jpg

56.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
romantso_1747.JPG
2034.JPG
2017.JPG
2175.JPG
romantso_1415.JPG
2024.JPG


2024.jpg

romantso_1747.jpg

2034.jpg

2017.jpg

2175.jpg

romantso_1415.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aπιστευτη συλλογη!!

Τολμω να ρωτήσω : τα μαζευες απο παλιά ή τα καβατζωσες απο το μοναστηράκι ?
 
Εαν ρωτας για αυτα που εχω εγω στην κατοχη μου,εχω παρει καποια απο το Μοναστηρακι και αλλα τα εχω ανταλλαξει με καποιον συλλεκτη...
 
romantso_1418.JPG
romantso_1403.JPG
2032.JPG
2031.JPG
2000.JPG
2051.JPG


2051.jpg

romantso_1418.jpg

romantso_1403.jpg

2032.jpg

2031.jpg

2000.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
getphoto.php
getphoto.php


getphoto.php


getphoto.php


4.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
2211.JPG
2241.JPG
2203.JPG
2239.JPG
romantso_1509.JPG


romantso_1509.jpg

2211.jpg

2241.jpg

2203.jpg

2239.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ γλυκιά η Σταθακοπούλου στα νιάτα της και πολύ ωραία γυναίκα η Γαβαλά! Κρίμα που "έφυγε" νωρίς...

Bambinella σε ευχαριστούμε πολύ για τα εξώφυλλα που μοιράστηκες μαζί μας! :)
 
sunset89 είπε:
Πολύ γλυκιά η Σταθακοπούλου στα νιάτα της και πολύ ωραία γυναίκα η Γαβαλά! Κρίμα που "έφυγε" νωρίς...
Bambinella σε ευχαριστούμε πολύ για τα εξώφυλλα που μοιράστηκες μαζί μας! :)
Ειναι μεγαλη χαρα για μενα να μοιραζομαι αυτα τα εξωφυλλα μαζι σας γιατι σας θεωρω πολυαγαπημενους μου φιλους.

Εχεις δικιο! Ειναι πολυ ωραιες και οι δυο κυριες και ελπιζω οταν λες "εφυγε" για τη Γαβαλα να εννοεις οτι αποχωρησε απο τον καλλιτεχνικο χωρο. Η μηπως εννοεις κατι πιο δυσαρεστο?
 
bambinella 100 είπε:
Ειναι μεγαλη χαρα για μενα να μοιραζομαι αυτα τα εξωφυλλα μαζι σας γιατι σας θεωρω πολυαγαπημενους μου φιλους.Εχεις δικιο! Ειναι πολυ ωραιες και οι δυο κυριες και ελπιζω οταν λες "εφυγε" για τη Γαβαλα να εννοεις οτι αποχωρησε απο τον καλλιτεχνικο χωρο. Η μηπως εννοεις κατι πιο δυσαρεστο?
Δυστυχώς το πιο δυσάρεστο.... Το 2004 μας άφησε ύστερα από πολύμηνη μάχη με την επάρατο... Είναι πραγματικά κρίμα γιατί ήταν και καλή ηθοποιός και αξιοπρεπής παρουσία. Συν ότι είχε συνεισφέρει στο θέατρο, αλλά δυστυχώς στη χώρα μας δεν αναγνωρίστηκε όσο ίσως θα της άξιζε.... :(
 
Απο σενα το μαθαινω! Τι κριμα! Μια τοσο καλη ηθοποιος και μια τοσο απιστευτα γοητευτικη γυναικα! Πραγματικη καλλονη...

Σε ευχαριστω που μου εδωσες αυτην την πληροφορια sunset. Θα την αναφερω και στο thread μου για τα εξαφανισμενα ρετρο προσωπα, αλλα οχι αμεσως γιατι μπορει αυτο να θελεις να το κανεις εσυ, που αλλωστε εχεις και την ειδηση, γι' αυτο θα αφησω μια - δυο μερες.

Ειμαι σιγουρη οτι πολλοι δε θα το γνωριζουν και θα εκπλαγουν δυσαρεστα, οπως κι εγω αλλωστε που το εμαθα απο σενα sunset, και μαλιστα με 6 χρονια καθυστερηση.
 
bambinella 100 είπε:
Απο σενα το μαθαινω! Τι κριμα! Μια τοσο καλη ηθοποιος και μια τοσο απιστευτα γοητευτικη γυναικα! Πραγματικη καλλονη...Σε ευχαριστω που μου εδωσες αυτην την πληροφορια sunset. Θα την αναφερω και στο thread μου για τα εξαφανισμενα ρετρο προσωπα, αλλα οχι αμεσως γιατι μπορει αυτο να θελεις να το κανεις εσυ, που αλλωστε εχεις και την ειδηση, γι' αυτο θα αφησω μια - δυο μερες.

Ειμαι σιγουρη οτι πολλοι δε θα το γνωριζουν και θα εκπλαγουν δυσαρεστα, οπως κι εγω αλλωστε που το εμαθα απο σενα sunset, και μαλιστα με 6 χρονια καθυστερηση.
Ναι ήταν όντως ωραία γυναίκα. :xm: Την είχα παρακολουθήσει στο "Τελευταίο Αντίο" στο ρόλο της εκδότριας και σε μια ταινία ("Ηνίοχος"). Δεν ήταν καμιά τυχαία. Σπούδασε στην Αμερική και εκεί ερμήνευε κυρίως ρόλους μεσογειακών γυναικών κτλ. Αλλά στην Ελλάδα δεν αναγνωρίστηκε όσο θα έπρεπε... Επειδή προφανώς δεν επρόκειτο για καμιά ... "σουρλουλού", ο θάνατός της πέρασε στα ψιλά. Και ήταν μόνο 57 ετών... Κρίμα, κρίμα. :(

Α, μπορείς να το αναφέρεις εσύ στο thread σου.. No problem!
 
Θα το ανφερω, αλλα θα πω και την...πηγη.

Εμενα μου εχει μεινει αξεχαστη στο Μυστικο του Αρη Μπονσαλεντη, αλλα και σε μια αλλη πιο παλια σειρα που λατρευα τοτε και νομιζω οτι εκει ειχε κανει την πρωτη της τηλεοπτικη εμφανιση. Αστερια απο Χωμα, του 1983 με συμπρωταγωνιστη της τον Ανδρεα Μπαρκουλη.
 
sunset89 είπε:
Ναι ήταν όντως ωραία γυναίκα. :xm: Την είχα παρακολουθήσει στο "Τελευταίο Αντίο" στο ρόλο της εκδότριας και σε μια ταινία ("Ηνίοχος"). Δεν ήταν καμιά τυχαία. Σπούδασε στην Αμερική και εκεί ερμήνευε κυρίως ρόλους μεσογειακών γυναικών κτλ. Αλλά στην Ελλάδα δεν αναγνωρίστηκε όσο θα έπρεπε... Επειδή προφανώς δεν επρόκειτο για καμιά ... "σουρλουλού", ο θάνατός της πέρασε στα ψιλά. Και ήταν μόνο 57 ετών... Κρίμα, κρίμα. :(
Α, μπορείς να το αναφέρεις εσύ στο thread σου.. No problem!
Δυστυχώς είναι αλήθεια, πέθανε σε ηλικία 57 ετών στις 29 Ιουνίου 2004. "Στην Ελλάδα συμμετείχε επίσης στις τηλεοπτικές σειρές «Αστέρια στο χώμα», «Κούρσα θανάτου», «Μαντώ Μαυρογένους»", λέει η πηγή . Από τις λίγες αναφορές που έγιναν στο όνομά της αυτή σε εφημερίδα, εδώ:

 
Χρονια Πολλα σε ολους!
2210.JPG
romantso_1224.JPG


romantso_1224.jpg

2210.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
getphoto.php


getphoto.php


19 ΙΟΥΛΙΟΥ 1988

getphoto.php


38.jpg

27.jpg

37.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κάποιου του αρέσει πολύ η Βαλσάμη....!!! :p

Γιάννη ευχαριστούμε πολύ για το υλικό! :)
 
Παρακαλώ!




getphoto.php


29.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
2217.JPG
2219.JPG
romantso_1532.JPG
2049.JPG


2049.jpg

2217.jpg

2219.jpg

romantso_1532.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα