Ρετρό εξαφανισεις

Μέσα βρίσκεται και ένας πάρα πολύ πλούσιος δεν θυμάμαι όνομα. Οχτώ ώρες λέει η άνοδος και η κάθοδος, 125.000δολαρρια το εισιτήριο . Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί να θέσεις εαυτόν σε τέτοιον μεγάλο κίνδυνο



Live ενημέρωση
 
Τελευταία επεξεργασία:


Live ενημέρωση
250.000το εισιτήριο πω πω είναι και άλλες δύο εξέχουσες προσωπικότητες μαζί με τον εκατομμυριούχο.
 
Για ένα δισεκατομμυριούχο τα 250 χιλιάρικα είναι τσίχλες!

Ήταν και άλλος πλούσιος στο μίνι υποβρύχιο με το παιδί του μαζί..

 
Τελευταία επεξεργασία:
Για ένα δισεκατομμυριούχο τα 250 χιλιάρικα είναι τσίχλες!

Ήταν και άλλος πλούσιος στο μίνι υποβρύχιο με το παιδί του μαζί..

Μέχρι την Πέμπτη θα έχουν οξυγόνο, τι να πήγε στραβά; @Always Somewhere αν είχες τόσα λεφτά θα τα έδινες να δεις από κοντά το ναυάγιο του Τιτανικού;
 
Μέχρι την Πέμπτη θα έχουν οξυγόνο, τι να πήγε στραβά; @Always Somewhere αν είχες τόσα λεφτά θα τα έδινες να δεις από κοντά το ναυάγιο του Τιτανικού;

Εννοείται πως ΟΧΙ !!! Καλύτερα να τα έδινα σε φτωχούς ανθρώπους ή σε νοσοκομεία ή για την θεραπεία του καρκίνου και άλλων ασθενειών.

Έχω ένα κομμάτι κάρβουνο μέσα απο το μηχανοστάσιο απο τον Τιτανικό.. Αυτό μου φτάνει..

73019-554c6deabb34b90adf462bbb26a3d0c9.jpg


73020-727be7972b0744b6193efc980780eae7.jpg


73021-edbf2265bb9ecccd835f29a9f1443a40.jpg
 
Εννοείται πως ΟΧΙ !!! Καλύτερα να τα έδινα σε φτωχούς ανθρώπους ή σε νοσοκομεία ή για την θεραπεία του καρκίνου και άλλων ασθενειών.

Έχω ένα κομμάτι κάρβουνο μέσα απο το μηχανοστάσιο απο τον Τιτανικό.. Αυτό μου φτάνει..

73019-554c6deabb34b90adf462bbb26a3d0c9.jpg


73020-727be7972b0744b6193efc980780eae7.jpg


73021-edbf2265bb9ecccd835f29a9f1443a40.jpg
Ωω σε ευχαριστούμε που το έβγαλες. Τέλειο είναι
 
@Always Somewhere η εταιρεία τους έβαλε και υπόγραψαν πρώτα ότι αν κάτι συμβεί δεν έχει καμία ευθύνη για αποζημίωση κτλ.και ερωτώ με 300.000ευρω δεν πρέπει να έχεις μια ασφάλεια; Μια εξασφάλιση εστω. Πολύ δύσκολα θα βρεθούν και είναι κοντά στον Τιτανικό, δύσκολη η έρευνα. Και ένα ακόμα ναυάγιο σε ρετρό ναυάγιο η μάλλον στην άβυσσο. Eιχε πάει και ο Κάμερον με άλλη όμως τεχνολογία
https://www.google.com/amp/s/www.mi...man-pou-prospathise-na-ton-dilitiriasi/?amp=1 20230620_174408.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Άστα να πάνε μην το ψάχνεις.. δυστυχώς λιγοστεύουν οι πιθανότητες να τα καταφέρουν. :(
 
Τελευταία επεξεργασία:
Άστα να πάνε μην το ψάχνεις.. δυστυχώς λιγοστεύουν οι πιθανότητες να τα καταφέρουν. :(
Καλύτερα εμείς που τα βλέπουμε στα γραφικά του Ευαγγελατου.
Δεν νομίζω πριν τον Κάμερον να ειχε πάει κάποιος άλλος δεν ξέρω κιόλας. Ο Κάμερον άφοβος πήγε και στην τάφρο των Μαριαννων πριν 12χρονια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εντόπισαν ήχους απο το βυθό αλλα όχι το ακριβές σημείο

Να ναι ζωντανοί άραγε μέσα σε ένα πράγμα σαν θερμοσίφωνα στο απόλυτο σκοταδι; Και να ναι, δύσκολο να τους φέρουν στην επιφάνεια.
 
Για αυτό και δεν γράφω κάτι άλλο πέρα απο την πληροφορία επειδή γνωρίζω κάποια πράγματα λόγω του επαγγέλματος μου. Ας δούμε πρώτα πως θα καταλήξει όλη αυτή η ιστορία και μετά θα σου πω.....
 
Τελευταία επεξεργασία:
Για αυτό και δεν γράφω κάτι άλλο πέρα απο την πληροφορία επειδή γνωρίζω κάποια πράγματα λόγω του επαγγέλματος μου. Ας δούμε πρώτα πως θα καταλήξει όλη αυτή η ιστορία και μετά θα σου πω.....
Μακάρι μακάρι να τους βρουν. Θα ήθελα να μου πεις πόσο επικίνδυνο το θεωρείς; Την γνώμη σου.
Εμείς πάλι άγιο είχαμε που δεν πήγαμε τόσο φθηνό εισιτήριο που είχε η βόλτα .
20230621_141125.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το ότι ο χειρισμός του μίνι υποβρυχίου γινόταν με ένα μετασκευασμενο χειριστήριο του Playstation (Made in China) τι σου λέει..

 
Το ότι ο χειρισμός του μίνι υποβρυχίου γινόταν με ένα μετασκευασμενο χειριστήριο του Playstation (Made in China) τι σου λέει..

Μιλάμε για μεγιστάνες, ερευνητές βυθού και ceo , δηλ.ανθρωπους πανέξυπνους και ενώ υπήρχαν θέματα με το βαθυσκάφος τα προηγούμενα χρόνια που πάλι είχε χαθεί για δύο ωρες! πως έπεσαν τόσο έξω ; Είναι και ένα παιδί 19χρονων μεσα.
 
Πίσω
Μπλουζα