Συνάντηση Σάββατο 19 Μαϊου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ε ρε κοσμοοοοοςςςςς...αντε μάγκες θα σφάξω ρέγγαααα...τρέξετε προλάβετε.χαχα
 
Ωραία, ωραία, αυτό περίμενα! Βάλτε με και μένα μέσα!!!

Δεν χρειάζεται να κουβαλήσεις τα αταράκια αλλά χαίρομαι που θα έρθει ένας αταράς να μιλήσουμε για αταράκια και άλλα τέτοια!
 
ChrisTOS θα τα καταφέρεις να έρθεις? Καιρό έχουμε να σε δούμε :)
 
D@redevil είπε:
Tsalk, πού είσαι? Συνάντηση χωρίς πασά, δε γίνεται! Άντε σήκωσε χεράκι να σε καμαρώσω! :D
Aμα σηκώσω ποδαράκι θα με καμαρώσεις πάλι? ;)

Βάλτε με στην κατηγορία του 50-50 εμένα. Βλέπω νέες συμμετοχές αλλά και απουσίες (τουλάχιστον μέχρι στιγμής)

Ελπίζω τελικώς να τα καταφέρω να με δείτε και να σας δω!
 
Θα τα καταφέρεις, θα τα καταφέρεις :D
 
tsalk είπε:
Aμα σηκώσω ποδαράκι θα με καμαρώσεις πάλι? ;)
Βάλτε με στην κατηγορία του 50-50 εμένα. Βλέπω νέες συμμετοχές αλλά και απουσίες (τουλάχιστον μέχρι στιγμής)

Ελπίζω τελικώς να τα καταφέρω να με δείτε και να σας δω!
Βρε, και ποδαράκι! :D

Άντε, άντε! Με λείψατε λέμε!!! :D
 
Άκυρο τελικά απο μεριάς μου :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Καλά να περάσετε ρε μούτρα!
 
παιδιά ας μου στείλει κάποιος από τους διοργανωτές που θα είναι σίγουρα και μετά τις 2 με μήνυμα κανένα κινητό για να ξέρω που θα σας βρω. εκτός αν ξέρετε από τώρα σε ποιο μαγαζί θα είστε μετά τις 2... μερσιιιιι είπαμε αυτή τη φορά δεν θα το χάσω έστω και αν έρθω για λίγο! ;)
 
Επειδή πάντα αποφασίζουμε εκείνη τη στιγμή για το που θα πάμε δεν είναι εφικτό να σου δώσουμε πληροφορίες. Όπως και να έχει μιλάμε ;)

Άκυρο τελικά απο μεριάς μου :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />Καλά να περάσετε ρε μούτρα!
:( Ούτε για τον καφέ?
 
Tελικά τα κατάφερα να οργανωθώ, οπότε τα λέμε στη γνωστή γωνία!

Επειδή είμαι καινούργιος σ'αυτά, πως θα αναγνωρίσω κάποιον. Πολύ κόσμος δίνει ραντεβού σε εκείνο το σημείο, άλλωστε!

Λέω να κρατάω έναν κατάλογο Plymobil;;
 
Spybil είπε:
Tελικά τα κατάφερα να οργανωθώ, οπότε τα λέμε στη γνωστή γωνία!
Ωραιότατα :D

Spybil είπε:
Επειδή είμαι καινούργιος σ'αυτά, πως θα αναγνωρίσω κάποιον. Πολύ κόσμος δίνει ραντεβού σε εκείνο το σημείο, άλλωστε!Λέω να κρατάω έναν κατάλογο Plymobil;;
Μην αγχώνεσαι. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην καταλάβεις ποιοί είμαστε :D :D :D
 
Κοίτα να δεις, ό,τι περισσότερο μπορείς να μας πεις για να σε αναγνωρίσουμε, τόσο το καλύτερο! :D

Ξεκίνα με τον κατάλογο των Playmobil! Συνήθως θα μας καταλάβεις - είμαστε μια παρέα / μπούγιο μες στη μέση του πεζοδρομίου (εγώ προφανώς θα λιγουρεύομαι τα τσουρέκια! :D )

Σοβαρά τώρα - δες τα pm σου! :)

[edit] Lol! Πρέπει να κάνω refresh τις σελίδες που έχω ανοιχτές πιο συχνά!...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μολις εκλεισα εισιτηριο για Σαλονικα, οποτε.. σας ερχομαι :)

Ενημερωστε με λιγο τι καιρο κανει εκει για να ντυθω καταλληλα, γιατι εδω.. κανει ψοφο
 
Σήμερα έκανε αρκετό κρύο και φυσούσε.
 
Και για αύριο δίνει βροχή!
 
D@redevil είπε:
εγώ προφανώς θα λιγουρεύομαι τα τσουρέκια! :D
Νομίζω οτι όλοι αυτό θα κάνουμε , μη σου πω θα μπούμε κ μέσα !!!! Να "γλυκάνει" η αναμονή :tease:
 
Αυτό πάλι, το να δίνετε ραντεβού έξω από τον Τερκενλή κ ά θ ε φ ο ρ ά και ΠΟΤΕ να μην παίρνετε τσουρέκι, ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω !!! Οι ελπίδες μου εναποτίθενται στον and1

Εκτός αυτού μας πιάνει και η λιγούρα και ψαχνόμαστε στα καλά καθούμενα
 
εμένα θα με καταλάβετε απο τη μερέντα στα γένια.πως τα καταφέρνω κάθε φορά που τρωω τσουρέκι απο αυτον τον κερατά να γίνομαι γουρουνάκι...ειδικά αυτό με τη λευκή σοκολάτα με γέμιση κάστανο... :p :p:p μου τρέχουν τα σάλια...σλούρπ νιαμμμ
 
giannislarisa είπε:
εμένα θα με καταλάβετε απο τη μερέντα στα γένια.πως τα καταφέρνω κάθε φορά που τρωω τσουρέκι απο αυτον τον κερατά να γίνομαι γουρουνάκι...ειδικά αυτό με τη λευκή σοκολάτα με γέμιση κάστανο... :p :p:p μου τρέχουν τα σάλια...σλούρπ νιαμμμ
Περίμενε! Θα έρθεις τελικά? :) Δεν είσαι δηλωμένος μπροστά!...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα