Συνάντηση Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου 2012 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
:(

Εγώ τελικά 99% ΔΕ θα μπορέσω να ερθω. Για λόγους που ξέρετε 2-3 παιζάκια.....
 
@Λορένα: Προστέθηκες! :)

@Rygar: :( :( :(
 
Κι ενώ καλά-καλά, δεν έχει καταλαγιάσει το σουχτσέ της Αθηναϊκής Συνάντησης (ε, έστω και σε λάθος μαγαζί! :biglaugh:), στα δικά μας τώρα! :D

Άντε πολύ ήσυχους σας βλέπω! :) Τι θα γίνει, θα έρθετε να φάμ... ε... να τα πούμε βρε αδερφέ? :)

Λείπουν ηχηρότατα ονόματα (Optimus, ChrisTOS, Spybil, Morpheus κτλ, κτλ!)

Αναμένω λέμε! :)
 
Ευελπιστώ σε μια ευχάριστη και πάλι έκπληξη του ChrisTOS :D

Optimus δε φαντάζομαι να λείψεις! Δεν έχεις χάσει καμία από τις τελευταίες συναντήσεις :)

Morpheus δεν έδεσε το καράβι ακόμα?

Spybil ασε τα playmobil και έλα :D

Tsaaaaaaaaalk να έρθω να σε πάρω?????
 
Μόλις έμαθα για τη συνάντηση, σίγουρα θα περάσω και εγώ!
 
Καλώς τον!

Προστέθηκες με συνοπτικές! ;)
 
Ευπειθώς αναφέρω: ΠΑΡΟΝ
 
Τέλεια Μεγαλώνει η παρέα :D
 
Αχέμ!

2 μερούλες σας άφησα, λουφάξατε πάλι! :p

Άντε, μ' έπιασε η ανυπομονησία μου, σα μωρό παιδί! :D

3 και σήμερα!
 
Παιδιά κ εγώ μέσα εκτός απροόπτου !
 
Οπως ειχα πει και παλαιοτερα μονο με θαυμα θα ερχομουν αλλα τελικα θαυματα δεν γεινονται :( Με παρηγγηλαν σημερα 250 γλυκα για μια βαφτιση και ετσι ειναι αδυνατων να ερθω δυστηχως.Μακαρι να μπορεσω την επομενη φορα να ρθω.
 
metalcandyman είπε:
Οπως ειχα πει και παλαιοτερα μονο με θαυμα θα ερχομουν αλλα τελικα θαυματα δεν γεινονται :( Με παρηγγηλαν σημερα 250 γλυκα για μια βαφτιση και ετσι ειναι αδυνατων να ερθω δυστηχως.Μακαρι να μπορεσω την επομενη φορα να ρθω.
Σε 3-4 ώρες τα ξεπέταξες...τι φθηνές δικαιολογίες είναι αυτές ?
 
Γλαρε πετα πανω απο καμια θαλασσα και ασε της υποδηξεις σε μενα.Την δουλεια μου την ξερω εγω και οχι εσυ και αν μπορουσα να παω απο τους πρωτους θα πηγαινα.Πανω απο 5 χρονια εχω να βγω για καφε πρωι κλπ και αυτη την ευκαιρια δεν ηθελα να την χασω.Θεωρια και παπατζιλικια για την δουλεια μου δεν γουσταρω απο κανενα αντε μη με γυρισουν τα μυαλα καμια ωρα.
 
Νομιζω οτι ο Γλαρος εκανε χιουμορ, και δεν ηθελε να θιξει εσενα ή την δουλεια σου :)
 
Κρίμα ρε συ Metal. Δεν πειράζει όμως, δουλειά να υπάρχει και συναντήσεις θα γίνονται :)

And1 μπήκες στη λίστα.

Υγ. Έσβησα 2 μηνυματάκια για να μην χαλάσουμε καρδιές. Δεν νομίζω οτι ήθελε να θίξει κανέναν :)
 
μπου χου χου χου...κλαψ σνιφ ....καλα που το ειπατε νωρις βρε....θα ειμαι εκτος Ελλάδος. Παω για δουλεια και να φέρω και κάποια σετάκια (χεχεχε) playmobil.Δυστηχώς δεν μπόρεσα να ειμαι στη συνάντηση της Αθήνας και απ ότι βλέπω ούτε και στης Θεσσαλονίκης που για μένα ειναι δίπλα....αντε να δούμε φώτος και να βαλετε και ονόματα δίπλα για να ξέρουμε ποιος είναι ποιός.
 
Ολέ! :)

Άρα Αντρίκο, τα λέμε από κοντά! :D

@ Kouikaras: Θα τα πούμε από κοντά! ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα