Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Λοιπόν η συνάντηση έγινε με μεγάλη επυτυχία σήμερα το πρωί.....μόνο που είμασταν τρείς και ο κούκος. Τον κούκο έκανα εγώ και οι υπόλοιποι τρείς ήταν η Λορένα, η Misspepper77 (ή αλλιώς η σμπεθέρα μου) και ο bradypous. Ήπιαμε το καφεδάκι μας και την σοκολατίτσα μας και τα είπαμε και λίγο με τα παιδιά. Ας ευχηθούμε την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι
 
Η κουμπάρα (Λορένα) πρώτη και καλύτερη φυσικά. (δεν έκανες όμως λόγο για το τι έγινε μετά τον καφέ)
 
Σήμερα είχε μια πολύ ωραία μερούλα για καφεδάκι!Αφού πω,πως περίμενα κανένα μισαωράκι τα παιδιά,που τι να κάνουν και κείνα τα καψερά(σμπέθερός,Λορένα),το άτιμο το τρένο τα φταίει,(να το ευχαριστήσουμε λοιπόν :frypan: ),πήγαμε στην Αριστοτελούς για τον ρετροκαφέ.

Ήρθε και ο Βραδύπους μετά απο λίγο και βγάλαμε και τα απαραίτητά φωτογραφικά ντοκουμέντα...Μετά απο πολλές ενστάνσεις λοιπόν (πρέπον μαλλί,χαμόγελο και φωτογένεια)κατασταλάξαμε και θα σας τις παρουσιάσει ο Βραδύπους.Πότε;...ε όποτε μπορέσει το παλλικάρι...καταννοώ την αγωνία σας αλλά κάντε μου και μια υπεμονή :p ...Αυτά λοιπόν και εις άλλα με υγειά! :D

Χμμμ τι έγινε μετά τον καφέ σμπέθερε και μας κρατείς σε αγωνία;!Έφυγα νωρίς και έχασα όπως φαίνεται τα καλύτερα.Πήγατε στον Τερκενλή πουλάκια μου ε;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
misspepper77 είπε:
Χμμμ τι έγινε μετά τον καφέ σμπέθερε και μας κρατείς σε αγωνία;!Έφυγα νωρίς και έχασα όπως φαίνεται τα καλύτερα.Πήγατε στον Τερκενλή πουλάκια μου ε;
Περασαμε απο τον Τερκενλη οπου ολοι σαλαριζαμε για τα γλυκα που ειχε στην βιτρινα, ιδιως εκεινα τα τσουρεκια με καλυψη σοκολατα κτλ

Παντως κατι ξερει ο Τερκενλης και εχει μια τεραστια βιτρινα με γλυκα.

Ανεβασα και τα φωτογραφικα στοιχεια της συναντησης.

Στην πρωτη βλεπουμε τις δυο χαρουμενες κοπελες να κοιτανε κατι στο κινητο τηλεφωνο. Στην δευτερη βλεπουμε την παρεα σε στιγμες χαρας.

Ονοματα ατομων δεν γραφω, οποιος θελει εαν ερθει να μας γνωρισει απο κοντα ;) .

(Οι φωτο αφαιρεθηκαν μετα απο αιτηση των εικονιζομενων)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μονο μια φωτογραφια βλεπω :( Πού ειναι η αλλη με ολη την παρεα?

Παντως μπορω να αναγνωρισω οτι το καφε ειναι στην Αριστοτελους ;)

Θελω κ'εγω τσουρεκι απο τον Τερκενλη!!!!
 
Οποιος προλαβε, (τις υπολοιπες) ειδε!!
 
Η συνηθισμένη πόζα της Λορένας. Πού είναι ο Rygar να της πει "ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!". Τελικά τις έσβησε όλες, ή άφησε και καμία; :tease:
 
Εμένα δεν ξέρω αν προλάβατε να δείτε? Αν όχι δεν πειράζει...θα με δείτε κάποια στιγμή από κοντά
 
εγω.. γιατι βγαινω παντα στην γνωστη ποζα (να κοιταζω το κινητο?) :(

καμια αλλη δεν μπορειτε να με τραβηξετε? :p

Και στην πιτα της Αθηνας ετσι βγηκα.. :cry: (και να πω.. πως βγηκα και καλα.. :xm: )

Rygar..τις φωτογραφιες κοιταζαμε να δουμε ποια ειναι η πιο καλη να εμφανισουμε... Αυτη τωρα.. πως μπηκε...!!!!!! (μαλλον εσβησα τις καλες, καταλαθος)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλέ μου συμπεθερούλη,η σμπεθέρα σου ήταν που λογόκρινε τις δύο προηγούμενές,οπότε τα παράπονά σας εδώ :p ...Παρακάλεσα τον Βραδύποδα να κόψει μόνο εμένα στις άλλες..(ξέρετε με την γνωστή μέθοδο χαρτοκοπτική στον υπολογίστη :xm: )οπότε ελπίζω να επανεμφανιστείς :) ...

ΥΓ Σόρρυ βρε Βραδύποδα,μπελά στο κεφάλι σου έβαλα :xm: ,αλλά και συ έχεις πολύ καλή ανάλυση στην φωτογραφική σου βρε πουλάκι μου,τσ τσ τσ τεχνολογία σου λένε...που είναι οι παλίες φωτογραφικές που άφηναν και μια θολούρα...Ένα μυστήριο :p ...
 
Συνάντηση σαλονικιώτικου ντιβίζιον (27 Ιουνίου 2009)

Οπως το διαλαλάω εδώ και κανά μήνα, το Π/Σ/Κ 26-28 Ιουνίου θα ανέβω θεσσαλονίκη ΜΟΝΟ για τα παιδά του GRM. Δεν ξέρω κανέναν, δεν ξέρω πού θα μείνω, δεν ξέρω μέρη, στέκια κλπ κλπ. Το μονο που ξέρω είναι ότι μάλλον θα έρθω από Παρασκευή βράδι. Θέλω να είμαι ξεκούραστος το Σαββατο το πρωί μπας και δω κανένα άλλο παιδί (κορίτσι/αγόρι) άσχετα από τη συνάντηση που θα κάνουμε με τους υπόλοιπους. Επειδή λοιπόν δεν ξέρω τίποτα, κανονίστε εσείς πού θέλετε να συναντηθούμε, και μιλάμε για Σαββατο 27 Ιουνίου στις 11.30. Ειδοποιείστε και τα παιδιά που δε μπαίνουν συχνά στο φορουμ να το γνωρίζουν. Μπορούμε να κάνουμε και τίποτα ανεπίσημο την Κυριακή αμα κάποιος ενδιαφέρεται και φυσικά μιλάμε για πριν τις 16.00 γιατί κάποια στιγμή πρέπει να φύγω. :D

Επίσης, κάποιος ας μου προτείνει ένα ξεν/χείο να μείνω (ενα όνομα θέλω, θα κλείσω εγώ) , κάποιο για το οποίο να έχει feedback θετικό. Το πμ μου το ξέρετε, το νικ μου το ξέρετε, το τηλ μου οι περισσότεροι το έχετε, τι άλλο θέλετε από τη ζωή σας;

  1. tsalk
  2. καμπια
  3. Λορενα
  4. Εγώ
  5. Sofologiotatos
  6. D@redevil
  7. Christos (με την ελπίδα να έρθει)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θα ερθω..

Σαββατο πρωι, προτεινω να ειναι η συναντηση, να παμε για καφεδακι και μετα για φαγητο.

Λοιπές πληροφοριες δεν ξερω να δωσω (ξενοδοχεια, ταβερνες κτλ), δεν ειμαι απο τα εκεινα τα μερη :p :)
 
Έχω ακούσει για ένα ωραίο μαγαζάκι με ανατολίτικη κουζίνα και σπέσιαλ μεζέδες... :D Με το αυτοκίνητο δυό βήματα από το κέντρο της πόλης...

Για ξενοδοχείο μόνο το El Greco ξέρω με τιμές σχετικά προσιτές... :xm:
 
Καθόρισε μου αν θές τι "ζημιά" θέλεις να πληρώσεις για ξενοδοχείο (τι κόστος ντε !) για να μπορέσω να σε βοηθήσω. Για την συνάντηση θα το παλέψω αν και χλωμό , καθότι νέος μπαμπάς και ο χρόνος εκτός σπιτιού και εργασίας (από την οποία απέχω 40 χλμ.) είναι απελπιστικά λίγος.
 
Γυρω στα 65 καλά θα ήταν.
 
Λίγα είναι,δώσε κάτι παραπάνω ρε !!!! :p :p :p
 
Για παραπάνω εχω βρει σχεδόν ρε, σκοπός είναι να κόψουμε λίγο ;)
 
T-S-I-F-O-U-T-I-S,T-S-I-F-O-U-T-I-S,T-S-I-F-O-U-T-I-S,T-S-I-F-O-U-T-I-S !!!!!! :p :p :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα