Συνάντηση Παρασκευή 8 Μαϊου 2009 (Θησείο)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Να σαι καλα tsalk για τις φωτο!!!

Εγω απλα θα ανεβασω τη φωτο με τον παγκο στον ημιπεζοδρομο που μας τραβηξε τα βλεμματα. :D

picture.php


Η συναντηση ηταν τελεια οπως παντα!!!
 
Αν δει η Kambia αυτό το πάγκο τη βλέπω να λιποθυμάει! Σταθερά!!!!
 
Αυτή η φωτό είναι αφιερωμένη στη γκάμπια :p

EDIT: Στο μυαλό μου ήσουν γεροΜπισμπούκι :p :p
 
Εγώ για τις φωτογραφίες δεν έχω να πω το παραμικρό... :cry:

Τα λέει όλα η υπογραφή μου... :D
 
η δική μου πάντως είναι ότι πρέπει για να τρώει το φαγητό της η κόρη μου :p :p:p
 
Rygar είπε:
... Ισως λίγο πιλινγκ, λίγο αγγούρι στα μάτια, μπάνιο σε μπανιέρα γεμάτη γάλα και μέλι....
Να ξερεις, Rygar, οτι συμφωνα με ερευνες το καλυτερο γαλα γι'αυτη τη δουλεια ειναι το γαλα... γαϊδαρας!! :D
 
Juanita είπε:
Εγώ για τις φωτογραφίες δεν έχω να πω το παραμικρό... :cry: Τα λέει όλα η υπογραφή μου... :D


Aααααα μην παραπονιέσαι καθόλου. Σε παρακαλούσα (αν θυμάσαι) να σε βγάλω μια καλιτεχνική φωτογραφία ( ή μια απλή) και εσύ το αρνιόσουνα πεισματικά.

Τι να κάνω και εγώ έβγαλα μια όλη την παρέα για να είσαι και εσύ μέσα.

Αυτά.
 
metsgr είπε:
Να ξερεις, Rygar, οτι συμφωνα με ερευνες το καλυτερο γαλα γι'αυτη τη δουλεια ειναι το γαλα... γαϊδαρας!! :D

XAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!

**** Δε θα έρθεις σε καμια συνάντηση; ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ :diablotin: ***
 
Kαι μια που ξέχασα να βάλω

picture.php


manos426f, thamonas, ryqar,frank213,dim
 
Τι ωραια παρεα, μακαρι να μπορουσα να ημουν και εγω εκει.

Ωραια ωραια, κουκλοι και κουκλες ολοι. Χριστινα χαρηκα που σε ειδα εστω και απο φωτο, ελπιζω και συντομα απο κοντα.

Υ.Γ. Rygar για πηλινγκ συνιστω : μελι με ζαχαρη, και στο καπακι για συσφιξη μασκα απο ασπραδι αβγου. (αγνωριστος θα γινεις..)
 
Όχι, ασπράδι αυγού δεν έχει. Blame Manos on that!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Λορένα είπε:
Υ.Γ. Rygar για πηλινγκ συνιστω : μελι με ζαχαρη, και στο καπακι για συσφιξη μασκα απο ασπραδι αβγου. (αγνωριστος θα γινεις..)
Ομελέτα θα γίνω :p
 
dim είπε:
Να σαι καλα tsalk για τις φωτο!!!
Εγω απλα θα ανεβασω τη φωτο με τον παγκο στον ημιπεζοδρομο που μας τραβηξε τα βλεμματα. :D

picture.php


Η συναντηση ηταν τελεια οπως παντα!!!
Που ειναι τα υπογλωσσια????? 8)

Τα θελω ολααααααααααααα :cry: :cry:

dim με κατεστρεψες!!!!!!!

Πρεπει να σκασω μυτη και γω σε καμια συναντηση στην ΑΘηνα. Ζηλευω :D
 
γιατί τί έχουν τα 40 χρονια πασά μου?? Αστέρι εισαι! φαινεται η καλοπέραση βρεεεε

τελαμονα μου, γιατί αναψοκοκκινισμένο και στη τσίτα?? ή μου φαίνεται??? Κοριτσάρες, κούκλες, Χριστίνα χαίρομαι που σε "γνωρίζω" από φωτό, εύχομαι γρήγορα και από κοντά.

Να στε καλά παιδιά, πάντα τέτοια!!!!!
 
Λορένα είπε:
Υ.Γ. Rygar για πηλινγκ συνιστω : μελι με ζαχαρη, και στο καπακι για συσφιξη μασκα απο ασπραδι αβγου. (αγνωριστος θα γινεις..)
Τι του λετε του ανθρωπου ρε παιδια?! Αχου θα τον χαλασουν με αυτες τις συνταγες!

Ελα δω ρε αγορι μου Rygar.. εχουμε και λεμε. Θα παρεις μια λεκανη και θα την γεμισεις νερο προσθετοντας (την γνωστη συνταγη ασπρισματος πλαστικων!):

200ml Hydrogen Peroxide, 30% strength

2 level teaspoons of Xanthan Gum

1 level teaspoon of Glycerine

1/4 teaspoon of Oxy laundry booster

Θα την αρπαξεις την λεκανη και θα βρεις ταρατσα με θεα (οχι οτι θα βλεπεις κιολας γιατι βουτηγμενος θα εισαι στην λεκανη!! - και μια που το θυμηθηκα, παρε και καλαμακι να αναπνεεις!), και θα την πεσεις εκει απο τις 11am μεχρι πες 6pm σε μερα που να εχει νταλα ηλιο, να δεις πως φευγει η κιτρινιλα και τα σημαδια του χρονου απο πανω σου!!! :)

Πολυ ομορφη η συναντηση σας παιδια και ελπιζω η επομενη να εχει περισσοτερη συμμετοχη. Αν η kambia παντως ειχε ερθει στην συναντηση, σιγουρα θα χρειαζοσασταν αλλα δυο τραπεζακια μιας και ειμαι σιγουρος οτι θα ειχε σηκωσει τον παγκο με τα rubik!!
 
Ωραιότατη μάσκα ομορφιας Φιλ θα την χρησιμοποιήσω και γω!!

1 level teaspoon of Glycerine (αν βάλω της σούπας καλύτερα μπας κι έχω σωστότερο αποτέλεσμα??)

α ρε Νίκο, μπρος στη νιότη τί είναι το ζόρι!
 
phil_vr είπε:
Αν η kambia παντως ειχε ερθει στην συναντηση, σιγουρα θα χρειαζοσασταν αλλα δυο τραπεζακια μιας και ειμαι σιγουρος οτι θα ειχε σηκωσει τον παγκο με τα rubik!!
Μη σου πω οτι αν εβαζες στοιχημα θα το κερδιζες στανταρ :D ;)
 
Hera είπε:
γιατί τί έχουν τα 40 χρονια πασά μου?? Αστέρι εισαι! φαινεται η καλοπέραση βρεεεε
Τα 40 τίποτα. Το ότι στη συγκεκριμένη φωτό μοιάζω με 40+ ενώ δεν είμαι, αυτό είναι το θέμα. Και όντως καλοπερνάω ;) ;) :cool:

phil_vr είπε:
Τι του λετε του ανθρωπου ρε παιδια?! Αχου θα τον χαλασουν με αυτες τις συνταγες!
Ελα δω ρε αγορι μου Rygar.. εχουμε και λεμε. Θα παρεις μια λεκανη και θα την γεμισεις νερο προσθετοντας (την γνωστη συνταγη ασπρισματος πλαστικων!):

200ml Hydrogen Peroxide, 30% strength

2 level teaspoons of Xanthan Gum

1 level teaspoon of Glycerine

1/4 teaspoon of Oxy laundry booster

Θα την αρπαξεις την λεκανη και θα βρεις ταρατσα με θεα (οχι οτι θα βλεπεις κιολας γιατι βουτηγμενος θα εισαι στην λεκανη!! - και μια που το θυμηθηκα, παρε και καλαμακι να αναπνεεις!), και θα την πεσεις εκει απο τις 11am μεχρι πες 6pm σε μερα που να εχει νταλα ηλιο, να δεις πως φευγει η κιτρινιλα και τα σημαδια του χρονου απο πανω σου!!! :)
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Αμα βάλω retr0bright, θα ξεφτίσω ρε. Θα είμαι σαν τον Darkman!!!
 
Να ' στε καλά κορίτσια :D

και γω ανυπομονώ να σας γνωρίσω απο κοντά :flower:
 
metsgr είπε:
Να ξερεις, Rygar, οτι συμφωνα με ερευνες το καλυτερο γαλα γι'αυτη τη δουλεια ειναι το γαλα... γαϊδαρας!! :D

Rygar είπε:
XAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!
**** Δε θα έρθεις σε καμια συνάντηση; ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ :diablotin: ***
Δεν κανω πλακα... Η Κλεοπατρα αυτο χρησιμοποιουσε. Ε, κατι παραπανω ηξερε... :D

Θα ερθω, θα ερθω.... Και οταν ερθω θα σου φερω εγω και μαλιστα βιολογικο, να μην εχει και φυτοφαρμακα μεσα. Μη μου αγχωνεσαι καθολου!!! :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα