Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

:bow: :cheers: :bash: :happyjump: :tease: :rofl: :points: :beer: :award: :frypan:

Τι avatar είναι αυτό
 
Καλά Τεφλόν... έγραψες...
 
Δεν βλέπω να έχει μεγάλη απήχηση η κλήση για συνάντηση. Καλά βρε, τα κιλά από τις γιορτές δεν τα χάσατε ακόμη και ντρέπεστε :zip: ? Αχχχ αυτός ο Τερκενλής τι μας έκανε! Τι να πω και εγώ που στο τέλος της Πρωτοχρονιάτικης συνάντησης έφαγα δυο-τρία τεραστία κομμάτια πίτα από αυτό που είχε μείνει (για να μην πάνε χαμένα, όχι τίποτα άλλο ;) )?

Άντε ελατέ να φάμε τότε κανένα γλυκό ακόμη διότι από Δευτέρα ξεκινάει η νηστεία και δεν θα μπορούμε να φάμε! :cry:
 
Lorena, εαν θελεις πες τι ωρα μπορεις να εισαι στο κεντρο της Θεσσαλονικης το Σαββατο για να κανονισουμε χρονο συναντησης.

Το επομενο ΣΚ ειναι τριημερο οποτε καλυτερα να γινει η συναντηση αυτο το ΣΚ.
 
Τελικα η συναντηση εγινε. Πηγαμε για ενα ζεστο ροφημα (ειχε πολυ κρυο) και η Lorena ηταν πραγματικα κουρασμενη. Η συζητιση ηταν εντονη, με τα κοριτσια να μιλανε για πολλα και διαφορα. Το κυριο θεμα ηταν η Candy-Candy καθως και καποια αλλα forum που υπαρχουν. Ειμασταν εκει 6 και μισο ατομα (ναι ειχαμε και νεανικες επισκεψεις)! Εγιναν νεες γνωριμιες και θα ηταν ωραιο τα κοριτσια να ξαναερθουν και σε επομενη συναντηση.

Κατα τις 7 εφυγαν οι περισσοτεροι και με την Lorena πηγαμε για ενα γρηγορο φαγητο εκει διπλα (δεν ειχε φαει απο το πρωι) και μετα εφυγε προς το σπιτι της. Τελικα το μερος που πηγαμε για ροφημα ηταν καλο απο τη πλευρα οτι ειχαμε το πανω μερος για eμας και βολευε και την MissPepper με τα βαρη που ειχε μαζι της!

Νομιζω αυτη η απογευματινη βολτα ηταν θαυμασια και πρεπει να ξαναγινει. Οταν πηγαινουμε για φαγητο καταληγουμε να τρωμε παρα να μιλαμε. Κριμας που δεν ειχαμε τιποτα απο τον Τερκενλη για να φαμε αλλα ισως την επομενη φορα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ποιοι και ποιοι ηταν? :)
 
Κρίμα που το έχασα! Θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω από κοντά! :(

Next time!....
 
Συνάντηση (ρετροφοιτητική) Θεσσαλονίκη στις 28/03/2009, το επόμενο Σάββατο δηλαδή

Μετα απο περιοδο ησυχιας η ωρα για μια ακομη συναντηση εχει ερθει. Η συναντηση θα γινει το επομενο Σαββατο παιδια και θα ειναι για καφεδακι μαλλον.

Ωρα δεν εχει κανονιστει. Σημειο συναντησης μαλλον κεντρο πολης που βολευει γενικα.
 
Ωραία, για ένα καφεδάκι νομίζω ότι εγώ θα βολευτώ. Για τι ώρα λέτε? Πρωινή?
 
Παιδιά εγώ θα μπορέσω αυστηρά μόνο το πρωί.Σας τρόμαξε η τόση μου απολυτότητά ε; :p ...

Που είναι οι υπόλοιποι...για να βλέπω και άλλα χεράκια!Ναι..κυρά-δασκάλα... ::)
 
Γύρω στις 11-12 θα βόλευε?
 
όχι παιδιά 12,για 11 κάτι γίνεται γιατί πρέπει να φύγω κατά τις 13.00...
 
Εγω θα ανεβω (μισο να δω τα δρομολογια...) πειτε εσεις τι ωρα, να δω και εγω, για κανονισω!
 
Στις 11 με βολευει και μενα Πεπεριτσα μου!! Αν γινει και μετα απο 3-4 μηνες θα ηταν καλυτερα... :p

(πάλι θα τη χασω την ευκαιρια... σνιφ)
 
metsgr είπε:
Στις 11 με βολευει και μενα Πεπεριτσα μου!! Αν γινει και μετα απο 3-4 μηνες θα ηταν καλυτερα... :p
(πάλι θα τη χασω την ευκαιρια... σνιφ)
Τοτε θα μπορεσω να ειμαι και γω :D
 
Μην μου στεναχωριέστε κορίτσια,θα το ξανακανονήσουμε ;) .Ας συναντηθούμε τώρα και βλέπουμε...Χμμ μόνο 4 παιδάκια βλέπω...Κοίτα τελικά που πρέπει να τους τάζεις οινο και θεάματα για να μαζώνονται...τσ τσ τσ :p
 
Πιθανό να μπορέσω να έρθω κι εγώ... όμως πειράζει που δεν είμαι πια φοιτήτρια;;
 
Τελικα ποσα ατομα στο περιπου θα ερθουν? Μαλλον καλυτερα να κλεισω τραπεζι σε ενα καφε στο κεντρο που εχει καλη σοκολατα και να βρεθουμε εκει. Βολευει και την Λορενα που ισως ερθει νωριτερα.

Ελεγα να βρεθουμε Αριστοτελους στο Αγαλμα του Βενιζελου ή απευθειας σε καποιο καφε εκει κοντα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
λοιπον... οπως ειπα αυριο θα ειμαι πανω. 10.30 για την ακριβεια. κανα τεταρτο μεχρι να φτασω στον τοπο συναντησης (αγαλμα του Βενιζέλου ειπαμε ;) ) και περιμενω να σας δω :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα τα πούμε αύριο λοιπόν.Θα φροντίσω να είναι 10.40 στο σημείο συνάντησης,να μην είσαι μοναχούλα σου ;) ... χμμμ αν και δεν φημίζομαι για την συνέπεια μου στα ραντεβού
icon10.gif
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα