Συνάντηση Παρασκευή 8 Μαϊου 2009 (Θησείο)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
(με σένα μπορώ να μην αγχώνομαι;;; Ποιός ξέρει τί θα έχει μέσα αυτό το, και καλά, "βιολογικό"!)
 
metsgr είπε:
Θα ερθω, θα ερθω.... Και οταν ερθω θα σου φερω εγω και μαλιστα βιολογικο, να μην εχει και φυτοφαρμακα μεσα. Μη μου αγχωνεσαι καθολου!!! :p

Αυτό μπορεί βέβαια να μοιάζει και με απειλή :D
 
Kambia είπε:
Που ειναι τα υπογλωσσια????? 8)Τα θελω ολααααααααααααα :cry: :cry:

dim με κατεστρεψες!!!!!!!

Πρεπει να σκασω μυτη και γω σε καμια συναντηση στην ΑΘηνα. Ζηλευω :D
Kampia sorry!!! :p

Η αληθεια ειναι οτι οποτε βλεπω αυτους τους κυβους πλεον αντι να σκεφτoμαι κυβος-Rubik σκεφτομαι κυβος-Kambia!!! :D

Rygar είπε:
Χριστέ μου. Μοιάζω να έχω ξεπεράσει τα 40 (χρόνια)!!!! :( Μάλλον φταίει το ότι ήμουν 6 μέρες αξύριστος. Θέλει περαιτέρω ανάλυση και επεξεργασία το θέμα. Ισως λίγο πιλινγκ, λίγο αγγούρι στα μάτια, μπάνιο σε μπανιέρα γεμάτη γάλα και μέλι....
Rygar αν κρινω απο το exrta παγωτο που ζητας οταν παραγγελνεις φραπε,δε θα σε χαλαγε ενα μπανιο σε μπανιερα γεματη με παγωτο βανιλια!!!! :p .(και ας ηταν το παγωτο απο γαλα-σκονη!!! :D )

tsalk είπε:
Kαι μια που ξέχασα να βάλω
picture.php


manos426f, thamonas, ryqar,frank213,dim
Και πανω που ελεγα οτι αδυνατισα βλεπω αυτη τη φωτο.... :cry:
 
Rygar είπε:
(με σένα μπορώ να μην αγχώνομαι;;; Ποιός ξέρει τί θα έχει μέσα αυτό το, και καλά, "βιολογικό"!)
Ελα, ελα... δε θελω ηττοπαθειες!! Αμεσως την καταστροφή φέρνεις!

Τα κλασικα θα περιεχει... μπολικο λιπος, λιγες πρωτεΐνες, κατι ψιλα υδατάνθρακες, αφθονο νεράκι... Θα κάνεις μπάνιο κι δε θα θες να βγεις! :rofl: :rofl:

tsalk είπε:
Αυτό μπορεί βέβαια να μοιάζει και με απειλή :D
Τωρα εσυ με ποιανου το μερος εισαι, ε; μου λες;; :p Εγω προσπαθω να το καθησυχασω το παλικαρι κι εσυ μου αναβεις φωτιες!

Ε..χμ... και για να ειμαστε on topic πια... Ωραιοτατη η παρεα σας, μπραβο σας, ωραιοτατος και ο καιρος... ειδα κοντομανικα, και ωραιοτατη και η Ακροπολη! Χαιρετισματα απο το βορρα!! :cool:
 
Βρε παραδόπιστε tsalk, τια φατσα ειναι αυτή που μου έβαλες???

Χαρηκα που σας ξαναείδα παιδια και να το ξανακάνουμε τωρα που ανοίγει ο καιρός
 
Eμείς θα το ξανακάνουμε, εσύ θα μπορέσεις; :p Κανόνισέ το από τώρα για τις 29/5 ;)
 
Saulot είπε:
Βρε παραδόπιστε tsalk, τια φατσα ειναι αυτή που μου έβαλες???

Οι φωτογραφίες είναι φυσικές (όχι στημένες). Άλλωστε εγώ νομίζεις ότι βγήκα καλύτερος?, στην μία είναι σαν μαστουρομένος.
 
(29/5 ...Παρασκευη...μαλιστα..ηθελα να ξερα γιατι δεν τον εχω χτυπησει ακομα...τι τον σωζει ?...το γυαλιστερο χαμογελο του (???) ?...η διμετρη κορμοστασια του (???) ?...το χιουμορ του (???) ? )
 
Paspartoo είπε:
(29/5 ...Παρασκευη...μαλιστα..ηθελα να ξερα γιατι δεν τον εχω χτυπησει ακομα...τι τον σωζει ?...το γυαλιστερο χαμογελο του (???) ?...η διμετρη κορμοστασια του (???) ?...το χιουμορ του (???) ? )
Ο φόβος να σε δαγκάσει. Εδώ ο Δράκουλας μετακόμισε μόλις τον είδε..... :D :D:D
 
Rygar είπε:
Eμείς θα το ξανακάνουμε, εσύ θα μπορέσεις; :p Κανόνισέ το από τώρα για τις 29/5 ;)
μάλιστα

πάλι παρασκευή και πάλι νωρίς να υποθέσω ε?

:p
 
Θα το κάνουμε Σάββατο πρωί, κι όταν λεμε πρωί δεν εννοούμε στις 13.00 γιατί εκτός από ζέστη δε θα βρούμε να κάτσουμε.

(τώρα πρέπει να λύσουμε το πρόβλημα του ότι η 29/5 πέφτει Παρασκευή, θα πρέπει να την κάνουμε να πέφτει Σάββατο :p :p)
 
Μικρό το πρόβλημα, αφού επίσημη ανακοίνωση ακόμη δεν έχεις βγάλει!!! ;)
 
Rygar είπε:
Eμείς θα το ξανακάνουμε, εσύ θα μπορέσεις; :p Κανόνισέ το από τώρα για τις 29/5 ;)
Καλα, καντο με κανα δυο μηνες καθυστερηση, να δω τι θα κανω... Μονο που πολυ φοβαμαι πως θα αρχισουν να πεφτουν βροχη οι δικαιολογιες του στυλ "θα ειχει ζεστη", "θα ειμαι διακοπες", "το παει για... χαλαζι", "θα βγαζω βολτα το σκυλο μου", "θα παω τη γατα μου για εμβολιο" κλπ κλπ :D
 
Εγώ έχω παπαγάλο.
 
metsgr είπε:
Καλα, καντο με κανα δυο μηνες καθυστερηση, να δω τι θα κανω... Μονο που πολυ φοβαμαι πως θα αρχισουν να πεφτουν βροχη οι δικαιολογιες του στυλ "θα ειχει ζεστη", "θα ειμαι διακοπες", "το παει για... χαλαζι", "θα βγαζω βολτα το σκυλο μου", "θα παω τη γατα μου για εμβολιο" κλπ κλπ :D
Μην ανισιχίς. Εγώ θα είμαι εκεί να σε υποδεχτώ, χαρ χαρ χαρ χαρ :diablotin:
 
Rygar είπε:
Μην ανισιχίς. Εγώ θα είμαι εκεί να σε υποδεχτώ, χαρ χαρ χαρ χαρ :diablotin:
Αυτο ακριβως φοβαμαι, Rygar... Οτι οι αλλοι θα βρουν δικαιολογιες... :D
 
Οσοι θέλουν, θα έρθουν ;)
 
Καταλαβα... Ποσα θα τους δωσεις για να μην εχεις μαρτυρες, οταν θα δοκιμαζεις ποσο κοφτερα ειναι τα δοντια σου?? :D

(γκλουπ... τι με περιμενει...)

Να γραψω και κατι on topic τωρα... Το φεγγαρακι πολυ ωραιο... Τυχαια κανονιζετε τις συναντησεις οταν εχει πανσεληνο, αραγε?
 
Δεν το σκεφτήκαμε, τυχαίο ήταν.
 
Ψέματα λέει. Κάτι τέτοιες νύχτες βγάζει και τρίχωμα. Ενίοτε κυνηγάει και γάτες!!!!!! (Ξεδοντιάρης λυκάνθρωπος τι να σου κάνει ο έρμος;;;; )
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα