Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Συνάντηση Κυριακής 26 Ιουλίου 2009 (Θεσσαλονίκης)

Δεν ξέρω αν είναι ήδη αργά, αλλά είπαμε να βρεθούμε καλοκαιριάτικα και Κυριακάτικα για να τα πούμε λιγάκι

Σημείο συνάντησης στην πλατεία Αριστοτέλους (έξω από γνωστό κατάστημα κινητής τηλεφωνίας, μιας και εκεί έχει σκιά) την Κυριακή 26 Ιουλίου 2009 στις 11.30

Όσοι πιστοί προσέλθετε. Να βλέπω συμμετοχές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για να μην κανουμε παλι το ιδιο λαθος. Δεν ειναι πλατεια Αριστολους εκει :D

Ειναι πλατεια Δικαστηριων. (Sofologiote οκ? :D )

Λοιπον εγω ειμαι 80% Ναι 20% δεν θα μπορεσω. Φλου κατασταση :S /emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20" />
 
Εκεί είναι Αριστοτέλους. Η Δικαστηρίων είναι στο Άγαλμα του Βενιζέλου. ;)
 
Αριστοτελους ειναι κατω στην Μητροπόλεως :D
 
Αν και ακόμα δεν είναι σίγουρο, σκέφτομαι να έρθω με ένα άλλο πολύ καλό t-shirt που έχω, που λέει: "We are all going to hell.... I am just trying to get the good seats!" :p

(ναι, θα γνωρίσετε όλη τη συλλογή των t-shirts μου! :) )

(P.S. Δεν είναι σίγουρο αν θα έρθω, όχι αν θα φοράω το t-shirt! :D )
 
Υπάρχει μια σοβαρή πιθανότητα να έρθω. :)
 
Ωραία ωραία, βλέπω συμμετοχές.
 
Λοιπόοοοοοοοοοοοοοον..... Πέντε μαζευτήκαμε!!!!!

Tsalk

Lorena

Kambia

D@redevil

Candy

Αφού συγκεντρωθήκαμε στο γνωστό σημείο (ASiC περιμέναμε μήπως και εμφανιστείς αλλά δεν...) αρχίσαμε να κατηφορίζουμε σιγά σιγά την Αριστοτέλους.

Ελα όμως που με έκοβε η πείνα (δεν είχα προλάβει να κάνω επιδρομή στο Ιζολα το πρωί) και μια και συναντήσαμε μια κρεπερί είπα να τσιμπήσουμε κάτι :D

Πρώτη στάση λοιπόν για να φάμε απο μια κρέπα εγώ, η Λορένα και η D@redevil. Ο Τσαλκ έδειξε χαρακτήρα και δεν έφαγε :p Αφού καταφέραμε να φάμε τις κρεπούλες μας πριν μας τις πάρει ο δυνατός βαρδάρης που φυσούσε πήγαμε και για τον καφε.

Αράξαμε σε ενα μικρό καφέ λίγο πιο κατω και αρχίσαμε τα μπλα μπλα :D

Eπρεπε όμως να φύγω νωρίς :( (μάνα γαρ)...... οπότε η συνέχεια απο κάποιον άλλον ;)
 
Ε αφου δεν ήμουν εγώ, δεν είχε νόημα η συνάντηση... :p
 
Δε σας πιστεύω... :eek:

Μες στο καταλόκαιρο κανονίσατε δύο συναντήσεις και εμείς έχουμε να τα πούμε από το Πάσχα... :(

Κυρ Τελετάρχα... ντροπή... :p
 
Ευτυχώς,αυτή τη φορά τα κατάφερα (αν και με μια σχετική καθυστέρηση) να παρευρεθώ στη συνάντηση.Χάρηκα που είδα τόσο αγαπημένα πρόσωπα και που το καφεδάκι κύλησε πολύ ομαλά,με τα μαινόμενα σπουργιτάκια να κατασπαράζουν τα μπισκότα μας! :p

Highlight της συνάντησης η αποκάλυψη της D@redevil ότι έχει ταξιδέψει στην Ιαπωνία και ότι πέρασε υπέροχα (ακόμα απορώ πως δεν με πήρε το ασθενοφόρο σήμερα!). :cry:

Όπως προείπε η αγαπητή Kambia,ήταν η πρώτη που αποχώρησε λόγω μητρικών υποχρεώσεων οπότε και το διαλύσαμε σχετικώς νωρίς.Προλάβαμε ωστόσο να βγάλουμε αναμνηστική φωτογραφία και να ανανεώσουμε το ραντεβού μας κάπου στα τέλη Αυγούστου με αρχές Σεπτεμβρίου που θα ξαναμαζευτούμε όλοι.Να ευχηθώ για άλλη μια φορά καλό ταξίδι και καλές διακοπές στους ρετρομανιακούς εκδρομείς και στα υπόλοιπα μέλη,καλό καλοκαίρι!

chalkidiki.jpg
 
Ας πω και εγώ δυό λογάκια για την χτεσινή συνάντηση στην οποία λόγω καλοκαιριου ήταν σχετικά ολιγομελής όπως θα είδατε και παραπάνω. Είχα 4 (μόνο) ωραιότατες κυρίες για συντροφιά (μην με ζηλεύεται εσείς οι υπόλοιποι). Περάσα εξαιρετικά με τις κυρίες kampia, candy,lorena και d@redevil.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
....Και τελευταία και καταϊδρωμένη εγώ! :)

Χάρηκα πολύ που είδα τα παιδιά! (ειδικά την Candy είχα καιρό να τη δω! :) ), ενώ ν' αναφέρω ότι οι κρέπες ήταν θεϊκές! :)

Η συνάντηση πήρε ιδιαίτερη χροιά, όταν ο Tsalk, αρματωμένος με το laptop με έβαλε να δω την εισαγωγή από τον Ντ'αρτανκάν! Παίζει να είχα την πιο ηλίθια φάτσα εκείνη τη στιγμή - πώς δε βούρκωσα κιόλας! :)

Ένιωσα λες και ήμουν πάλι παιδί και είμασταν παρέα σε καποιανού το σπίτι, βλέποντας καρτούν και τρώγοντας γαριδάκια (φοφίκο, παρακαλώ!)

@ Rygar: Και ναι, φιλαρρρρράκι! Ήταν αισθητή η απουσία σου! Αλλά, πού θα μας πάς? Θα σε τσακώσουμε στο forecoming event! :)
 
Που είναι οι φωτό; Οέο;
 
Δεν είχα την πρόθεση να σε συγνινήσω d@redevil (πάντως η μουσική αυτή με τρελαίνει και μένα). Τουλάχιστον πρόλαβα να γράψω κάτι στο κουτί live από την συνάντηση μας εκεί μιας και τα δίκτυα ειναι ολίγον άστα να πάνε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Με το καλό, Tsalk! Γύρνα, βάλε τις φωτό και θα ποστάρω κι εγώ φωτό από το πλυμένο (και καθαρό!) πλέον, πολύπαθο t-shirt! :)
 
Οι Φωτογραφίες της συνάντησης είναι πλέον εδώ. (και νωρίτερα απ ότι υπολόγιζα). Θαυμαύστε μας.

picture.php


από αριστερά οι κυρίες d@redevil, kampia, lorena και candy

picture.php


Κάμπια και Λορένα με τους δροσερούς χυμούς

picture.php


Οι γνωστοί Φραπεδομανείς.......η αφεντιά μου με την κυρία d@redevil

To be continue......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα