Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Για πρώτη φορα και με σιγουριά μπορω να πω οτι " ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΝ ΡΕ !!!! ":award: :2beers: :beer: :acoustic: :happyjump: :clap: :frypan:

 




Αϊντε !!! :2beers: Να μας ζήσουν οι νεόνυμφοι ..... :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εμμ αυτα κανεις. Στην Αθηνα δεν σε βλεπουμε ποτε αλλα στη Σαλονικη ολο σουρτα φερτα εισαι!
 
Paspartoo είπε:
Εμμ αυτα κανεις. Στην Αθηνα δεν σε βλεπουμε ποτε αλλα στη Σαλονικη ολο σουρτα φερτα εισαι!
Μωρε ερχομαι και εκει, αλλά πως έρχομαι ..... Ουτε για κλασιμο δε μενει χρονος. :(

Ασε που δε μου βγαινει και αυτο το ............... " ΚΑΤ' ΡΕ !!! " :tongue:

 

 


 
ώπα!!! ο τεφλονιος θα είναι παρών; θα περάσεις από amigathering μέγιστε; θα είμαι με marag. Στον Rygar δεν λέω τίποτα αφού θα τον δώ στο AG :p
 
keropi είπε:
ώπα!!! ο τεφλονιος θα είναι παρών; θα περάσεις από amigathering μέγιστε; θα είμαι με marag. Στον Rygar δεν λέω τίποτα αφού θα τον δώ στο AG :p
Μα γι αυτο θα ανέβω ..... ;)

Ηδη αρχισα να μαζευω πυρομαχικα. (Γκαζακια, κουκουλες, spray, πετρες, λοστους και ΠΑΟΚτζηδες.... :D )
 
Αν δεν συμβεί κάτι έκτακτο (και με τις δύο έννοιες ;) ).
 
Μήπως να κάνουμε την συνάντηση στο AG ? (Καθότι και γω θέλω να πάω μια βόλτα από κει!)

Να δώσουμε κατά το απογευματάκι ραντεβού κάπου εκεί κοντά για καφέ?

Πιο πολλά άτομα θα είμαστε :D
 
(αν πεισεις τον ChrisTOS να ερθει στο AG - θα το βγαλουμε πρωτη ειδηση στο forum :D )
 
Τον περιμενουν με φρεσκο-ακονισμενους σουγιαδες, καροτα, σελινο και μια μεγαλη κατσαρολα που βραζει...
 
lol θα τον μεταμφιέσω και θα πάμε :p
 
Α κι αυτό καλό ακουγεται. Δεν εχω αντίρρηση.Είχα αλλωστε σκοπό να είμαι στο AG μετά τη συναντηση...
 
http://www.amigahellas.gr/modules/news/article.php?storyid=634

9 post πριν το τέλος. Και αυτός είναι ο λόγος που δεν πηγαίνω: Αν πας σε computer meeting πας με το μηχάνημα σου ;) .

Τέλος πάντων δεν τελείωσαν τα πάρτι, ελπίζω να βρεθώ σε κανά Sundown ή Sommarhack
 
πφφφ ναι κακό αυτό... πέρσυι ο Rygar είχε φέρει ένα risc-pc, προσωπικά ασχολήθηκα με αυτό 20 φορές παραπάνω από ότι άλλα μηχανήματα... το θέμα είναι να δει κάποιος και τίποτα άλλο retro, όχι τα ίδια και τα ίδια :p
 
keropi είπε:
πφφφ ναι κακό αυτό... πέρσυι ο Rygar είχε φέρει ένα risc-pc, προσωπικά ασχολήθηκα με αυτό 20 φορές παραπάνω από ότι άλλα μηχανήματα... το θέμα είναι να δει κάποιος και τίποτα άλλο retro, όχι τα ίδια και τα ίδια :p
Ναι, θα φερνα τον 060 να δούμε 5 πραγματάκια, αλλά όπως και να χει Amigathering λέγεται ;) .
 
...θα ήταν ενδιαφέρον!
 
Το ΣΚ πλησιάζει. Θα κανουμε τελικά τίποτα; Θελετε να τα πούμε κατευθείαν στο amigathering που θα είμαστε όλοι μες στη ρετρίλα;
 
Καλα ρε σκ@τι@ριδες ! :mad: Θα είναι η πρωτη φορα που θα παραβρεθω σε μαζωξη retromaniaκων και δε θα ρθεί κανένας?
 
Αν είναι να κανονιστεί απογευματάκι και κάπου κοντά στο ΑG θα μπορέσω να έρθω 99% :)
 
Καλα εσένα δε σε χάνω ;) . Οι υπόλοιποι τι λετε; Εγώ θα είμαι όλη τη μερα εκεί. Μπορούμε να συναντηθούμε κατευθείαν στο AG και να παμε καπου εκεί κοντά για καφέ...
 
Στο κάπου κοντά είμαι ΟΚ. Εκτός απροόπτου... τώρα τι θα βρούμε κοντά...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα