Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
τελικά ζητώ συγνώμη αλλά Πέμπτη φεύγω για Βουλγαρία....δυστυχώς σήμερα το έμαθα και δεν θα μπορέσω να είμαι μαζί σας αλλά αν γίνει το άλλο Σαββάτο μέσα....σορυ ρε μάγκες ξέρω το κάναμε μεγάλο θέμα αλλά είμαστε πολλοί και με υποχρεώσεις μυστήριες...
 
Παιδιά καταλαβαίνω..αυτή την εβδομάδα είναι του Αγ πνεύματος και σίγουρα όλο και κάποιοι θα λείπετε....Σαββάτο είναι το τελικό γιατί το τραβήξαμε πολύ και οι νότιοι μας άρχισαν το δούλεμα... :D και έχουν δίκιο..

Λιεπόν...Σαββάτο 26 του μηνός έκλεισε..απαντήστε μου ποιοι μπορείτε. :)


Optimus



akmakas



Viking3100



Soulbringer



macmarios


Εδώ έβαλα τα μέλη που δήλωσαν μέχρι στιγμής πως μπορούν!!
 
Παιδιά προέκυψε σοβαρό οικογενειάκο πρόβλημα.Συγγνωμη αλλά δεν μπορώ αυτό το Σαββατο.Μετά την Δευτέρα όποτε θέλετε.
 
τελικα εγω θα μπορεσω.... Μερος? Ωρα? Η' να προτεινω ????
 
Μέρος όπου σας βολεύει για ρίχτε πρόταση λέμε!
 
εξαρταται απο την ωρα.... Θα ειναι μεσημερι? απογευμα? βραδυ?

Καφες? φαγητο? ποτο?

εγω μπορω μετα τις 15:00 .... για οπου θελετε...
 
Οκ και εγώ το προγραμμάτιζα στο μυαλό μου για τέσσερις με πέντε περίπου.
 
φίλοι ούτε εγώ θα μπορέσω λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων...μπορώ όμως την άλλη εβδομάδα...!!!
 
Να πουμε 16:00 κατα Αθωνος μερια για φαγητο και κρασοκατανυξη? (ιδιαιτερα το 2ο!) Τραπεζι δεν πιστευω να χρειαστει να κλεισουμε , αυτοι που μειναμε χωραμε και σε ταξι....
 
Βασικά καλύτερα να δίναμε σε ένα σημείο που θα ήταν χώρίς πολύ κόσμο για να μπορέσουμε να αναγνωριστούμε...να έλεγα π.χ στο κρατικό θέατρο πχ απέναντη από τον λευκό τον πύργο!
 
Retro-μερη συναντησης .... Λευκος Πυργος, Καμαρα, Αγαλμα Βενιζελου, Τερκενλης....
 
Ο Τερκενλής θα ήταν το κλασσικό μέρος συνάντησης του τελαμόνα!!! :D

Λοιπόν 16:00 η ώρα ραντεβού στον πύργο τον λευκό οεο οεο οεο!!!!!
 
Λοιπόν μαζί μας θα είναι και ο Mikez μέλος μας οπότε έχουμε τους..

Optimus


akmakas



Viking3100



Soulbringer



macmarios


Mikez
 
θα φοραω ενα κοκκινο τριανταφυλλο στο πετο...... :D
 
Δεν ξερω αν θα θυμιθω να αγορασω οποτε θα κολυμπαω στον θερμαικο...:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Προδότη τελαμονα!!! :D

Για να με αναγνωρίσετε θα έρθω ντυμένος ραβίνος κάπως έτσι... :D

2182180241aw0.jpg


Έχουμε τον Viking να φοράει ένα τριαντάφυλλο και να κολυμπάει στο θερμαικό,αλλά το πρόβλημα θα είναι εάν έχει και άλλους με τριαντάφυλλα να κολυμπούν.... :confused: Βρες κάτι άλλο βρε συ ποιο σίγουρο...

Τώρα σε περίπτωση που θα υπάρξει κάποια μάζωξη ραβίνων στον λευκό θα έρθω ντυμένος gozzila κάπως έτσι..

έτσι μάλλον θα διαφέρω...

gozzivh4.jpg
:D
 
Τελικά θα συναντηθείτε;
 
Τελικά το meeting έγινε....Βρεθήκαμε με τον Mikez τον Viking3100 και τον Soulbringer..Οι υπόλοιποι Optimus,Nemo απλά δήλωσαν άγνοια,δηλαδή δεν μας ενημέρωσαν αν θα έρθουν η όχι χθες και σήμερα.Περάσαμε ένα πολύ καλό ρετρό απόγευμα με καφεδάκι στην παραλία στο κέντρο της πόλης με καλό αεράκι να μας δροσίζει, ευτυχώς φυσούσε σήμερα...και οι τρεις τους ήταν υπέροχοι.Ο Viking τελικά βγήκε γνωστός εδώ και χρόνια ο Soulbringer ήταν και αυτός πολύ καλή παρέα και ελπίζω να ξαναβρεθούμε.Για τον Mikez τον ξέρω 15 χρόνια και είμαστε καλοί φίλοι οπότε δεν χρειάζεται να πω και πολλά!Χάρηκα παιδιά που σας γνώρισα και ελπίζω να τα λέμε από εδώ και πέρα!!! :thumbup:
 
Πήγατε στο Garcon ρε ρεμάλια;;;;;

Ή στο Αχίλειον;;;;;

Σας ζηλεύω!!!!!!!!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα