Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ελπίζω ο καιρός να είναι καλός εκείνη την περίοδο, και κυρίως να μην έχει χιόνι στην περιοχή των Τεμπών στο κομμάτι της παράκαμψης γιατί αλλιώς δε θα μπορέσω να έρθω :( , οπότε θα το κανονίσουμε για λίγο αργότερα μεσα στον Απρίλιο και μετά το Πασχα. Προς το παρόν πάντως ισχύει η 20/3.
 
Ο απογοητευτικος καιρός και η αδυναμία μου να ανέβω 2 φορές Θεσνίκη, μια τώρα και μια τελη Απρίλη, με αναγκάζει να μην έρθω. Κατόπιν συνεννόησης με τον τελεταρχη βορείου Ελλαδος η συναντηση θα γινει κανονικά, απλώς δε θα είναι τόσο καλή οσο αν ημουν κι εγώ βεβαιως! Σιγουρα όμως θα τα πούμε στις 24 Απρίλη, αφου θ'ανέβω ο κόσμος να χαλάσει λόγω του amigathering εκείνο το ΠΣΚ. Αφτα....
 
Όπως ανέφερε και ο συνάδελφος Τελετάρχης Α/Β & Νήσων! η συνάντηση θα γίνει κανονικά το προσεχώς Σάββατο 20/3/2010 και την γνωστή πλέον ώρα 11.30.

Το σημείο συνάντησης είναι πλέον στο γνωστό κατάστημα κινητής τηλεφωνίας στην γωνία Εγνατία με πλατεία Αριστοτέλους.

Παρακαλώ να επαναβεβαιώσεται την παρουσία σας εκεί.

Να δούμε και καμιά καινούργια φάτσα ε....
 
Εγώ θα το παλέψω να έρθω. Έχω την μικρή κρυωμένη και είναι κάπως περίεργη η κατάσταση. Το πολύ πολύ να με δείτε φάντη μπαστούνι το Σάββατο.

Οπότε η δική μου συμμετοχή είναι με ερωτηματικό.
 
Γιατί ρε παιδιά 11:30! Κάντε το λιγάκι πιο αργά να μπορέσουμε και οι εργαζόμενοι της νύχτας να έρθουμε...
 
Δεν πειραζει, αλλη φορά. Αρχες καλοκαιριού.... Πάντως θα είμαι επανω και την Κυριακη 25/4, Δευτερα θα φύγω....

Παντρεύεσαι;; :p
 
ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ

Πάει το κόλλησα και εγώ αυτό το χούι.

Σάββατο 20-3-2010 στις 11,30 στην γωνία Εγνατίας και Αριστοτέλους.

ASiC είπε:
Γιατί ρε παιδιά 11:30! Κάντε το λιγάκι πιο αργά να μπορέσουμε και οι εργαζόμενοι της νύχτας να έρθουμε...
Να έρθετε μόλις ξυπνήσετε!!!
 
k ego mesa!!!!teliow tixea aneveno avrio!!!YUPPI!!!elpizo na sas vro k na sas do klp!!!ti kala ti kala ti kala!!!!an alaksi kati stilte mu kana pm elpizo na vro net genika...
 
(γραφουμε με Ελληνικους χαρακτηρες στο forum ;-) )
 
Μια ανακεφαλαίωση για το που και πότε γιατί είμαι και ξανθιά μπορεί να γίνει??? :D

φυσικά εννοείται πως είμαι μέσα ;)
 
Λοιπόν ανακεφαλαίωση

Τόπος συνάντησης: Μπροστά στο κατάστημα κινητής τηλεφωνίας "Γερμανός" που βρίσκεται στη γωνία Εγνατίας με Αριστοτέλους. (Διαγώνια βλέπεται το άγαλμα του Ελ. Βε. :) )

Ώρα συνάντησης: 11 και 30. Ισχύει το ακαδημαϊκό τέταρτο :p

Πού θα πάμε? Άγνωστο! Έχει πολλά μέρη να διαλέξουμε :D

Όποιος είναι να έρθει αργότερα ας μου στείλει πμ (Χουανίζω :D ) για να δούμε πώς θα βρεθούμε.
 
Φωτογραφίες να βγάλετε. Μπόλικες. Τουλάχιστον να ειδωθούμε έστω κι έτσι. :)
 
Kambia είπε:
Πού θα πάμε? Άγνωστο! Έχει πολλά μέρη να διαλέξουμε :D

Όποιος είναι να έρθει αργότερα ας μου στείλει πμ (Χουανίζω :D ) για να δούμε πώς θα βρεθούμε.
Πιθανόν προς τα παραλία μεριά (θα έχει και καλή μέρα)

krios είπε:
Φωτογραφίες να βγάλετε. Μπόλικες.
Αυτό είναι δική μου δουλειά Κριέ. Μείνε ήσυχη. Θα μας δεις
 
θα ειμαι κ εγω εκει ελπιζω να ξυπνησω γιατι δεν το χω και πολυ... θα βαλω 110 ξυπνητηρια!!!ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ!!!μακια παιδια!!!
 
η συνάντηση ξεκίνησε. Για την ωρα είμαστε 3. Περιμένουμε τους υπόλοιπους
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα