Συνάντηση Σάββατο 19 Μαϊου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.386
Μετά την επιτυχία της εαρινής συνάντησης 2012 καιρός να μαζευτούμε και μεις οι βορειοελλαδίτες για έναν καφέ (μετά θα ακολουθήσει και η ταπεινή μασαμπούκα :D )

Tόπος συνάντησης: Τσιμισκή με Αριστοτέλους γωνία στο ζαχαροπλαστείο που μας σπάει την μύτη :p

Ημερομηνία: Σάββατο 19 Μαϊου

Ώρα συνάντησης: 11:30 (για να προλάβουν να έρθουν κι όσοι είναι εκτός Θεσσαλονίκης)

Ελπίζω να δούμε πολλά νέα πρόσωπα αυτή τη φορά :D

Yγ. Κλασικά θα τηρηθεί το ακαδημαϊκό τέταρτο αναμονής. Όσοι υπολογίζουν να έρθουν αργότερα ας το δηλώσουν εδώ (GGG rulezzzzzz).

Χεράκια:

  1. Kambia
  2. D@redevil
  3. and1
  4. Aretara (Θα προσπαθήσει :) )
  5. Tonytony (Θα προσπαθήσει :) )
  6. npac
  7. mariadegrecia (την ώρα του φαγητού)
  8. Optimus
  9. tsalk (50-50 και δεν σήκωσε χεράκι αλλά ποδαράκι :D )
  10. Λορένα
  11. Spybil (Θα τον βρούμε από τον κατάλογο Playmobil :D )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπόνννννν!!! Πολύ ήσυχους σας βλέπω!

Tsalk, πού είσαι? Συνάντηση χωρίς πασά, δε γίνεται! Άντε σήκωσε χεράκι να σε καμαρώσω! :D

Λορένα, ομοίως! Μη με πεις για εξεταστική - δίνω στις 2/6, οπότε δεν έχεις δικαιολογία (ξέρω ότι δίνεις μετά από μένα -αν δε γίνουν εκλογές!... )

Forddddd!!! Μην τολμήσεις και λείψεις, θα σε "φάω"! :D

Morpheus: Να η μάζωξη! Άντε μη σαλπάρεις πάλι και σε ψάχνουμε!

Optimus: Επίσης σε έχω στο VIP list!.... #)

Α! Και 2 νέα (σχετικά) μέλη, που θα χαρώ πολύ να τα γνωρίσω από κοντά: Τον φίλο And1 (να λιώσουμε όλοι μαζί για τα Playmobil!) & τον φίλο npac (με τα Atarάκια του! :flower: )

Άντε, άντε! Περάστε μη ντρέπεστε! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα προσπαθήσω να έρθω, δεν είναι σίγουρο όμως...
 
Θα προσπαθήσω και γω να έρθω αλλά ούτε και για μένα είναι σίγουρο...
 
Εγώ θα δώσω το παρών αρχές Αυγούστου!!!!!!!! Παραλία, φράφφο και μπανάκι!

Εύχομαι να περάσετε τέλεια!!!! Θα "παρέμβω" δια τηλεφώνου!
 
Μέσα και γω (εκτός απροόπτου βεβαίως βεβαίως)
 
Ζηλιαρηδες! Μας Αντιγραφετε.... :p

Μακαρι να ημουν κι εγω πανω να γνωριζα απο κοντα

τον Αντρικο...αλλα και να τα ελεγα κι απο κοντα με το

φοβερο διδυμο...Ναταλι-Μαριαννα!!! :D

Αντε καλα να περασετε! :thumbup:

Υ.Γ. Μαριαννα μην ξεχασεις τα LEGO να παρεις μαζι... :p :D
 
Να 'μαι κ γω λοιπόν!!!! Παιδιά και γω μέσα [εκτός απροόπτου πάντα] Τόσο καιρό τα λέμε απο δω εεεε πρέπει να τα πούμε κ από κοντά!!!!! Stavri κ γω θα 'θελα να τα λέγαμε από κοντά αλλά είναι κ αυτή η ριμάδα η απόσταση ....:mad:
 
Επίσης Spybil και mariadegrecia ευκαιρία να τα πούμε από κοντά :)

Σταύρο πάρε τραίνο και έλα :D
 
παιδια είναι γενική retroσυναντηση?η playmoσυναντηση?για πειτε γιατι δεν γνωρίζω.εγω ειμαι δίπλα.
 
Είναι γενική retroσυναντηση στην οποία θα μιλήσουμε και για Playmobil αν ανοιχτεί κουβέντα :) .
 
giannislarisa είπε:
παιδια είναι γενική retroσυναντηση?η playmoσυναντηση?για πειτε γιατι δεν γνωρίζω.εγω ειμαι δίπλα.
Και μια και βλέπω πως είσαι Λάρισα και συ μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε παρέα! ;)
 
Θα χαρώ να έρθω και να σας γνωρίσω από κοντά.

Αλλά D@redevil για να φέρω τα atarakia μου θα χρειαστώ minivan και φορτωτική, γιατί τον τελευταίο καιρό είχα αρκετές παραλαβές...

χρόνο δεν είχα να τα καθαρίσω και να τα φωτογραφίσω...
 
Χαίρομαι που βλέπω "νεο" κόσμο να δηλώνει συμμετοχή :D

npac σε περιμένουμε και χωρίς τα atarakia
 
ωραία λοιπόν και εγώ θα έρθω να σας βρω κατά τις 2 λογικά ( έχω να πάω στις ξεναγήσεις για τις Βίλες 2 το Σάββατο που μας έρχεται... ) αλλά μεσημεράκι που ελπίζω να είστε ακόμα κάπου μαζεμένοι θα έρθω και θα σας βρω.
 
npac είπε:
Θα χαρώ να έρθω και να σας γνωρίσω από κοντά.Αλλά D@redevil για να φέρω τα atarakia μου θα χρειαστώ minivan και φορτωτική, γιατί τον τελευταίο καιρό είχα αρκετές παραλαβές...

χρόνο δεν είχα να τα καθαρίσω και να τα φωτογραφίσω...
Αν και θα ήθελα να μπορώ να τσιγκλάω τον Dinako μετά, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα πω κι εγώ:

npac σε περιμένουμε και χωρίς τα atarakia
:D

@Mariadegrecia: Την καλύτερη ώρα θα έρθεις, πίστεψέ με! :diablotin:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα