Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
παιδια σχετικα με το

Συνάντηση Τετάρτη 28 Νοεμβρίου (Διατηρητέο-Ικτίνου 12 στις 9 μ.μ.)

να περιμενουμε μεσα,η εξω στην πορτα γιατι δεν ξερω κανενα και πως θα σας βρω?
 
Θα ειμαι Θεσσαλονικη 22/12-7/1...ε, φανταζομαι να μπορεσουμε να κανονισουμε μια συναντηση μεσα σ'αυτο το χρονικο διαστημα :)
 
playmobil είπε:
παιδια σχετικα με τοΣυνάντηση Τετάρτη 28 Νοεμβρίου (Διατηρητέο-Ικτίνου 12 στις 9 μ.μ.)

να περιμενουμε μεσα,η εξω στην πορτα γιατι δεν ξερω κανενα και πως θα σας βρω?
αναλογως playmobil - ουπς πρεπει να ειμαι ο μικροτερος της παρεας .......:biglaugh::biglaugh: :D
 
candy είπε:
Σαφέστατα!!!Ελάτε με το καλό οι ξενιτεμένοι και θα σφάξουμε τον μόσχο τον σιτευτό!!! :D (teflon εσύ θα αναλάβεις το catering)
:mad:Δεν κατάλαβα !!!!! Πάλι εγώ θα την πληρώσω ??????? Τώρα θέτε κρέπε......Τα χριστούγεννα θετε μοσκάρε.......και τiς Απόκριε θα θέτε "Μπουρανί" Τυρναβιώτικο.

Μωρ' τι με λέτε...... Εγώ δε κάνε Τ Ι Π Ο Τ Ε :tease: :D :D:D
 
φοβάμαι πως μπορεί να αργήσω λίγο.. κρατήστε μια θέση και για μένα..
 
Προστέθηκε και ο Viking310 έτσι έχουμε...


Τελικό μέρος και τοποθεσία...



Συνάντηση Τετάρτη 28 Νοεμβρίου (Διατηρητέο-Ικτίνου 12 στις 9 μ.μ.)

Μέλη GRM...

jaguar-man

akmakas

Candy

Playmobil

Viking310

Mikez

Starbuck

maxcomgr
 
Akmakas βγάλε με εμένα από τη λίστα, έγινε κάποιο λάθος. Εγώ θα είμαι στη Θεσσαλονικη μετά τις 10 Δεκεμβρίου, κι επομένως θα είμαι παρών μόνο στη γιορτινή συνάντηση!
 
Κρίμα οκ δεν πειράζει σε βγάζω...
 
teflon είπε:
:mad:Δεν κατάλαβα !!!!! Πάλι εγώ θα την πληρώσω ??????? Τώρα θέτε κρέπε......Τα χριστούγεννα θετε μοσκάρε.......και τiς Απόκριε θα θέτε "Μπουρανί" Τυρναβιώτικο.
Μωρ' τι με λέτε...... Εγώ δε κάνε Τ Ι Π Ο Τ Ε :tease: :D :D:D
Καλά βρε teflon,φέρε τις κρεπούλες και βλέπουμε!!! ;)

Για να μην μπερδευόμαστε η συνάντηση είναι στην είσοδο του Διατηρητέου.Ανεβαίνοντας την Ικτίνου στο δεξί σας χέρι εκεί που ανοίγει ο πεζόδρομος πριν την κάθετο.Θα περιμένουμε κανένα τεταρτάκι να συγκεντρωθούμε όλοι. :)
 
χμ.. τί γίνεται αν κάποιος καταφθάσει όταν οι άλλοι θα έχουν ήδη στρογκυλοκαθίσει μέσα; Είναι μεγάλο το Διατηρητέο; πώς θα εντοπίσει τους υπόλοιπους; :confused:

Μήπως να αφήσουμε μια οδηγία στο μπαρ πως "οι ρετρομανιακοί κάθονται εκεί" ώστε να μπορεί να ρωτήσει κάποιος αργοπορημένος; :)

Εκτός τώρα αν πράγματι καταφθάσουμε με εξεζητημένη εμφάνιση.. (π.χ. εγώ όπως με βλέπετε εδώ δίπλα στο avatar με στολή, μπέρτα και πιστόλι λέιζερ).. Περιττό να πω πως περιμένω να δω τον Ακμάκα βαμμένο σαν τους Kiss και την Candy με κατάλευκα, μακριά μαλλιά και στο χέρι το ξίφος!
 
Εμένα πως περιμένεις να με δεις ????? :diablotin: :diablotin:
 
teflon είπε:
Εμένα πως περιμένεις να με δεις ????? :diablotin: :diablotin:
Κάπως έτσι... :D

60e06d0694.jpg


η έτσι...

98d9911998.jpg


Λογικά πράγματα δεν υπερβάλω...
 
Akmaka έπεσες έξω..... :D :D

mad220id.jpg


Δυστυχώς όμως παιζάκια, θα σας αφήσω με την απορία, γιατί δε θα μπορέσω να ανέβω Σαλονίκη. :icon_cry:

Οπως πάντα κάτι στραβώνει τελευταία στιγμή και δε μπορώ να ξεκουνήσω από την Ελα'σσονά'ρα! . Δεν υπάρχει κάποιος να με αντικαταστήσει στο μαγαζί :mad: Ετσι έχασα και το Amigathering που ήθελα πολύ να πάω....:mad: Τι να κανω, αυτά έχουν οι κρέπες..... :help:

Ελπίζω να περάσετε καλά.....και ρουφήξτε καμιά μπυρίτσα για μένα !! ΕΕΕ !!! :icon_cry:
 
Teflon, είσαι γείτονάς μου και δεν το 'ξερα; Εγώ κατά το ήμισυ έχω καταγωγή από Δεσκάτη, όχι πολύ μακριά σου, και πηγαίνω αρκετά συχνά. Την Ελασσόνα την έχω φάει με το κουτάλι από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου! Ανεξάντλητες οι εκπλήξεις του φόρουμ... :)
 
Α και άλλος κοντοχωριανός!!!
 
Sofologiotatos είπε:
Teflon, είσαι γείτονάς μου και δεν το 'ξερα; Εγώ κατά το ήμισυ έχω καταγωγή από Δεσκάτη, όχι πολύ μακριά σου, και πηγαίνω αρκετά συχνά. Την Ελασσόνα την έχω φάει με το κουτάλι από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου! Ανεξάντλητες οι εκπλήξεις του φόρουμ... :)
'ξάδερφεεε!!!! χαχαχαχα!!!!! :D :D

Δεν το πιστεύω.....κι άλλος κοντοχωριανός :D !!!! Πραγματικά οι εκπλήξεις δε σταματούν ποτέ στο GRM , γι αυτό και εγώ το έχω κάνει 2ο σπίτι μου... :)

Ετσι όπως πάμε θα ανοίξουμε δικό μας θρέντ με τίτλο "Ραντεβου...GRM...στην επαρχία Ελασσόνας" :D :D:D
 
Starbuck είπε:
εννοείς πως αυτός στο avatar δεν είσαι εσύ;! :confused:
:D Δε λέω.....μου μοιάζει λίγο, στη μύτη, αλλά δεν είμαι εγώ.

Είναι ένας γνωστός μου, που τον πληρώνω δικαιώματα, για να τον χρησιμοποιώ σαν avatar. :D :tease:
 
teflon είπε:
Ετσι όπως πάμε θα ανοίξουμε δικό μας θρέντ με τίτλο "Ραντεβου...GRM...στην επαρχία Ελασσόνας" :D :D:D
Μην το γελάς γιατί είμαι ικανός να έρθω, ειδικά αν γίνει καλοκαίρι! :biglaugh: Να αρχίσουμε με κανένα γλυκάκι στην Ελασσόνα και μετά πεταγόμαστε για καφέ στη λιμνούλα του Κεφαλόβρυσου! ;)

Θα χαρώ πάντως να σε δω κι εσένα στην εορταστική ρετρο-συνάντηση στη Θεσσαλονίκη, αν ευκαιρέσεις τότε να έρθεις! :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα