Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
phil_vr είπε:
Επισης, αν σε παρει ο χρονος, ριξε μια ματια στο τελος της οδου Βασιλισης Ολγας, στα δεξια πριν βγεις στο παρκο ανθοκομικης. Εκει υπηρχε (ελπιζω να υπαρχει ακομα) ενα παλιο κονσολο-μαγαζακι που ειχε carts απο gameboy, genesis, megadrive και μετα οτι νεωτερο.
Χεχεχε ειναι ακομα εκει Phil ;)
 
Βάλτε κι εμένα στη λίστα... θα το παλέψω πολύ γιατί RYGAR είναι μόνο ένας !! ;-)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δηλώνω παρουσία για Σάββατο απόγευμα προς βράδυ (κατά προτίμηση) γιατί θα απουσιάζω το πρωί.Με το καλό να έρθεις Rygar!
 
Mακάρι να μπορούσα να έρθω κι εγώ, δυστυχώς θα λείπω εκείνες τις μέρες.

Ελπίζω να καταφέρω να έρθω σε κάποια επόμενη συνάντηση...
 
candy είπε:
Δηλώνω παρουσία για Σάββατο απόγευμα προς βράδυ (κατά προτίμηση) γιατί θα απουσιάζω το πρωί.Με το καλό να έρθεις Rygar!
Candy μου θα είμαι διαθέσιμος όλο το Σαββατο. Θα πάμε να παίτσουμε όπου θέλετε, ό,τι ώρα θέλετε, για όσο θέλετε! :baby2:
 
tsalk είπε:
Λοιπόν η συναντήσεις της Θεσσαλονίκης γίνονται (συνήθως) στην πλατεία Αριστοτέλους (κεντρικότατο σημείο), και εν συνεχεία κατεβαίνουμε προς την παραλία, αφού περάσουμε πρώτα έξω από τον Τερκενλή (είναι πάνω στον δρόμο μας). Βολευόμαστε σε κάποιο καφέ της παραλίας.....και για την συνέχεια...βλέποντας και κάνοντας για την μασαμπούκα.Γύρω στις 11-11.30 είναι νομίζω μια ώρα που βολεύει. Τι λέτε?

Λοιπόν κανονίστηκε για 11.30 (οχι 23.30!!). Το πώς πάμε, δεν το ξέρω, εγώ ούτως ή άλλως θα κρατάω την ουρίτσα αλλουνού κι όπου με πάει αυτός :D :p
 
Rygar είπε:
Λοιπόν κανονίστηκε για 11.30 (οχι 23.30!!). Το πώς πάμε, δεν το ξέρω, εγώ ούτως ή άλλως θα κρατάω την ουρίτσα αλλουνού κι όπου με πάει αυτός :D :p

Πιάσου γερά από (ένα απ τα ποδάρια της κάμπιας) και που θα πάει θα μας συναντήσεις και εμάς
 
Το σκέφτομαι τόση ώρα, αν θα το γράψω κι εδώ (γιατί μια ανακοίνωση στο φωνοκυτίο έβγαλα), γιατί φοβάμαι μην πάει γρουσουζιά και δεν έρθω!....

Οκ!

Την πήρα την απόφαση!

Θα έρθω! :D
 
αχα!!! Σε παω και μια κοντρα στους κυβους :p
 
D@redevil είπε:
Το σκέφτομαι τόση ώρα, αν θα το γράψω κι εδώ (γιατί μια ανακοίνωση στο φωνοκυτίο έβγαλα), γιατί φοβάμαι μην πάει γρουσουζιά και δεν έρθω!....
Οκ!

Την πήρα την απόφαση!

Θα έρθω! :D
Άντε έλα. Μην αργήσεις όμως
 
Υπενθύμιση!!

(Κύριε Τελετάρχα θα κάνουμε τώρα και την δουλειά σας?)
 
Ναι τώρα θα πάρω ένα Ντατσουν και μια καραμούζα και θα το φωνάξω εδώ γύρω στη γειτονιά. Οσοι είναι να έρθουν, θα έρθουν, δε μπα να λαλούν χίλιοι κοκόροι!
 
Εγώ πάντως δε θα μπορέσω να παρευρεθώ... :tease:
 
Δεν πειράζει Χουάν. Θα σου πούμε όλες τις λεπτομέριες της συνάντησης
 
Λοιπον για να μην μας χτυπησει ο ηλιος κατακουτελα οσο θα περιμενουμε να μαζευτουμε και αντι μετα να πιουμε καφε ριχνουμε νερα στα κεφαλια μας, θα περιμενουμε στην γωνια του "Γερμανου" στην πλατεια Αριστοτελους και οχι στο αγαλμα του Ελ. Βε :D .

Ο Γερμανος ειναι ακριβως μπροστα στις διαβασεις.

Στις 11 και 30 το Σαββατο
 
Wally είπε:
Γιατι να μην διανυκτερευσεις στην Αναμονη καποιου εφημερευοντος Νοσοκομειου?Θα πιασεις τη θεσουλα σου και δεν θα σε ενοχλησει κανεις! (κανε και ενα δωρεαν τσεκ απ αφου θα σαι που θα σαι εκει!) :p

....τι χιουμορ! :p
Σου προτείνω το Γεννηματά που είναι στο κέντρο και σχετικά κοντά στην Αριστοτέλους, αλλά δεν έχει θέα...Μία άλλη επιλογή είναι το "Παναγία" στην Νέα Κρήνη, με θέα την θάλασσα και φυσικά τα πιο in μαγαζιά της πόλης μπροστά στα πόδια σου!! :cool: :cool:
 
tsalk είπε:
Υπενθύμιση!!
(Κύριε Τελετάρχα θα κάνουμε τώρα και την δουλειά σας?)
Ουπς! Τώρα κατάλαβα ότι εννοούσες την D@re. Δυσκολεύτηκα λίγο, αλλά τελικά κατάφερα και τη στρίμωξα στη λιστα. (τι στο καλό, τσάμπα οι κοιλιακοί και τα βάρη τόσους μήνες; )

Θα επιτρέψω στην κάμπια να μου σπάσει τα μούτρα, για να το κατανοήσω ότι τελικά δεν είμαι ο δυνατότερος εδώ μέσα :p
 
Kαλή φάση

Θα ήθελα να μπορούσα να έρθω και εγώ. Τόσα χρόνια retromaniac (αν και σπανίως εμφανιζόμενος) και δεν έτυχε να πάω σε ένα θεσσαλονικιό meeting. Λογικά θα μπορέσω να έρθω. Απλώς θα πρέπει να θυμηθώ να ξυπνήσω νωρίς και να τσεκάρω συχνά το thread μπας και γίνει κάποια αλλαγή. Ίδωμεν..
 
11:30 ε? Μάλιστα, μάλιστα.. Ίσως έρθω κι εγώ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα