Συνάντηση Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.382
Copy paste από το προηγούμενο thread που ακυρώθηκε. Νέα ημερομηνία και τελεσίδικη.

Φθινόπωρο!!!! Ααααχχχ... Τέλος οι διακοπές, τα μπάνια, τα ουζάκια, οι ρακέτες, ο μεσημεριανός ύπνος κλπ (το πιάσατε το νόημα!). Οπότε σηκωθείτε από κρεβάτια, καναπέδες, σκαμπό, τραπέζια για να παρευρεθείτε το Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου στη φθινοπωρινή μας συνάντηση, καθώς θα συναντηθούμε για καφέ - για αρχή και βλέπουμε :D

Κλασικά στο γνωστό σημείο, Τσιμισκή με Αριστοτέλους (έξω από το ζαχαροπλαστείο) στις 11:30

Το πού θα πάμε το βλέπουμε κατά περίπτωση (σ.σ. και συνήθως εξαρτάται από τις εξαιρετικές προτάσεις της MariaDeGrecia), οπότε όποιος είναι να καθυστερήσει (πέρα του ακαδημαϊκού τετάρτου) ας φροντίσει να έχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας με κάποιον από τους συμμετέχοντες (όσοι θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μου ή με την Kambia με πμ, για να σας δώσουμε τηλέφωνα) ώστε να μπορέσει να μας βρει.

Το συζητάμε και για escape room αν έχουμε συμμετοχή μεγάλη.

  1. Kambia
  2. Spybil
  3. D@redevil
  4. ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ
  5. playmofreak (μάλλον ναι!)
  6. Gregos
  7. τρουμπος
  8. ARETARA
  9. And1
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αφού θα έχουμε ψηφίσει και θα (τους) έχουμε μαυρίσει!! ένα καφεδάκι με ό,τι αυτό μπορεί να συνεπάγεται αποτελεί μια πολύ καλή πρόταση! :) :)

Admin, όλο αυτό το παραλήρημα είναι ΝΑΙ! :D
 
Αυτοπροστέθηκα. Ντροπή στη γραμματέα μου, Kambia. Έπρεπε ήδη να με είχε προσθέσει! :p

Ακούς εκεί να κουράζομαι, να κάνω έντιτ για να βάλω το όνομά μου.

Αίσχος! :p
 
Εγώ πάλι, δε θα μπορέσω εκείνο το Σάββατο.
 
Σόρρυ johnny! Αν αλλάξει κάτι, στείλε μνμ ή πάρε τηλ!

Οι υπόλοιποι, προστεθήκατε! :)
 
Κανένα πρόβλημα παιδιά. Δεν έκατσε, την επόμενη φορά. Καλά να περάσετε :) .
 
Μάλλον θα είμαι κι εγώ εκεί!!! :)
 
Θα έρθω κι εγώ για πρώτη φορά για να σας γνωρίσω από κοντά
 
τρουμπος είπε:
Θα έρθω κι εγώ για πρώτη φορά για να σας γνωρίσω από κοντά
Ωραιότατα. Αν τύχει να καθυστερήσεις ενημέρωσέ μας με ποστ εδώ μέσα. Θα το δούμε ;)
 
Θα έρθω πάραυτα. Καιρό έχουμε να τα πούμε. Και βέβαια μέσα για escape room ως γνήσιος οπαδός των Cube sequels...

https://www.youtube.com/watch?v=pZ1g7owN7MY
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εξαιρετικά! :) Άντε να μαζευόμαστε! :)
 
Πρώτα από όλα υπάρχει κάποιος που δε θέλει να πάμε σε escape room? Ενημερωτικά η κράτηση ανά 4άδα πάει 40 ? (10 το άτομο δλδ) και όσο πιο πολλοί τόσο πιο μικρή η συμμετοχή.

'Εχουμε μαζευτεί 8 άτομα στη λίστα και στο mindtrap η χωρητικότητα των δωματίων είναι 6 ατόμων. Να κάνω κράτηση για 2 δωμάτια των 4 ατόμων (αλλά ο Playmofreak δεν είναι σίγουρο πως θα έρθει).

Να το αφήσουμε για άλλη φορά? Ότι μου πείτε. Το θέμα είναι να κινηθούμε γρήγορα γιατί η διαθεσιμότητα των δωματίων περιορίζεται σιγά σιγά και συν της άλλης θα πρέπει, αν πάμε σε 2 δωμάτια, να συμπέσουν οι ώρες κράτησης.
 
Εγώ δε θ' ακολουθήσω. Αφενός για οικονομικούς λόγους, αφετέρου γιατί δε μ' ενδιαφέρει το "σπορ"...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα