Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πολύ γλυκιές φωτογραφίες tsalk. #) Σ'ευχαριστούμε πολύ!
 
Πολυ ωραια η παρεα μας παιδια :)

περασαμε τελεια.

Μονο ενα παραπονο εχω : ποτε θα βγω μια φωτογραφια καλη; :cry:

Στην μια.. θα εβλεπα ονειρο μαλλον, και στην αλλη.. μαλλι : οσα παιρνει ο ανεμος
 
Μια χαρα εχετε βγει ολοι, γκρινιαρα ! (ουπς με προλαβε ο Αλκης)

*edit

H Καντυ χωρις γυαλια ? πολυ καλη κινηση ;)
 
Paspartoo είπε:
*edit
H Καντυ χωρις γυαλια ? πολυ καλη κινηση ;)
Ίσως τώρα να φέρνω περισσότερο σε Candy και όχι σε Patty! :p

Λορένα παιδί μου σε όλες τις φωτογραφίες κούκλα βγαίνεις.Γιατί μου στεναχωριέσαι;
 
Θα ερχόμουν και εγώ αλλά είχα τα νευροφυτικά μου.Ωραίες καφεδούμπες!
 
Λορένα είπε:
Μονο ενα παραπονο εχω : ποτε θα βγω μια φωτογραφια καλη; :cry:

Στην μια.. θα εβλεπα ονειρο μαλλον, και στην αλλη.. μαλλι : οσα παιρνει ο ανεμος
Αμαν πια!!!! Γκρινιάρα :p :p :flower:
 
Kambia είπε:
Αφού συγκεντρωθήκαμε στο γνωστό σημείο (ASiC περιμέναμε μήπως και εμφανιστείς αλλά δεν...) αρχίσαμε να κατηφορίζουμε σιγά σιγά την Αριστοτέλους.
Συγνώμη παιδιά... Βγήκαμε το Σαββάτο βραδυ έξω και καήκαμε σαν τα ζώα απ' το αλκοόλ (λες και θα τελείωνε για πάντα...). Χτυπούσαν ξυπνητήρια αλλά που... Θα επανορθώσω την επόμενη, σας δίνω το λόγο μου #)
 
Kambia είπε:
ΛΕλα όμως που με έκοβε η πείνα (δεν είχα προλάβει να κάνω επιδρομή στο Ιζολα το πρωί) και μια και συναντήσαμε μια κρεπερί είπα να τσιμπήσουμε κάτι :D

Πρώτη στάση λοιπόν για να φάμε απο μια κρέπα εγώ, η Λορένα και η D@redevil. Ο Τσαλκ έδειξε χαρακτήρα και δεν έφαγε :p Αφού καταφέραμε να φάμε τις κρεπούλες μας πριν μας τις πάρει ο δυνατός βαρδάρης που φυσούσε πήγαμε και για τον καφε.

)

Η στοιχειώδης λεπτότητα επέβαλε να μην βγάλω τις κυρίες εν ώρα φαγητού, και έτσι δεν υπάρχουν φωτογραφίες από τις κρέπες (υπ όψιν η κάμπια δεν την έφαγε ολόκληρη πρός μεγάλη έκπληξή μου)

Συνεχίζω με τις υπόλοιπες φωτογραφίες.

picture.php


Κάμπια και Λορένα

picture.php


Το αυτό ξανά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συνάντηση Σάββατο 20 Μαρτίου 2010 (ΘεσσαΛΛΛονίκη)

Το Σ/Κ της 19-21/3 θα είμαι Θεσσαλονίκη. Ετσι λλλλέω τουλάχιστον. :p Αν όλα πανε καλά. Θα είμαι με τη μπέμπα, γιατί με το κουτί την τελευταία φορά είχα πήξει. Πιστεύω και ο καιρός θα είναι ακόμα καλύτερος, θα έχει μεγαλώσει και η μέρα ως τότε (μια βδομαδα μετά αλλάζει η ώρα :( ). Για να δω λοιπόν ποιοί συμφωνάνε για εκείνο το Σαββατο για μια συνάντηση στα γνωστά σημεία. Καμπγια, dare, asic, christos, tsalk, ψηλή, geoanas κλπ κλπ....

  1. asic
  2. tonytony
  3. Λορενα
  4. kambia
  5. tsalk
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν είναι κακή ιδέα να μαζευτούμε και να τα ξαναπούμε μετά την κοπή τη πίτα τον Γενάρη.

Κατά πάσα πιθανότητα είμαι μέσα για Σάββατο πρωί. Θα σας το πω όμως με σιγουριά τις επόμενες μέρες.
 
Βασικά, είτε κανονιστεί είτε όχι, ούτως ή αλλως θα είμαι επάνω, βεβαίως εκτός απροόπτου και καιρού επιτρέποντος (με καταρρακτώδη βροχή δεν ξεκινάω, αλλά με ήλιο και στην πορεία να πιάσει βροχή, δεν έχω πρόβλημα, θα είμαι...αδιάβροχος :p )
 
Ελλλλλλλλλλλλλλλλλλλλα φιλλλλλαράκι μέσα και γω. Μικρής κυρίας επιτρέποντος βέβαια :D
 
Φερτη μαζί ρε φιλλλαρακι, να είμαστε περισσότεροι. Αρκεί να έχει φάει και να έχει κανει όλες τις ανάγκες της :p :p:p
 
Λογικα θα ειναι και η ψηλη, εκτος απροοπτου.
 
Θεσσαλονίκη μου είναι και μένα κάπως πιο εύκολο να ρθω! (Αν με θέλετε βέβαια...)
 
tonytony είπε:
Θεσσαλονίκη μου είναι και μένα κάπως πιο εύκολο να ρθω! (Αν με θέλετε βέβαια...)

Όχι δεν σε θέλουμε Αντώνη να μην έρθεις.

Εννοείται ότι η παρουσία σου βρε είναι επιβεβλημένη
 
Μέσα, εκτός απροόπτου :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα