Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μεχρι στιγμης απο οτι καταλαβα ειναι

ο Sofologiotatos

η candy

εγω (Kambia)

και εσυ :D
 
Κάπως έτσι, Kambia. Πάντως θα μπορούσαμε να συναντηθούμε νωρίτερα και να το τραβήξουμε όσο πάει. Άλλωστε το ενδιαφέρον θα ανανεωθεί με την καθυστερημένη πλην εντυπωσιακή είσοδο του φιλτάτου Starbuck στην παρέα. ;) Εγώ είμαι "μέσα" για Καμάρα, και προτείνω συνάντηση στις επτά ή στις οκτώ. Αποφασίστε λοιπόν και, σύμφωνα με τις οδηγίες που δίνουν οι ρυθμιστές (mods) στην προηγούμενη σελίδα, δημιουργήστε νέο θρεντ που θα έχει σαν τίτλο την ημερομηνία συνάντησης.

Και καλώς να βρεθούμε και να τα πούμε! Μακάρι να έρθουν κι άλλοι. Σίγουρα όμως στην πασχαλινή συνάντηση θα είμαστε έστω και κατά τι περισσότεροι. Και μόνο η παρουσία της επίσης ξενιτεμένης Domniki(ς) θα κάνει τη διαφορά. :)
 
Συνάντηση μελών GRM Θεσσαλονίκης 31/03/08

Συνάντηση μελών GRM Θεσσαλονίκης τη Δευτερα στις 31/03/08 στην Καμαρα (εκει που δεινει ραντεβου ολη η Θεσσαλονικη :D ) στις επτα 19:00.
 
Sofologiotatos είπε:
Κάπως έτσι, Kambia. Πάντως θα μπορούσαμε να συναντηθούμε νωρίτερα και να το τραβήξουμε όσο πάει. Άλλωστε το ενδιαφέρον θα ανανεωθεί με την καθυστερημένη πλην εντυπωσιακή είσοδο του φιλτάτου Starbuck στην παρέα. ;) Εγώ είμαι "μέσα" για Καμάρα, και προτείνω συνάντηση στις επτά ή στις οκτώ.
Μα τον Τουτάτη, γιατί όχι; θα πρέπει όμως να προσέξουμε να βρεθούμε..

Έτσι, Σοφολογιότατε να ελέγχεις το κινητό σου πού και πού, όταν θα σε καλέσω να δω που βρίσκεστε..
 
Starbuck εχω ανοιξει νεο τοπικ για την συναντηση ;)
 
Εντάξει, εγώ θα έρθω αργότερα.. Να κοιτάτε τα κινητά σας!!! :beerz:

οπότε:

  • Κάμπια
  • Κάντη
  • Σοφολογιότατος
  • Στάρμπακ


(αλφαβητική η σειρά)

κάνας άλλος; :cool:
 
Δεν χρειαζόταν δεύτερο thread καθώς αφορούσε την ίδια συνάντηση. ;)

Συγχωνεύτηκαν σε ένα λοιπον ...
 
γεια

και εγω ειμαι

μεσα,

καμαρα 7 η ωρα?

και πως θα σας καταλαβω ποιοι ειστε?

στη καμαρα γινεται χαμος
 
Με την Candy και τον Starbuck γνωριζόμαστε, αλλά για να μας εντοπίσουν και οι νεότεροι μπορώ να βοηθήσω κρατώντας το εξής κόμικ του Εντικά:



Αυτή τη φορά υπόσχομαι να το έχω πιο εμφανές. :ccool:

Starbuck ούτως ή άλλως θα σε ενημερώσω αμέσως μόλις καθίσουμε σε κάποιο μαγαζί, αλλά εννοείται ότι το κινητό θα είναι ανοιχτό για την καθοδήγησή σου.
 
Και γω κουβαλαω παντα εναν κυβο του Rubik μαζι μου :cool:
 
κι εγώ έχω ύφος '80s.. :augenrollen:
 
Θα έχω το katana μαζί μου!!! :p Εκτός απροόπτου θα είμαι εκεί στις 7.Διαφορετικά,θα ενημερώσω τηλεφωνικώς.Ισχύει το ακαδημαϊκό τέταρτο για όσους έρχονται πρώτη φορά. ;)
 
Εγώ θα είμαι στην creperie, πιο κάτω........ :p
 
Αχ, ποσο ζηλευω! Θελω κ'εγω!

Κambia θα κανονισουμε συναντηση οταν ανεβω για Πασχα??? Πρεπει να συζητησουμε απο κοντα τα αγγλικα φανφικ που εχω ανεβασει :clap:

Οσο για τους υπολοιπους, που τους γνωριζω ηδη...καλα να περασετε καρντασια...και μη νομιζετε οτι θα μου ξεφυγετε...θα τα πουμε στις πασχαλινες διακοπες. Εχουμε τουρνουα Trivial Pursuit στο Harry's spot :clap:
 
domniki είπε:
Αχ, ποσο ζηλευω! Θελω κ'εγω!
Κambia θα κανονισουμε συναντηση οταν ανεβω για Πασχα??? Πρεπει να συζητησουμε απο κοντα τα αγγλικα φανφικ που εχω ανεβασει :clap:

Εννοειτε αυτο :D
 
τελικά τι ώρα έχετε το ραντεβού; επτά ή οκτώ;

επαναλαμβάνω πως εγώ στην καλύτερη περίπτωση θα είμαι εκεί στις εννιάμιση. :xm:
 
Παιδιά, χαίρομαι που κανονίσατε να βρεθείτε....Εάν ήμουν μόνος μου, και ήταν Παρασκευή, θα ανέβαινα με τη μοτοσυκλέτα μου....
 
Στις επτά είναι, φίλτατε Starbuck, αλλά έλα εσύ όποτε μπορείς και μη σε νοιάζει. We live for you. Θα σε περιμένουμε με κόκκινο χαλί στρωμένο. Ή μήπως το προτιμάς σε άλλο χρώμα, π.χ. σε μπλeu ελεκτρίκ; :D

@Rygar: Μακάρι να μας έρθεις καμμιά φορά, διότι εγώ θα αργήσω τελικά να κατεβώ στην Αθήνα. Έλεγα για Απρίλιο, αλλά αναβάλλεται. Καλόν Οκτώβρη...

@Domniki: Φυσικά θα γίνει και πασχαλινή συνάντηση!!! Τη χάνω εγώ τη ρεβάνς στο Τρίβιαλ; :cool: Και η πρόταση για ινδικό φαγητό εννοείται ότι έχει ληφθεί σοβαρά υπόψιν...
 
Ενημερώνω ότι και εγώ τελικά θα μπορέσω στις 8.Επομένως βρίσκεσαι εσύ με τους υπόλοιπους Sofologiotatos και σας βρίσκω μετά. #)
 
Εκτως τελικα απο εμας τους τεσσερις, ποιος αλλος θα ειναι?

Για να μην περιμενουμε τζαμπα με τον Sofologiotato στην Καμαρα. Βλεπω ερχεται και βροχη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα