Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Δηλαδή αμα ερθεις στο AG και φυγουμε όλοι μαζί;;; :D Αλλα ξερω, θα σε πιασει αμιγκίτιδα. :p
 
Να πούμε τότε κατα τις 18:00 ?

Καφέ να κάτσουμε θα βρούμε τριγύρω απο το γήπεδο. Μόνο μη φοράτε τίποτα κίτρινο και δώσουμε στόχο :p

Για να μην χανόμαστε, να συναντηθούμε έξω απο το AG?
 
Μα αυτό λεω. Να συναντηθουμε εκεί και μετα παμε όπου θελετε.
 
Rygar είπε:
Δηλαδή αμα ερθεις στο AG και φυγουμε όλοι μαζί;;; :D Αλλα ξερω, θα σε πιασει αμιγκίτιδα. :p
Η επανάληψη εκτός από μητέρα της μαθήσεως είναι και αδερφή της ανίας :)
 
ChrisTOS είπε:
Η επανάληψη εκτός από μητέρα της μαθήσεως είναι και αδερφή της ανίας :)
Ξεχασες την αλλη κορη της επαναληψεως ....

την ... προπαγανδα :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα μπορέσω μόνο πρωί Σαββάτου κατά της 10:00

(Heavy baby sitting !!!!)
 
Επειδη εγω εχω "ελευθερας" μονο για Σαββατο, θα ειμαι στο AG απο το πρωι και μεχρι απογευματακι. Λογικα με καποιους απο εσας θα βρεθω εκει.
 
Θα τα πούμε ρε εκεί.

@Geoanas, θα σε περιμένω χειμώνας θα ντυθώωωωωωω στο γκρίζο θα χαθω μεχρι να φέρεις καλοκαίριιιιιι αχαχαχαχαααααααααα!!!!
 
Καθότι σε λίγα λεφτα αποχωρώ και δε θα εχω ιντερνετ επανω, ίσως μονο λίγο αυριο στο AG, λεμε από τώρα για τις 18.00 το απόγευμα και ό,τι κάτσει, και όποιος έρθει. Το τηλ μου το έχετε όσοι το έχετε, κι όσοι το θελετε (οι σαλονικείς) ρωτήστε τους άλλους σαλονικείς, όλο και καποιος θα το εχει. ;) Υπενθυμίζω, αυριο θα είμαι οοοοολη τη μερα στο AG. Μεθαυριο ξεκινάνε οι επισκέψεις ;) . Αφτιά....
 
Καθότι σε λίγα λεφτα αποχωρώ και δε θα εχω ιντερνετ επανω, ίσως μονο λίγο αυριο στο AG, λεμε από τώρα για τις 18.00 το απόγευμα και ό,τι κάτσει, και όποιος έρθει. Το τηλ μου το έχετε όσοι το έχετε, κι όσοι το θελετε (οι σαλονικείς) ρωτήστε τους άλλους σαλονικείς, όλο και καποιος θα το εχει. ;) Αλλα αν καποιος το θελει τώρα, ας μου στείλει πμ μεχρι τις 14.55 γιατί μετα γεια χαραντάν και τα κουκιά μπαγλάν. :p . Υπενθυμίζω, αυριο θα είμαι οοοοολη τη μερα στο AG. Μεθαυριο ξεκινάνε οι επισκέψεις ;) . Αφτιά....
 
Καλα που μας ενημερωσες - και δεν θα φαμε απο την αγωνια...
 
Paspartoo είπε:
Εμμ αυτα κανεις. Στην Αθηνα δεν σε βλεπουμε ποτε αλλα στη Σαλονικη ολο σουρτα φερτα εισαι!
:frypan: Κακούργε , μ' έφαγες !!!! :cry:

Το μοναδικό Σ/K που δουλεύω !!!! :mad: Ολο το χειμωνα ερεψα από την ξάπλα και τώρα που εσκασε το AG εγώ ΔΟΥΛΕΥΩ :mad:

Σήμερα έτρεχα ολη μέρα και αύριο μεσημέρι ταξιδεύω για Αθήνα....... :banghead: και δε προλαβαινω να ερθω στη σαλονικη :mad:

@paspar2: Κοιτα μη δεν είσαι την Κεριακη το απογεμα στον Βυρωνα, γιατι θα στα κόψω τα ποδάρια...... :mad:

(ακους εκει : "στην Αθηνα δε σε βλέπουμε....." :rant: )
 
I'm baaaaaaaaaack!!! Τελικά το Σαββατο στις 18.00 ήμασταν εμείς, εμείς, εμείς, εμείς, εμείς κι εμείς! :p Με λίγα λόγια, η κάμπγια, ο geoanas κι εγώ, κι αν λαβουμε υποψη και τα παιδιά που ηταν στο AG και μπαίνουν στο GRM, τότε ηταν και οι portarinos78, marag, A1200 (μέγιστη μορφή!!!!!), Frank213.

Αφτά.... Θέλω μπουγάτσα! :( :(

22-23-24 Μαιου ανεβαίνω ξανα γιατί εχω βαφτιση, αλλα μαλλον θα ειναι πολύ δύσκολο να δω κανενα συμφορουμίτη, αφου πρεπει να ειμαι Σταγιρα (κοντα στα λημερια του geoanas) Σαββατο απόγευμα... αφτα#2
 
O A1200, πραγματικά μέγιστη μορφή (!) ... 2 μέτρα είναι ο άτιμος (!) Χα! Χα ! Χα! Χα !!!

- Βάλε και φωτό ! Βάλε και φωτό ! -

(Ρυθμική Υπόκρουση λαού !)

portarinos78 ---> Ευχαριστώ για τον καφέ και για το Lotus !!!

marag -----> Γεμάτος αναμνήσεις από το παρελθόν... !!!

Α1200 -----> Είπαμε ...μέγιστη μορφή (πρόσεχε το γόνατο!) !!!

Rygar ----> Με αυτό το παιδί όσο και να συζητήσεις ....είναι λίγο. Take care Nick !!!

Cambia ----> Δεν σε είδα live, αλλά ... καλή επιτυχία στο καμπινάκι που σκαρώνεις !!!

Γιώργος (AmiMac) ----> Our Great Host !!! Κατά την γνώμη μου ... ΑΨΟΓΟΣ !!!

ALL ----> Ήσασταν όλοι υπέροχοι !!!

Αφτά.... με κόλλησε ο από πάνω (!)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συνάντηση Σάββατο 17 Ιουλίου 2010 (Θεσαλλλλονίκης)

Επειδή έχει περάσει ήδη αρκετός καιρός από την προηγούμενη συνάντηση μας στην Θεσαλλλονίκη νομίζω ότι έφτασε το πλήρωμα του χρόνου για να διοργανώσουμε την επόμενη (καλοκαιρινή).

Έτσι λοιπόν ορίζεται συνάντηση στις 17 Ιουλίου 2010 ημέρα Σάββατο και ώρα 11.30 πμ σε καινούργιο σημείο πλέον στην συμβολή της πλατείας Αριστοτέλους με την οδό Τσιμισκή έξω από γνωστό ζαχαροπλαστείο. λίγο πιό κάτω από εκεί που βρισκόμασταν ως τώρα.

Όσοι και όσες ενδιαφέρονται να σηκώσουν το χεράκι. Ελπίζω να δούμε και καμιά καινούργια φάτσα.

Πρόγραμμα συνάντησης

1. Καφές (Παραλία αν βέβαια βρούμε τραπέζι)

2. Μασαμπούκα (σε γνωστό μεζεζοπωλείο)

3. Πάλι καφές (για την χώνεψη)

4. Γλυκό (ή παγωτό)

Αυτό που δεν ξέρω είναι πόσοι θα αντέξουν ένα τέτοιο βαρύτατο πρόγραμμα.

Tsalk

Λορενα

Κambia

Ford231

stakovios

qwerty

D@redevil (θα την απαγάγω και θα την φέρω :p )

manosun
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγω θα ειμαι :)

και προσθετω :

5. επιστροφη στα Τρικαλα με τα ποδια, για να χασουμε οτι πηραμε απο το φαγοποτι :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα