Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Παιδιά τι συζυτούσατε στη συνάντηση αυτή ?

Ενοό τι θέματα
 
Το αγαπημένο μας.......Περί ανέμων και υδάτων
 
Και για Ελληνικό video να υποθέσω ? Τα παιδιά σε αυτη τη συνάντηση είταν απο θεσσαλονικη ή μαζευτικατε απο όλη την ελλάδα?
 
Το Ελληνικό βίντεο και όχι μόνο είναι συζήτηση (της GRM-TV). Εκτός από τους περισσότερους που ήταν από την Θεσσαλονίκη υπήρχαν(1) από την Χαλκιδική (1) από τα Τρίκαλα ο γνωστός Τεραστιος από την Χαλκίδα, και εγώ από την Βέροια. Ποικιλία ε?
 
Φίλε μου τι ενοέις της GRM-TV ?

Δηλαδή Αθηναίος κανένας ? Ο φιλτατος ο Rygan θεορείτε Αθηναιος, τι Αθήνα τι Χαλκίδα.

Μακρια η Σαλλόνικα ,και γώ αν και το θελα πολύ δεν τα κατάφερα να έρθω.
 
Αθήνα με Χαλκίδα, είναι μερα με νύχτα, trust me! ;)
 
Η D@reDevil το πε και το κανε

picture.php


Εξαιρετικα αφιερωμενη στον Πασπαρτου :D

Ειμαι και κοντη και πασχιζω να τους μετρησω!!!

picture.php


Ενα σκαμνακι ρε παιδιααααααααα. Δε φτανω!!!

Κατι καταφερα :D

picture.php


Και δω ολη η ρετροπαρεα πλην του Starbuck που ηρθε στην μασαμπουκα και εμου που κανω τον φωτογραφο

picture.php


Αντε στην υγεια μας

picture.php
 
Πολλύ καλές φότο! Παιδιά πραγματικά περάσατε καλά, φένετε αυτο!

Μακάρι να έρθετε και στην Αθήνα σε κάποια συνάντηση.

Rygan γιατί πιράχτικες, που σε είπαμε προτευουσιάνο ? Εγώ διαπιστόνω παντος πολλές ομοιότιτες μεταξυ Αθήνας και Χαλκίδας
 
Kambia είπε:
Ειμαι και κοντη και πασχιζω να τους μετρησω!!!

picture.php


Ενα σκαμνακι ρε παιδιααααααααα. Δε φτανω!!!
Tωρα που τους βλεπω διπλα-διπλα φαινεται το υψος!

Λορενα, φτου σου κοπελαρα μου! Τον εφτασες τον ψηλο ;) για να μην πω τον περασες :p

Rygar, λυπαμαι, χασατε! Με λιγο ακομα τακουνι, η candy-sister θα σε ειχε φαει λαχανο :D Πώς να το κανουμε, το υψος δεν κρυβεται- κατά το "ο βηχας και ο ερωτας" :rofl:

Kambia εβγαλες σε περας το δυσκολο εργο του υψο-μετρηματος των δυο ψηλοτερων μελων του φορουμ! Αντε και εις ανωτερα :p

Για ολους τους υπολοιπους: η Κambia ειναι εξασκημενη στα μεγαλα υψη...ο αντρας της ειναι μπασκετμπολιστας :p
 
picture.php


ΗΔΟΝΗ!

Γιατί στις αθηναϊκές συναντήσεις πάμε στα χειρότερα σουβλατζίδικα;

Rygar, την ερχόμενη φορά θα πάμε μαζί επάνω.
 
Frank213 είπε:
Γιατί στις αθηναϊκές συναντήσεις πάμε στα χειρότερα σουβλατζίδικα;
Mηπως γιατι στην Αθηνα τα σουβατζιδικα ειναι τα χειροτερα?
 
domniki είπε:
Mηπως γιατι στην Αθηνα τα σουβατζιδικα ειναι τα χειροτερα?
Ναι μεν τα περισσότερα είναι κάτω του μετρίου, αλλά εμείς πάμε στα απολύτως ελεεινότερα. Λες και έχουμε αυτοκτονικές τάσεις.
 
Γιατί υποτιμάς τον εαυτό σου; Καντα τουλάχιστον 10 και την επόμενη φορά θα σε έχουμε περιλούσει και με νερό ;)
 
Αν το κάνουμε 10? δε θα έρθει κανείς στην επόμενη συνάντηση, ένεκα της οικονομικής κρίσης!
 
(με την αδεια της καμπιας που δεν κολλάει σε τίποτα :flower: )

Η χημεία μεταξύ καμπιας και D@redevil είχε ως -τυχαίο- αποτέλεσμα το πιο κάτω animation:

picture.php


χαχαχαχαχαχααααααααααα

BTW με το Gimp εγινε η φαση. Εχω αρχίσει να το γουστάρω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kλαιω απο τα γελια αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Στο μεταξυ σε αυτη τη φαση ειμαι μες τα νευρα γιατι ο αντρας μου δεν καταφερε να ταισει τη φρουτοκρεμα στην μικρη!!!! Και τσουπ η D@reDevil τραβαει φωτογραφιες :rofl:
 
χαχαχαχααααααααααααα εγώ την κοιτάζω και την ξανακοιτάζω και το μονο που κάνω ειναι να γελάω σα χαζός
 
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχα!!!!

Αν ξέρατε με τι πόζα τράβηξα αυτές τις φωτός, θα κλαίγατε δις από τα γέλια!

Γειά σου ρε Rygar! :D Μ' έκανες και γέλασα!!!

(P.S. Κι εγώ με Gimp δουλεύω και είμαι πανευτυχής!!! Το καλύτερο open source πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας ever! )
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα