Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
TELIONI HOTEL, Αγ. Δημητρίου 16 τηλ: 2310 527825-6-7 και Ορεστιάς - Καστορία HOTEL στην Αγνώστου Στρατιώτη 14 που μόλις ανακαινίστηκε με τηλ. 2310 - 276517. Και τα δύο είναι κέντρο και περίπου στη τιμή που θες. Ελπίζω να σε βοήθησα.
 
Γιατι να μην διανυκτερευσεις στην Αναμονη καποιου εφημερευοντος Νοσοκομειου?

Θα πιασεις τη θεσουλα σου και δεν θα σε ενοχλησει κανεις! (κανε και ενα δωρεαν τσεκ απ αφου θα σαι που θα σαι εκει!) :p

....τι χιουμορ! :p
 
Λεω να το κανονισουμε νωρις (μην μας πιασουν οι ζεστες) παμε για καφε στην παραλια αν ειναι και απο κει βλεπουμε αναλογα με τις ορεξεις μας :)
 
Wally είπε:
Γιατι να μην διανυκτερευσεις στην Αναμονη καποιου εφημερευοντος Νοσοκομειου?Θα πιασεις τη θεσουλα σου και δεν θα σε ενοχλησει κανεις! (κανε και ενα δωρεαν τσεκ απ αφου θα σαι που θα σαι εκει!) :p
Ωχ,ναι ρε,καλή ιδέα !

Νίκο,πήγαινε πες ότι μάλλον έχεις πάθει δηλητηρίαση και......"λιποθύμα" μέσα στο νοσοκομείο !!!!

Απλά πρόσεξε μην............ξυπνήσεις εγχειρισμένος !!!! :rofl: :rofl:
 
Θα ερθει ελαφροτερος κατα ενα νεφρο :p χαχαχαχα
 
Δυστυχως εγω δε θα μπορεσω... Δε θα εχει ξεκινησει ακομα η αδεια... :p

Χαθηκε κι εσυ να το κανεις μια - δυο βδομαδες αργοτερα;; (Θα διναμε και ενα ραντεβου στο αεροδρομιο να μη χαθουμε κιολας)

(Στατιστικα παντως μονο 3 ατομα απαντησαν σοβαρα στο αιτημα σου, Rygar... Πραγματι ο ρολος σου ως τελεταρχης περναει κριση. Προτεινω αντι να αλλαξεις αβαταρ, να αρχισεις να δαγκωνεις τους παρεισακτους! ....ΧΡΑΤΣ!! :D )

.
 
Σιτ! Πού να τα θυμάμαι όλα! :(
 
Καλα ελα εσυ 2-3 βδομαδες αργοτερα και ερχομαι να σε παρω απο το αεροδρομιο να παμε στην συναντηση :D
 
Αχ ναι!!!! Θα κατέβεις κάτω δηλαδή;;;;;; Ε ρε και θα γίνει η 2η φετινή επέτειος της Πόπης!!!! (η 1η πέρασε) :p
 
Λοιπόν η συναντήσεις της Θεσσαλονίκης γίνονται (συνήθως) στην πλατεία Αριστοτέλους (κεντρικότατο σημείο), και εν συνεχεία κατεβαίνουμε προς την παραλία, αφού περάσουμε πρώτα έξω από τον Τερκενλή (είναι πάνω στον δρόμο μας). Βολευόμαστε σε κάποιο καφέ της παραλίας.....και για την συνέχεια...βλέποντας και κάνοντας για την μασαμπούκα.

Γύρω στις 11-11.30 είναι νομίζω μια ώρα που βολεύει. Τι λέτε?
 
Α πολύ ωραία Αλκη. Ευκαιρία λοιπόν να κάνετε κάτι διαφορετικό αυτή τη φορά. :p

Λοιπόν, ενημερώνω ότι βρήκα δωμάτιο και ευχαριστώ το παληκάρι που με βοήθησε σ'αυτό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συμφωνω και με την ωρα και με το μερος.
 
κε Τελεταρχα ποτε θα ανανεωσετε το πρωτο ποστ, για να μετραμε οσους θα ερθουν?

(ξεχνιεστε... :p )
 
Α, δεν ήξερα οτι έπρεπε να το κάνω. Νομιζα ότι θα ήταν μεταξύ μας.... Τρέχω τώρα.

Επίσης αστειευτηκα πιο πριν με το σχόλιο προς τον τσαλκ. Μια χαρά μου φαίνεται το πρόγραμμα που έβαλε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά, λέω να έλθω κι εγώ να σας γνωρίσω από κοντά. Με τους περισσότερους ζούμε στην ίδια πόλη και δεν έχουμε καταφέρει να βρεθούμε. Σας απειλώ ότι θα φέρω μαζί μου ΟΛΑ τα ποδοσφαιρικά άλμπουμ PANINI και Κάρουζελ που έχω στην κατοχή μου!!!

Αποφασίστε οριστικά για το πού και το πότε κι ενημερώστε με.
 
Bλέπω μπήκαν και τα ονόματα. Ωραία. 3 + ο κούκος για την ώρα. 4 Moderators για την ώρα μόνο. Δεν είναι mod συνάντηση, έρχεται όποιος θέλει.
 
τι σημαινει : ντιβιζιον?

(ε.. την ειχα καιρο αυτη την απορια.. :p )
 
XEXEXE !!! Division = Μεγαλο κατάστημα δίσκων του '80 στη Λαρισα επι της οδού Παπαναστασίου !!!

;)
 
teflon είπε:
XEXEXE !!! Division = Μεγαλο κατάστημα δίσκων του '80 στη Λαρισα επι της οδού Παπαναστασίου !!!
;)
Αυτή η απόδοση πρέπει να μπει στη wikipedia........ :D :D:D:D

ΑΠΑΝ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
 
Rygar, κανε χωρο στα μπαγκαζια και για ενα κουτι τριγωνα πανοραματος, αν και σε κοβω να τα εχεις εξαφανισει στην πρωτη σταση στον πλαταμωνα!! :)

Επισης, αν σε παρει ο χρονος, ριξε μια ματια στο τελος της οδου Βασιλισης Ολγας, στα δεξια πριν βγεις στο παρκο ανθοκομικης. Εκει υπηρχε (ελπιζω να υπαρχει ακομα) ενα παλιο κονσολο-μαγαζακι που ειχε carts απο gameboy, genesis, megadrive και μετα οτι νεωτερο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα