Σημασία στη λεπτομέρεια...New Edition!

σωστά τα 2 και 3 , όχι το 6. Οπότε ψάχνουμε 1 4 5 6
 
1. Κατηφορος
4. Το κλωτσοσκουφι
5. Μια Ελληνιδα στο χαρεμι
6. Η κορη του ηλιου
 
1. Κοριτσια για φιλημα
2. Το πιο λαμπρο αστερι
3. Οι βασεις και η Βασουλα
5. Λολα
6. Το κοριτσι του λουνα παρκ
 
Τελευταία επεξεργασία:
1. Κοριτσια για φιλημα (σ.σ. εσεις βλεπετε μια ξανθια κοπελα; γιατι εγω βλεπω ενα γαιδαρο!!!) :p
2. Το πιο λαμπρο αστερι
4. Η Λίζα κι η αλλη (σ.σ. καλέ, να πιω λίγο;; :p )
 
όλα σωστά μπράβο σας εκτός του 3 που απέμεινε...
 
Ο κυριος φοραει χλένη;;; εχουμε να κανουμε με πολεμικό;;; (δεν θυμαμαι τετοια σκηνη σε πολεμικό... :thumbdown: ).....οποτε μαλλον για "ψειρού" το κοβω αν αναλογιστουμε κι το ποδι που κρεμεται...:rolleyes:...του εχουν μαυρισει κι το ματι....Λεβεντοπαιδο;;; (ο Παπαμιχαηλ συνηθως εριχνε ξυλο στο κελι)
 
Ο κυριος φοραει χλένη;;; εχουμε να κανουμε με πολεμικό;;; (δεν θυμαμαι τετοια σκηνη σε πολεμικό... :thumbdown: ).....οποτε μαλλον για "ψειρού" το κοβω αν αναλογιστουμε κι το ποδι που κρεμεται...:rolleyes:...του εχουν μαυρισει κι το ματι....Λεβεντοπαιδο;;; (ο Παπαμιχαηλ συνηθως εριχνε ξυλο στο κελι)
Μπράβο @hannele είναι το Λεβεντόπαιδο!
 
Μπράβο @hannele είναι το Λεβεντόπαιδο!

Δια της ατόπου :p :cool:
Για να κρεμεται ποδι, κρατητήριο θα ειναι...ποιος έμπαινε συνήθως φυλάκη; ο Παπαμιχαηλ...
Καραγιαννης (Δημήτρη μου, Δημήτρη μου) δεν μοιαζει να ειναι, οποτε τι μένει; Φίνος Φιλμ...Εραστες του ονείρου δεν νομίζω αρα....χιχιχι...:cool:
 
ας βάλω άλλες 6 , Κυριακάτικο κουίζ...

1.
1 (4).jpg

2.
1 (4).jpg

3.
1 (4).jpg

4.
1 (4).jpg

5.
1 (4).jpg

6.
1 (4).jpg
 
3. Ποιά είναι η Μαργαρίτα
5. Μαριχουάνα στοπ καλεεε

1. Η κυρά μας η μαμμή
Πρόλαβα επιτέλους;;;
 
6. Με φοβο και παθος
 
Τελευταία επεξεργασία:
Όλες σωστές μπράβο σας μας μένουν οι 2 4
 
Το 2 ειναι η Μανταλένα...(Θεοφανεια γαρ!)
Το 4 πρώτη φορα το βλεπω...πολυ εξεζητημένο πλάνο για παλιά ταινία.... :thumbdown:
 
Πίσω
Μπλουζα